Свеж
TPI F3386DRP Серија 3380 Комерцијален вентилатор принуден грејач на таванот, 23,1 засилувачи, 4,8kW

TPI F3386DRP Серија 3380 Комерцијален вентилатор принуден грејач на таванот, 23,1 засилувачи, 4,8kW

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Коло за чистење на вентилаторот Исклучете го прекинувачот. Рачно ресетирање на топлинска граница. Проток на воздухот : 175 cfm. Оценка на BTU : 13600. Коло за чистење на вентилаторот. Исклучете го прекинувачот. Рачно ресетирање на топлинска граница. Проток на воздухот : 175 cfm. Рејтинг на BTU : 13600. Грејачите се изработени од куќиште на челик со тежок мерач. Димензиите на грубост се длабоки 19-3/16 „широк x 4“. Финишот ќе се пече палто во прав во таванот бела боја. Единиците се достапни во оценките од 1500 до 4800 вати со опционален фабрички инсталиран единечен пол -термостат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

【Список за пакување】 E10 Производител на етикети x 1 & континуирани ленти бела x 1 и фиксна големина Цвеќињ

Двоен хидрантен серум резервоар со морски екстракти што се активираат на контакт со вода Микро заштитн�

★ 【Трајна машина за сечење цврсто сечење】 : 12 парчиња (A4 големина 75 g / m2) сецкан кросисечен хартија од ха

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Спецификација : 6 инчи 150мм, 17 д�

Едноставно, гроздобер и рустикален би направил одличен додаток на вас, пад декор Willе се за inубите во тоа

Ова е О Се вклопува со разни модели на бренд Samsung ОЕМ Дел # DD6100465 A Име на бренд : Самсунг...

[Големина] : Должината на завртката на тоалетот е 2,99 инчи, а дијаметарот на конецот е 0,29 инчи Завртките з

Надворешен и ентериер од не'рѓосувачки челик 3 / 4 ”површина за готвење од не'рѓосувачки челик...

Димензии (во инчи) : 6,7 L x 4,3 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п

Коаксијален заштитен Флексибилна конструкција 2 женски / 1 машко Меѓусебно поврзување со кабел^прирачн

1 / 64 скала Реплика за колекционерска диекаст за возрасни Мерки 13,5 "L x 1,875" W x 2 препорачани за возраст од 14 �

Погоден за повеќето природни и лажни нокти, можете да направите најразлични смели и стилски дизајни за �

77 / 8 "широк x 291 / 2" долг, 150 ремен за пескарење на алуминиум оксид 77 / 8 "широк x 291 / 2" долг, 150 ремен за пескарењ

Состојба : Ново Состојба : Ново 2 пакет LED 6 диоди чисти леќи / црвен маркер Клиренс Светлина 4 "X1" W / црна о�

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Високо квалитетен материјал Американско знаме за знамеСо американското знаме на вентилаторот на САД и�

Премиум абразивно обложување на жито од алуминиум оксид обезбедува до 20% поголема стапка на намалување

13 заби предниот дел на забите, 36 задни задни заби и 52076 L златен ланец Опрстен Сите распрскувачи управува�

Моделот на авиони ја исполнува вашата страст за колекционерски производи за авијација со прекрасен диз

★ Гробна и издржлива : Висококвалитетна рамка за метални цевки обезбедува стабилност на решетката за ч�

Материјалот на производот е вселенска алуминиумска легура, што е тешко и не е лесно да се пробие Површин

[Чиста и уредна] Смешната чаша за автомобили Jupswan може брзо да ја апсорбира водата од ладни или топли пиј�

Водич за шаблони за рутер е 1 / 2инчен За општа примена и дизајниран со РА стил За употреба со модели Bosch 1613

? Сопствена армија најлон : Полиестер мешавина ? Нежните на допир : масна во лизгање! Ултра висока молекул

[Наменет за телефон до 6,8 инчи] кутијата за амблем на држачот на телефонот може да има телефони до 6,8 инчи

Power Dissipation LimitMax : 500 MW Напредно : 10 Ма Forward Voltage : 0,9 V Reverse Current Max : 3 μA Волтагелеранција : 5 %импеданса : 5 Ω; Operative

100% полиестер Затворање на копчињата Лесни тактички панталони се направени од ткаенина Ripstop, ткаенината

★ Големина на случајот со молив : 20x6 ★ Материјал за торбички со молив : кутија со моливи е изработена од �

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Главна боја : сребрен тон; Тежина : 164g Име на производот : комплет Hex Bolt;

Тековен прекинувач за следење на протокот на струја Тековната жица за носење се пренесува преку отвор Е

Издолжената чинија нуди додадена просторија и удобност Скокната стапица го поедноставува чистењето...

【Широко примена】 Офтеренски резервоар за туширање совршен за Оверлендер, Кампер Резервоарот за вода п

ПАКУВАЊЕ ИНСПИРИРАНО ОД РЕТРО : Обожавателите, колекционерите и децата можат да уживаат во оваа класичн

Погодно 3 "Основни ленти за ленти ги одржуваат рацете бесплатно Исклучете ги единечните или повеќекратн

Цена за : Секој опсег на производи : Илиноис Капацитет на серија TTA : 100 μF толеранција на капацитивност : ±

Име на производот : неизолиран терминал за прстен; Изградба на терминали на прстени : Не изолирани Тип : RN

Три различни шеми на бои, плус дизајн на табла Постои различно визуелно влијание, и е модерно кога ќе го �

3задни 6,5х6,5 инчи 20 точки Овие салфетки со пастелна хамак се совршени за женска забава за коктел само за д

Продаден како 1000 / кутија Премиум тешки делови се дизајнирани да испорачаат оптимални перформанси на за

360 360 Туркање на трик се изведува со еден клик Во сложено опкружување, вклучен е помошен систем Реализира

Напон / струја : AC 250 V / 15 A 125 V / 20 A Боја : Зелена црвена сина жолта црна боја Извор на светлина : LED Материјал

Makartt Nail Dehydrator & Primer Долготрајната алатка за подготовка на ноктите ❤ 【Направете го отстранувањето на луп

Направено од цврста рамка од дрво и дрво MDF табла, УВ чисто печатење, печатениот текст нема да се олупи 16x2

Scroll