Свеж
Адаптер за напојување со лаптоп за лаптоп за лаптоп USB-C 90W за јога ThinkPad MacBook Pro Air Retina Razer Blade Stealth Chromebook Pixel Acer Swift Samsung Asus Dell Microsoft Universal Compatibility USB C PD3

Адаптер за напојување со лаптоп за лаптоп за лаптоп USB-C 90W за јога ThinkPad MacBook Pro Air Retina Razer Blade Stealth Chromebook Pixel

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Влез : 12 V-24 V 10 A MAX, Излез : Излез Макс : 5 V 3 A, 9 V 3 A, 12 V 3 A, 15 V 3 A, 20 V 4,5 A (30 W 45 W 61 W 65 W 85 W 90 W), Оценета моќност : 90 W (компатибилност30 W 45 W 61 W 65 W 65 W 85 W 90 W), Големина на конекторот : Типк 【Компатибилност】 : GX20 M33579 4 X20 M26268 IDEAPAD 720 720 S (13 "Само!), Јога 370 910 920, Think Pad X1 јаглерод ;. 【12 месеци гаранција за гаранција】 Ние ќе ви обезбедиме 30-дневна услуга за враќање на поврат и едногодишна услуга за замена на гаранцијата. Доколку имате какви било проблеми во употреба, вие сте добредојдени да не контактирате преку нарачката и поддршката 7x24 преку Интернет пошта . Ве молиме, притиснете [Ctrl + F] за да го направите вашиот тип. Mac Book Pro 13 13.3 A1706 A1708; Razer Blade Stealth RZ09-0196; Microsoft Surface Go; Huawei Matebook X Pro; Google Pixelbook; Samsung Бележник 7 спин 9 Chromebook Plus; Dell XPS, географска ширина 11 12 13; Asus Zenbook 3; Acer Chromebook, Swift Spin 7; Toshiba Tecra X40, Portege X20 W X30; Lenovo L380 X380 A275 A475 E480 E580 L580 P51 S T470 T470 S T480 T480 S T570 T580 X270 X280 ACER CHROMEBOOK CP5 CP5 CP5-471, CB515 CB515-1 HT, R1313 713-51 SP714 SP714-51; Dell XPS 12 9250, 13 9350 9360 9365 9370; Latitude 11 5175 5179, 12 5285 5289 5290 7212 7275 7285 7290, 13 3380 3390 7368 7370 7389 7390 2-во-1 E7370, 14 5490 7490 E7480, 15 5590 7569, 17 7778; ASUS Q325 Q325 U Q325 UA, Chromebook C302 C302 C C302 CA; C101 C101 P C101 PA C213 C213 S C213 SA, Zen Book 3 UX390 UX390 U UX390 UA UX490 UX490 U UX490 UA, Transformer 3 T305 T305 T305 C T305 CA, PRO T303 T303 U T303 UAMJ26 LL/A MNF LX65 YLC2 A MNF72 LL/A ADLX65 YCC2 A 4 X20 E75131 492-BBUU 492-BBWZ 4 X20 M26268 W16-030 N1 A ADLX65 YDC2 A GX20 M33579 SA10 M13947 PW7015 MC Y91 PF 01 FR025 01 FR031 00 HM664 ADLX65 YLC3 A ADP-45 EW B PA5279 U-1 ACA LA45 NM150 01 FR027 BA44-00336 A LA65 NM170 720 S-13000080 LA.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тајван Гсо Супер Плосел Окулар за 1,25" *тајван гс компанија е многу познат производител НА ОЕМ кој продол�

Внатрешните парчиња за внатрешно ладење на карбид имаат подобри перформанси за сечење, особено погодни

Виво ТВ монтирање на таванот Ние создаваме прифатливи ергономски поставувања дизајнирани со креативн�

Ажурирајте го изгледот на вашиот автомобил или камион Врвни квалитетни задни светла СО оем фитинг за ед

Фиксната монтажа на ѕидот одговара на повеќето 1740 ИНЧНИ LED Лцд Плазма рамен екран капацитет на тежина до

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 4.Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакето

Кожа Затворање на влечење Супериорна заштита : Топлина и отпорна на пламен, со тешка делот за коцка за за

Мазна и без убод, добра јачина на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и флексибилн�

Еднократно и издржливо, работ е полиран многу пати, тој е многу мазен и нема да ви ја чеша устата, безбедн

СЕТ од 6 : овој сет вклучува (6) чинии од 22 мл Овие разноврсни чинии се од суштинско значење за домаќинство�

Иновативен дизајн : висококвалитетна колба изолирана од нерѓосувачки челик со двојни ѕидови со силикон

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

ПРОШИРУВАЊЕсе проширува за да одговара на планинскиот кабриолет, фил и тед, Бугабу, Џогер За Бебиња, Бри�

Ова НЕ е евтин банер за ткаенини Печатењето На Тампа користи висококвалитетен, тежок, премиум 13 мл внатр

Кул Куче Изолирани Тенок Може Ладилник одговара на повеќето 11 мл слаби високи лименки вклучуваат најпо�

【Преглед на производот】 Комбинација на светло за предупредување и рог овозможува пренесување и на виз

? [ПРИЛАГОДЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен Со Јез Лив 2 Џебниот Алуминиумски Држач 3во1 е а�

Д 0,04 инчи (19,8 мм) Д2 мм (0,85 инчи) Л : 0,5 инчи (14 мм) Н : 2,6 инчи (66,5 мм) Л : 3,1 инчи (80 мм) Тежина : 4,1 мл (110 гр)...

Пакетот вклучува : 1 парчиња*прекинувач Карактеристики : 1 Пол 12 Позиција Број на модел : Прекинувач на ро�

ЦЕЛИОТ ПРОСТОР ШТО ВИ ТРЕБА : го создадовме овој универзален држач за шетач и организатор имајќи ги пред

ПРЕКРАСНИ ЕСЕНСКИ ХАРТИЕНИ ЧИНИИ И ЕСЕНСКИ САЛФЕТКИ ИЛИ КОМПЛЕТ ХАРТИЕНИ ЧИНИИ И САЛФЕТКИ ЗА ДЕНОТ на Б

Конфигурација на портата на Етернет : 16 порта на гигабит ЕнергетнадЕтернет : 8 пристаништа POE со вкупно б�

Полиуретанска кожа Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи како кутија за молив,

?●КОЛКУ ПОВЕЌЕ КУПУВАТЕТОЛКУ ПОВЕЌЕ ШТЕДИТЕ● : ние Сме професионален производител на кеси за ѓубре, то�

Најновата технологија WiFi 6 го редефинираше домашниот Wi Fi Искуство интензивна брзина на Wi Fi, поголем капа

? Ако треба да не контактирате со нас, кликнете на „Цулин“, можете да видите „Постави прашање“ на стран

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете ♦ Направено од високо квалитетен 100% полиест

Сигурна јачина Овој приколки е оценет за поддршка до 5.000 фунти тежина на јазикот на приколка Дизајн на в�

Висок 3,9 инчи долг x 2,9 инчи широк x 2,1 инчи долг Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД Рачн�

Затворање на кука и Јамка НОСАЧ ЗА ШИШИЊА ШТО МОЖЕ ДА се СКЛОПИ ПОВЕЌЕКРАТНО – овој превозник за склади�

На Дното Има Прилагодлива Врвка За Влечење, Која Може Да Се Прилагоди На Најсоодветната Затегнатост Спо

Високопрецизниот кондензаторски микрофон, без контакт, може Да го измери квалитетот на звукот во разли�

Scroll