Свеж
Штанд За Торта, Чинија Со Овошје, Двослојна Масичка За Кафе Во Дневната Соба, Чинија Со Бонбони, Чинија За Ужина, Чинија Со Овошје, Држач За Дисплеј За Десерти

Штанд За Торта, Чинија Со Овошје, Двослојна Масичка За Кафе Во Дневната Соба, Чинија Со Бонбони, Чинија За Ужина, Чинија Со Овошје,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1413.28

●Материјал : изберете висококвалитетна керамика, извонредна декорација, уникатен стил ●Големина : големината на секоја табла е : долна табла : 27,5 см, горна табла : 21 см. Кога е составен, висината на штандот е 25 см. ●Дизајн : нов дизајн, едноставен и модерен. Можете да прикажете вкусни домашни колачи, десерти, предјадења и овошје, како и други внимателно дизајнирани производи што можат да се користат како централен дел на трпезариска маса или дневна соба. Нивното склопување и расклопување се многу едноставни за заштеда на простор. Применливо : може да се користи за секоја трпезариска маса, свадба, роденденска забава, шведска маса, штанд за прикажување храна, попладневен чај или исто како сервер за торта во кујната или трпезариската маса. Ви обезбедува на вас и на вашите гости извонредни колачи или други десерти, овошје, сушено овошје и други услуги!. Преземете мерки на претпазливост за употреба : ве Молиме измијте пред употреба. Ако добиете испукани или оштетени производи, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе ви служиме со цело срце. Име : стендматеријал За Торта : керамика големина на штандот за торта : + Вкупна висина : 25 см, долна табла : 27,5 см, Горна плоча : 21смапликација : овошје, сушено овошје, колачи, бонбони, закуски итн.Сцена : дома, хотел, банкет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трансформирајте го вашиот дом за неколку минути! Совршени за едноставни проекти за украси во стилот на �

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Алуминиумски материјал со умирање, водоотпорен, отпорен на 'рѓа и отпорен на корозија , убава и издржли�

АНГЕЛСКИ КРИЛЈА И ВКРСТЕНА УРНА ЗА ПЕПЕЛ : оваа религиозна сребрена калајска урна со врежан Келтски крс�

Универзално вклопување : 415 H моторизиран ланец+прекинувач на ланец Одговара 49 CC 60 CC 66 CC 80 CC 2мозочен мотор

Мотори Направено од : Дејтон Земја на производство : Соединетите држави Направено од : Дејтон Земја на пр

Материјал : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, издржлива, фино изработка и голема точн�

Гума + кратка кадифен Висококвалитетно гумено шише со топла вода со краток кадифен покривка на руно за у

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со NEC Terrain за да

Нашиот бренд главно произведува и продава алатки за сечење и полирање на дијаманти, вклучувајќи тркала

Предмешана, подготвена за истурањеоваа боја со голем проток има вистински однос на истурање медиум веќ�

Добра замена : Висок квалитет и одлична обработка, добра замена за стариот Опсег на примена : Погоден за �

? ? ✨ Должината на овој производ е 6,7 см, а ширината е 6,5 см Овој производ е приврзок за пренесување на топл

Достапно под повеќето околности и погодни за сите видови на Сандерс и машини за пескарење Висока стапка

Слатката со сите намени, со низок профил Направено од најлон Вертикална, конфигурација на чакер или кор�

☆ Нема надворешно напојување, нема батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија ☆ Нашит�

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Garmin Dash Cam 20 за �

Батерија за замена со висок квалитет за i Robot, RC хоби Спецификации на батеријата Капацитет : 3000m Ah, WH : 21,60 WH

Висок квалитет : Направено од висококвалитетен водоотпорен материјал Водоотпорен, без бледнее, лесен з�

Голем приказ на задното осветлување на ЛЦД за јасно читање, удобен за употреба ноќе Широк мерен опсег : 30

Кристалнотопката украс е направен од материјал, кој има долг животен век Доброто изработка обезбедува �

Воздушни цилиндри Воздушни цилиндри Air Cylindersm A J прилагодлив мозочен удар Пневматски цилиндер со двојно

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Голем капацитет за складирање по одлична цена 10 отпадоци од оџаци се 19 7 / 8in.h и имаат отворен бункер фрон�

Плетете Повлечете го затворањето Машинско Перење Се чувствува Супер Мека На Кожата : Нашите Маици напра

Идеално за повеќето 13 „до 27“ монитори кои тежат до 22 bs (10 кг); Висина Прилагодување на компатибилноста М

Опсег на применаОваа пила за избор на гипс се користи за отстранување на завој од гипс по фиксно намалув

Божиќни топки украси Божиќните топки за украсување се изработени од пластика, што е рафинирано за да ги

Ова е штанд без удар Изработено е од материјали и има силен капацитет на лежиште Лесен за употреба во ра�

Кул налепници Екстра трајни 100% винил направени Во затворен простор и употреба на отворено Печатено во С

Scroll