Свеж
Тротоарот Означување Матрици - 12 инчен Зона Матрица-12 х 42 х 1/8 - Про-Одделение

Тротоарот Означување Матрици - 12 инчен Зона Матрица-12 х 42 х 1/8 - Про-Одделение

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

ОПИС : Матрицата На Просторот За Матрици е прецизно исечена Во Цврста И флексибилна Полиетиленска Пластика со Мала Густина (Лдпе) Флексибилен/Тркалачки за лесно складирање. МАТЕРИЈАЛ : Изберете од 1/16" (63 мил) - Светлина-Должност ИЛИ 1/8 "(128 мил) - Про-Одделение Пластична дебелина. Ова е одлична пластика отпорна на хемикалии - (без напад / без хемиска реакција на : разредени и концентрирани киселини, алкохоли, бои и estри). БОЈА : Користете со Сите Бои на База На Вода и растворувачи, Емајли, Епоксиди, Уретани - Четка, Спреј или Ролна. ЧИСТЕЊЕ : Матриците На Просторот за Матрици лесно се чистат со едноставно свиткување на матрицата за да се прекине врската помеѓу бојата и пластиката. Откако ќе се свитка, сувата боја се олупи веднаш. ВКЛУЧУВА : ЕДЕН (1) 12" Зона Матрица. Тротоарот Означување Матрици - 12 инчен Зона Матрица во 1/8" Про-Одделение (128 мил) дебелина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Копчињата за струјни страни поставени 1 том 2 тон со висок квалитет крем гитара копчиња Се вклопува во са

Оваа крпа за полирање е составена од абразиви за полирање на микромеш, или други мудри познати како одли

Телефонски усни : Овој симпатичен телефон е комбинација на декорација и добри перформанси Може да испор

Ева Училишна канцелариски материјал квадратен едноставен дизајн, светли бои, повеќе шарено пишување...

Вклучува Scandall Pro v20 единечна лиценца60 ipm @ 300dpi / 80 ipm @up до 200 DPI, A4 ADF, A3 Carrier SEET, механизам за заштита на харти�

1 4х6, 3х6ин / 24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; д�

Челик 45# Материјал И Стврднат Случај Претходно дупчат дупки на Држачите за Потпорна Шина Дизајниран и П�

Висококвалитетната пена со затворена ќелија за овој случај 905 е предпресечена за конкретно да се вклопи

Двојни млазници, дизајн со двојна млазница, фин и голем волумен на магла, капки вода на нано ниво ефикасн

Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи Индустриски прекинувачи / Limit Switch ESELECTOR ROTARY SWITCH LW810 / 2 1

Единствена мешавина на пена за голема апсорпција и дистрибуција на медиуми за боја Клетките од пена ја �

Увезени Еластично затворање ●Маски За Лице BAISITE KN95 ● нашите маски KN95 ги следат стандардите ЗА респират�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Рачката на пумпата Maxi е цврста, но сепак ергономска за лесна употреба Прочистете го вентилот за безбедн�

Големина на производот : 9,8 инчи во дијаметар, 16,9 инчи во висина, две бои, стилски и едноставен, погоден за

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за користење на Bluetooth звучник што работ�

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

Сет вклучува 18 картички за игри во форма на бебешки каросерии, 18 перфорирани листови со маркер, 1 перфор�

Влезен напон : 832 V влез (стандардно е влез 1032 V) , Влезен струја : 5a (макс) Тивка струја : 15m A (12 V литар 50 V, изл

Заменете ја подлогата за генијална серија на ајкули или глава IntelliMop што се користи со главата на триаго�

Нераспрскувачки, немагнетски фабрички меѓусебно одобрено, направено во САД, Берилиум бесплатно Нерасп�

Добар квалитет : Торевите се изработени од висококвалитетен јаглероден челик, 'рѓа и отпорен на корозиј�

Материјал со висок степен : Модел на мотоцикл што лежи со умирање, резервоарот за гориво од легура на цин

Уникатен дизајн Овој дрвен црно бел држач за фотографии на колаж е уникатен и убав начин за прикажување

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Video Con A53 за да �

Quled LED светилка со 32 LED монистра ЗА заштеда на енергија, обезбедува удобна природна светлина без никаков �

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

8,64инчен должина на телескопот Брза, точна, стабилна автоматска компензација Зависност од сите временск

XLR M до XLR F кабел за најпроблематична студио / емитувана употреба 4 Дизајн на диригент 99% висока густина TAC

Затворање на бравата СИЛНО ДИШЕ маската за лице Е Изработена Од 100% Полиестерски Влакна, Што Е Многу Диш�

ИЗДРЖЛИВИ : Нашите чаши За пиво Од 16 Мл се силни и цврсти варени во печка на ниска температура Прилагоден

Scroll