Свеж
Слика на сликата на Скотска слика 2090-48EC сликарска лента, ширина од 1,88 , сина и сина оригиналната лента со повеќе површини, лента за сликање, сина, мулти-површинска ле?

Слика на сликата на Скотска слика 2090-48EC сликарска лента, ширина од 1,88 , сина и сина оригиналната лента со повеќе површини,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Производ 1 : Подготвен Насликајте! Производ 1 : Лента за сликање без оштетување : Леплива лента може да остане на површини до 14 дена, и лесно се отстранува без да остави леплив остаток зад себе. Производ 1 : Освојувајте ги повеќето површини : Специјално дизајнирана сина лента за мазни или лесно текстурирани wallsидови, трим, табли, плочки и стакло. Производ 1 : Справување со затворено и на отворено : се спротивставува на УВ зраците, сончевата светлина и влагата за да можете да ги користите како затворена или отворена лента. Производ 2 : Подготвен. Насликајте! Производ 2 : Лента за сликање без оштетување : Леплива лента може да остане на површини до 14 дена, и лесно се отстранува без да остави леплив остаток зад себе. Производ 2 : Освојувајте ги повеќето површини : специјално дизајнирана сина лента за мазни или лесно текстурирани wallsидови, трим, табли, плочки и стакло. Производ 2 : Справување со затворено и на отворено : се спротивставува на УВ зраците, сончевата светлина и влагата за да можете да ги користите како затворена или отворена лента. Производ 1 : Подготвен. Насликајте! Производ 1 : Лента за сликање без оштетување : Леплива лента може да остане на површини до 14 дена, и лесно се отстранува без да остави леплив остаток зад себе. Производ 1 : Освојувајте ги повеќето површини : Специјално дизајнирана сина лента за мазни или лесно текстурирани wallsидови, трим, табли, плочки и стакло. Производ 1 : Справување со затворено и на отворено : се спротивставува на УВ зраците, сончевата светлина и влагата за да можете да ги користите како затворена или отворена лента. Производ 2 : Подготвен. Насликајте! Производ 2 : Лента за сликање без оштетување : Леплива лента може да остане на површини до 14 дена, и лесно се отстранува без да остави леплив остаток зад себе. Производ 2 : Освојувајте ги повеќето површини : специјално дизајнирана сина лента за мазни или лесно текстурирани wallsидови, трим, табли, плочки и стакло. Производ 2 : Справување со затворено и на отворено : се спротивставува на УВ зраците, сончевата светлина и влагата за да можете да ги користите како затворена или отворена лента. Scotch Painter's Tape 2090-48 EC Painter's Tape, 1.88" Width, Blue Scotch Blue Original Multi-Surface Painter's Tape offers a versatile solution for protecting your surfaces so you can bring your creative visions to life. Designed for smooth or lightly textured walls, trim, baseboards, Плочка и стакло, оваа леплива лента може да остане до 14 дена и лесно да се отстрани без да остави зад себе леплив остаток. Отпорен на УВ зраци, сончева светлина и влага, лентата за сликари на Scotchblue е идеална затворена и отворена лента, дозволувајќи ви да ја освоите WOW- Достојни проекти за сликање на повеќе површини. Направени од 45% обновливи извори на ресурси со јадро направено од 70% пост-потрошувачки отпад, оваа лента без растворувач е направена на место за нулта земја, овластено за управување со енергија за да ви обезбеди одржлив производ за сликање .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Des Дизајн на специјални куки : 4 куки за лилјаци за одржување на сите типови лилјаци, рекети и стапчиња Spear

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

Прилагодлив извор на светлина : бела светлина топло светло бело светло Број на нивоа на осветленост : тр�

Совет за капаци на капакот на жицата на конецот на низата полица за додаток на додаток за крајно покрити

Querblocks Тема Партија Декорацијапакетот вклучува 20 парчиња балони со 5 бои јело,зелена, сина,црвена, порток

Елегантен дизајн камин алатка во собата за камин изгледа одлично во двете модерни и класични домови Теш

Diecast Car & Accestory пакет вклучува : Bugatti Divo, White Maisto 31526 W 1 / 24 Scale Diecast Model Car Случај за акрилен дисплеј (W / 3 дизајн

Салон за нокти, идеален за правење гел лак, правење точки, фино цртање, сликање цвеќиња и дизајн на шема н

Виси градинарска ламба Лесно за инсталирање и употреба, без жици или надворешно напојување, многу безбе

АПС Предвремено затворање Висококвалитетни Леќи Направете Очила За Сонце Погодни За Активности На Отв�

КОМПАТИБИЛНОСТКомпатибилна Со motorola Moto E22 4 G / Motorola Moto E22i 4 G , ве молиме потврдете го моделот на вашиот теле

Мат бело со 1,1 добивка за проекција репродуцира живописна и жива слика Вкупно 48 дупки наоколу, со мали ку

Одлични квалитетни материјали 20 мл тешки вреќи со алатки отпорни на вода, со силен месинг, патент и висе

вратете го редот во античка Персија комплетната оригинална игра На Принцот Од Персија, како и нивото од

Комплетен венчаница за вештерки за Kubota RTV 1140 CPX (не одговара на RTX X1140) Направено од 1 / 4 '' чист поликарбонат

Прилагодете ги лесните глуждови флексибилно Цврсто поддржете фотографски додаток Обезбедете стоечка �

Лесно за пена, не деформирана со триење, деконтаминација од обете страни, ефект на чистење и триење Овие

Пондерирана, извајана основа останува токму таму каде што сте ја ставиле Пластичните лисја и зеленило л

Опис : Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач / Адаптер За Брзо Напојување На Возилото (НеОЕМ) Излез : 5 В, 2000м

Нирбело Хербален филтер Dhoompan е нашиот прв производ воведен пред повеќе од 40 години Тоа е прва светска би

Рачно обоено гравирање Василиј Беслер го објави "Хортус Eyстетенсис", најраниот голем фолио ботанички, В�

Лежишта Learingskr22 / CF10 KR26 / CF10 1 Cam Следбеник Игла Ролери Тркало И Игла Лого Серија Електрични Алатка 1 Pcs1...

✿ Материјал со врвен квалитет Прилагодлива маска за ролетникот Користете полиестер+еластични ленти Mas

2023 Облека за облека за девојчиња Долг ракав V фустан од вратот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена...

Гринворкс 24v ЛитиумЈонска батерија обезбедува 20% повеќе енергија и 35% повеќе време на работа наспроти 20v

Спецификации : 500ml (17 мл) x3 Погодно за сите видови шампон, како што се шампон, балсам, есенцијално масло,

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Големина : D5x H7cm Велигден се вели дека е "Велигденски Фестивал" во Христијанската прослава На Христовото

➤ќ 3 парчиња титаниум нитрид обложен чекори за вежбање бит постави брзопромена 1 / 4 "хексадецимален пого

Најдоброто сечење за асфалт, тула, бетон, сув wallид, гипс, варовник, мермер, МДФ, плочка, дрво, композит, пла

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Големина : Дијаметар од 25мм и тркало од дебелина од 4мм, дијаметар од 2,35мм Погодно : Мини тркалото за тамп�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

2,36 "топка за новогодишни елки : Овој украсен сет содржат Божиќни топки од 2,36 инчи, вкупно 34 компјутери, ди

Име на производот (трајно во употреба) : вентилатор за ладење на процесорот; номинална моќност (најнова т

Scroll