Свеж
LED симпатична мачка ноќна светлина мека силикона 7 бои светло светло за цртани филмови

LED симпатична мачка ноќна светлина мека силикона 7 бои светло светло за цртани филмови

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Симпатична мачка ноќна светлина користи мек силикон Материјалот е пријателски за животната средина, нетоксичен и безбеден. Големината е 102х90мм. Поради транспортот, светлината нема да вклучува батерија. Оваа симпатична светлина за мачки има 7 бои. Можете да ја изберете вашата омилена боја. Како да се сменат боите? Кога прекинувачот за напојување е вклучен и светлината е топла Вториот пат, светлината е позиционирана во тековната боја. Пат по трет пат, светлината беше исклучено. Ако нема акција, тој автоматски ќе биде надвор по 1 час. Кога светлата се исклучени со затегнување, производот сè уште работи и се создава статичка струја. Ако не се користи долго време, користете го прекинувачот за да ја исклучите светлината за да ја намалите загубата на батеријата. Симпатична мачка ноќна светлина користи мек силикон. Материјалот е пријателски за животната средина, нетоксичен и безбеден. Големината е 102х90мм. Поради транспортот, светлината нема да вклучува батерија. Оваа симпатична светлина за мачки има 7 бои. Можете да ја изберете вашата омилена боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Содржина на пакет : сет од 5 рамки за фотографии за 2 фотографии од 4 "x6", 3 фотографии од 5 "x7", 1 парче loveубов,

Пакет вклучува : 5 парчиња мотивациони пенкала се топка со 1 мм црно мастило и црн силиконски стилус на вр

Увезени Поликарбонат леќи УВ облога за облога за заштита Ширина на леќи : 130 милиметри Висина на леќи : 53 �

Четката за вентилатор за акрилно сликарство е погодна за цртање лисја, небо, бурни бранови, пасишта и по�

Вкупно 10 парчиња : во комплетот има 10 парчиња ФПЦ антена, а количината ќе ги задоволи вашите различни раб

Водоотпорен : дизајниран од еколошки и долготрајни материјали, овие светла на отворено се водоотпорни Д

Тип На Ставка : Професионални 09 Големини V Облик Машина Француски Маникир Ноктите Уметност Алатка ГОЛЕМ�

Заврши : Мат црно стакло : Опал Бело Тип на ламба : LED Материјал : стакло Ширина на задната плоча : 13,5 " долж

Триподот е изработен од пластика, гума и метал со големо влијание, во кој има цврста конструкција, мала т

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИТЕ папки со Датотеки го олеснуваат организирањето и наоѓањето документи, погодни за ка

Изработено од тешкиот и рафиниран квалитетен бакар, издржлива конструкција со керамички кертриџ со нис

Чувајте ги картичките безбедни и беспрекорни Широк 93мм за 61мм висок за 7мм длабок 20 бизнис картички Одли

Заменува 0300088101ламбите за замена на економијата Лутема обезбедуваат економично решение за вашиот DLP / LC

Главен материјал : (издржлив во употреба) пластика, метал; Содржина на пакетот : 1 (најнова технологија) x sl

Пакетот вклучува Whiteside 6001 тркалезен профил Stile 6000 E голем бит на рутер со зголемен панел во стилот на Cove; 10

Колаж со повеќе рамки : најголемиот дел од 5 парчиња 11x14 Рамки за слики Поставете пакет со најголемиот де�

[Компатибилен] : Дизајниран За 11та генерација на 6,8" Поттикне Хартија, објавен во 2021 година Не е применлив

Поцрнети машинскиметални тркала со РП25 контури Магнетски управувана, тело монтирани еЗ Мате спојки...

●Прекрасно Дизајнирани Сите наши комплети торби за благодарност содржат 50 прекрасно изработени торби

Исклучок Трепките Самолепливи најновите лажни трепки, лесни за употреба, не е потребен лепак или ајла�

Битови за вежбање на топење Сечење брзо, прецизни дупки во челик, не'рѓосувачки челик, железо, бакар, мес�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Проектор стил SAE & DOT Одобрени За Улица Правни Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада...

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

Капацитет За Складирање Меморија : 50000 Компатибилност Брз пренос на податоци Подобрете Ги Перформансит�

Бесконтактен дигитален термометар за миленичиња,дизајниран за домашни миленици, едноставно и брзо сле�

Серија / список SD205 A, големина на бит за вежбање (мм) 20,00, големина на бит на вежба (децимални инчи) 0,7874, фин�

Предмет Chucking Reamer, Shank Straight Севкупна должина 3,5 "и насока за сечење од 45 степени Заврши светла и за железн

Quality life : ?Повеќе од 10 години произведуваме висококвалитетна облека која е издржлива Ние сме посветени н�

? Неверојатно брзо полнење на вашиот Samsung S22 до 89% во 35 мин Пар со полнач од 100 W, кабелот ќе наплати Mac Book Pro 16

Водоотпорна бариера што е повторно употреблива и машинска миење Направено со 100% мек полиестер и термоп�

Исклучувањето на испади во форма на Марди Грас вклучува 24 марки грас, скратени испади одлично за носење

Вклучува (178) парчиња отпечатени на обложена хартија Буквите се високи 4" Напишете ги вашите најохрабрув�

100% полиестер Затворање на влечење Footенски фудбалски панталони за цел ден на активност Направени од мат�

Компатибилни Модели нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување Нај

Сигурни Димензии( дијаметар x L) : 1 x 240 инчи ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Долготраен дизајн изработен од надворе

★ 8 моќни режими на вибрации + 7 режими на телескопски замав ★ Зајакот има и мотор во своето тело, неговит

Име на производот (издржливо во употреба) : Бит на табела Edger Outer; големина на квалитет (најнова технологи�

Јаже*1 парчиња Сребрена лента*1 парчиња Внимание лента1 парчиња Неинфленирана мртва жртва предност 1 пар

Scroll