Свеж
1 компјутер Црна Сублимација Празни Места Телефон Случај Опфаќа Компатибилен Со Apple iPhone 13, Лесен За Сублимирање DIY, 2 во 1 2D Мека ГУМА TPU Со Вметнете Алуминиум Без Сјај

1 компјутер Црна Сублимација Празни Места Телефон Случај Опфаќа Компатибилен Со Apple iPhone 13, Лесен За Сублимирање DIY, 2 во

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Вклучено : 1 X Мека Гумена Празна Телефонска Кутија (со излупена силна самолеплива задна површина на која потоа се фиксира печатениот алуминиум ) + 1 X Алуминиумска Влошка (Чиста Бела Завршница,БЕЗ Сјај)За Сублимација Секој доаѓа со пластична пп обвивка. Ова е за празни предмети, нема да бидат вклучени уметнички дела/слики. Поради металната вметнување - безжичното полнење не е компатибилно со овие празни телефонски случаи. Најпопуларната употреба за празни футроли за телефони е да се отпечати со КОРИСТЕЊЕ на 2д процес на печатење со сублимација.Можностите се бесконечни! Додадете го уметничкото дело или натерајте го вашиот клиент да ги обезбеди своите омилени фотографии.Започнете ДА ја правите вашата футрола за телефон! Светот на сублимација е полн со радост и среќа, со широк спектар на бои и дизајни кои се издржливи, нема да избледат, крварат или лупат. Прилагодете ги овие празни места телефонски случај за да одговараат на вашите индивидуални личности со сублимација.Овие празни телефонски капаци се идеални за додавање лого, слики или порака за да се истакне. нека светот знае што е важно за вас! Совршен За Божиќ, Денот На Мајката, Денот На Таткото, совршените подароци за венчавки, подароци за туширање за бебиња и многу повеќе!. Овие куќишта за телефони за сублимација се направени од меко завиткување на тпу што апсорбира Удари, сеопфатна заштита на вашиот телефон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Резолуција : 240 (H) RGB X 280 (V) ; Тип на интерфејс : SPI интерфејс ; дисплеј Боја : боја Определување на екранот :

100% рачно изработена од квалификувани занаетчии, секоја корпа е уникатно парче изработка Изработени од �

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

?Материјали? Пакетот содржи 2 ПАРЧИЊА лагер за седишта и ви овозможува подобро да замените Детско безбе�

Заштеда на простор : Пловечкиот Комплет За Организатор На Ѕидот на Полицата може целосно да го искорист�

Избран Материјал : Конструиран од издржлив и безбеден пвц материјал, организаторот на автомобилот е твр

Компатибилност : DSTX TRUE HEPA филтер компатибилен со Clarifion DSTX преносни прочистувачи на воздухот за дома, спа�

Големина на торбата : висока 8 "широк x 10" (203мм x 254мм)000 кеси (10 удобни пакувања од 100) Материјал : 1,25 мил (0,00125

керамика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од керамика, не е лесен за бледнее и многу

Донесува материјал со висока густина, без мирис, нема штета на човечкото тело Металниот слој, покрај чес

Автентичен дизајн и квалитет Бродови од Соединетите држави Детали за вистинскоживот За распоред на мод

Виножито Градежен БлокСекое дете сака да магацинот и гнездо виножито блокови Овој комплет градежни бло

НЕСПОРЕДЛИВА ФЛЕКСИБИЛНОСТ : дизајниравме Ранци За Ранци за да ви овозможиме да го живеете вашиот најдо

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Toonami производ Стилски, отпорен на гребење, печатена графи�

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : Чувајте го нередот во бањата под контрола со одржување организирани производи за б

Материјал : Каменина Димензии : 16 мл А каменина млеко кригла кредитирање двострани" Непослушен / Убаво "

【Матријален】 Направено од висококвалитетен полиестерски материјал, овој екопријателски софа Организ

Ленокс кејт спејд њујорк лараби точка јасно стакло 64 мл Стомна со гравирани точки Кејт спејд Њујорк Лар�

☕_Интересен стајлинг+ Рачно застаклена жолта чаша за уста на пиле Изгледа како едноставна кригла...

Образено од реална мери 142x12,2 x 7,8 инчи, тежина 21lb, вистинска совршена големина за лесно ракување...

Рачно изработено во Шпанија : Највисок квалитет на парчиња рачно изработени во Валенсија, во единствена

Овој велосипед за вежбање може да ви заштеди многу пари и простор за живеење Усвојува исклучителен диза

【Индустриско одделение CRV челик】 8 „Индустриско одделение CRV CRV хромиранованадиумски фалсификување, ц�

1 Висока дефиниција и 170 степен широк агли на гледање со добра водоотпорна функција Со својот елегантен �

Должина : 3 метри Напон : 12 V;Максимална Моќност : 25w~60w со вграден осигурувач и терминали за мобилни радио и

Мултифункционалната решетка за складирање може да ги исполни дневните барања за складирање; површинат�

Полиестер Стил : Нашите глуждови за чорапи за мажи се совпаѓаат за сите атлетски чевли, чевли за искачув�

☑ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : нашиот дрвен знак е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е лесен, без �

【2 во 1 кофа со копирање】 Кофата може да биде одвојлива и компонирана, можете да ги користите овие две ко

●1 Телефонска Кутија и 2 Заштитници На Екранот Quistorдизајниран за Samsung Galaxy S8 (САМО за редовна големина S8) ●

Дрвен и бамбус изглед послужавник Материјал : Меламин Пакет од 1 десетина Дрвен и бамбус изглед послужав

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX

Scroll