Свеж
Леж Аштрај Две парчиња рачно изработени керамички декоративни центри за домашна канцеларија за внатрешни работи, градинарски затворен простор на отворено

Леж Аштрај Две парчиња рачно изработени керамички декоративни центри за домашна канцеларија за внатрешни работи, градинарски затворен простор

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

★ Исклучителната цветна шема ги надополнува гроздобер украсите ★ Три цигари за цигари за практичност за пушење, затворено и надворешно користење. ★ Убава дополнителна декорација во куќа, градина, канцеларија, хотел, ресторан, итн. - Има елегантен раб што нема да биде изгребан. ★ Лесен за чистење, цврст здрав дизајн. ★ Исклучителната цветна шема ги надополнува гроздобер украсите. ★ Три цигари за цигари за практичност за пушење, затворено и надворешно користење. ★ Убава дополнителна декорација во куќа, градина, канцеларија, хотел, ресторан, итн. - Има елегантен раб што нема да биде изгребан. ★ Лесен за чистење, цврст здрав дизајн. Име на производот : Материјал од пепел : Керамички производ Боја : Цијан Големина на производот : 12,5 см*5.2 см : Едноставен, индивидуален, практична употреба : Орнаменти за складирање на десктоп, пепелници за домаќинства, подароци за празници Применливо сцена : Семејство, бар, Ресторан Производ Карактеристики : Непречено полиран , одлична текстура.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Официјално лиценциран Направено од Ридел Приближно 5 високи Шлемот за брзина е реплика на половина обем

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен случај со моливи е изработен од полиесте�

Одличен квалитет Одличен квалитет Оваа ставка се продава со случаи на : [1] Сина непроирна акрилна боја н�

Вклучува 2 типа на влошки за да одговараат на вашите потреби за чистење : (1) Мека подлога за микрофибер за

Материјал : смола, кристален скапоцен камен, бакар Големина : Пендирант на кристално нишало : Должина : 41м

(260) Премиум сјајно фото хартија (ролна од 24 х 100 ') (260) Премиум сјајно фото хартија (ролна од 24 х 100 ')...

Цртан филм симпатичен ракун квадратен изолиран сад за тенџере Материјал : Секое парче е изработено од м�

Тип на лежиште : горниот монтиран; Внатрешен дијаметар : 3 / 16 ”, надворешен дијаметар : 3 / 8”, Дебелина : 1 / 8

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа, многу издржлив Дизајн : Организато

Опсегот на мерење е 30 ~ 130d B LCD дисплеј со висока дефиниција, LED осветлување на задното осветлување сонда з

Направени по нарачка во САД ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Декалот е широк 6 „в�

【Димензија на производот】 Дијаметар на главата : 22мм / 0,87 инчи; Дијаметар на низата : 8мм / 0,31inch; Вкупна ви

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

348 ком отпор Земја на потекло : Јапонија Линијата за квалитет на пламен на пламен, резисторите на NTE е диз�

◆ Три големини за избор : мали : 82cm x 200cm / 32 x 79 инчи, средна : 90cm x 200cm / 36 x 79 инчи, големи : 91cm x 248cm / 36 x 97 инчи

IR замена далечинска контрола како што е прикажано Не се вклучени батерии и упатства...

Дијаметар : М6, Големина на низата : 1мм Стандардната орев со капаче од желади со затворена купола може да

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Завртки за палуби на квадратни погони Квадратен погон Завртки за палуби на квадратни погони...

Земја на производство : Кина; Материјал : бакар, калајпозлатен; Нето тежина : 153g Содржина на пакетот : 200 (+ /

24 инчи гигантски украси за Божиќни двор : Божиќните топки за надувување се со добра големина за двор, гра

Лесна и издржлива целата челична конструкција со обложена во прав и позлатени компоненти на рамки за да

Домашен мобилен заштитник за заштитеник на станбени максимални осигурувачи 1200 засилувачи за заштеда н�

【Заштитник на екранот со 2 пакувања компатибилен со i Pad Pro 11 / Air 109】 Температорниот стаклен филм обезбе�

Всушност, ставете ја на масата за чај како украс Размачкајте ја малата забава на чајниот живот, креативн

Шише Со Течен Диспензер : ова стаклено шише може да се користи за држење алкохол, средство за отстранува�

Реверзибилниот мотор ви овозможува да ја промените насоката на вашиот вентилатор од режимот Down Draft во т�

Рачки материјал : пластика Ефективност : буквар пред шминка, лесна и лесна за носење Се користи за шминка

Димензии : 42" ширина / висина 1,75 "должина користете 5 / 16" хексадецимален бит Користете 3 / 16 "Бит за вежбање

Релеи Relay Susage и Principlemake Принципирање на врските на уредот во согласност со шемата за поврзување кога нап�

Вратете ги спомени како старите добри денови со модерен изглед, звук и чувство Целото ретро чувство е ко

Пластични дискови за експанзија тие се лесни за лесни и удобни за носење и складирање кога не се во упот�

Scroll