Свеж
Мерење Чаша Пп Пластична Дипломирана Чаша Транспарентна За Лабораториски Кујнски Течности

Мерење Чаша Пп Пластична Дипломирана Чаша Транспарентна За Лабораториски Кујнски Течности

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 120.00

Околу Големината : 3,8 "х 3,3" Капацитет : 250мл; Материјал : Полипропилен (ПП); Боја : Транспарентна. Изработени од еколошка пластика, хемиска отпорност, издржливи, еднократно, лесни за перење и дипломирањето нема да исчезнат, измијат или растворат со хемикалии. Заострен излив на истурање за лесно полнење и истурање, и јасна скала за попрецизно мерење. Овие пластични бокали за инка може да се нанесат за конзервирање,правење сапун и свеќи,растенија за наводнување,автомобилски течности,сосови,пире,замрзнувања,сосови,тенки тестенини И повеќе течност Широко се користи во научни истражувања, универзитети, Индустриски и други единици на лабораторијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина на јога Мат : 183х80х0, 8 см / 72х32х0, 32 инчи ● Материјал За Тренингот : Јога Мат Е Изработен Од Тпе Мат�

Среден Еластично затворање 75% полиестер, 25% спандекс Изработена од четкана, мека мека и истегната ткаени

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : 20мг е 1 / 50 од грам, што е мал волумен толку многу што го игнорирате Ако сте доволно в�

Тоа е суштинска ставка во случај на вонредна состојба како што се земјотрес, цунами или торнадо Економи�

Големина : 3Х2, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Полиестер Елек е изработен од полиестерски материјал, миење на рацете, лежено рамно на суво Табела со го

【Приклучете и репродуцирајте】 Овој USB адаптер не бара апликација или мрежа од трети страни Само корист

MPN : 405 Висина на артикалот : 1 1 / 4 '' Ширина на артикалот : 11 '' Тип : решетката за кука Материјал : челик...

13 "преку врвот х 16" преку дното х 11 "на аранжманот х 11 3 / 4" висок во целина Хром заврши пајакот монтер со 1 / 2

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

Големина : 116 / 8Х8, 3 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по�

Продадени како 1 Секој Држачот НА ПРОЦЕСОРОТ заштедува вреден простор на работната површина со безбедн�

Големина : 18 "L x 24" W (пакет од 3) и 52 "L x 44" W (пакет од 1) Белото ватирано лице е абсорбента страна која е врвот..

Лцд контролен панел прикажува фокусно растојание и број на филмови Програмиран електронски бленда, 1 / 64

Северна Амонијак Метиламин Касети се достапни за 5400, 5500, 7600 И 7700 Серија респиратори Кога се правилно пос�

Одобрение за безбедност : УЛ Сертификација; Тип На Акција : Вклучено / Исклучено / Вклучено (СПДТ) Термина�

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

Пенг Мал меур со меурчиња за мозоци 350 'x 24 "Широк меурче Завиткајте 350 'x 24 "Широк меур Меурчиња со мала гол�

Не'рѓосувачки челик Прилагодлив украс за порцелан : Нашиот кружен украс од 2.8125 инчи има сјајно бела повр

2играч кооперативен безжичен режим; 3 2играч мини игри Доживејте го животот на пират во оваа акциона аван

p H : 2 (5 g / l, H2 O, 20°C) Растворливост : 5,74 g / l (20°C) Точка на топење : 191°C (затворена капиларна цевка)...

Пакетот вклучува мек поли со мек поли со мек поли и рамка за банер на топола Банерот е изработен од мека �

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : главното тело е изработено од алуминиумска легура, со хромирана телескопска прачк�

Во собата на 4 Направено Од Стакло Безбедна машина за миење садови.50 мл капацитет 3 Класичен дизајн...

ФлексибиленДизајниран За цврсто закривени површини како што се жици и кабли ИздржливСамогаснење и отп�

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 24,13 см (Л) х 5,842 см (

Заштита од испакнатини, дупки, никови и елементи како вода, песок, прашина итн Неопренот делува како тер�

ОСВЕТЛУВАЊЕ И ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОРИ : Комбинирајте со модерен тавански вентилатор и светло во кафез, мет

МЕТАЛ ПИЛУЛА случај не само што може да биде дома, туку и најдобриот избор за патување, удобен и едностав

• ❤ • 【Изберете 12 големина поголема】 Ние сме азиска големина што работи мали, треба да изберете 12 голе

Пластичниот модел не е вклучен Декларациите за пластични модели бараат посебни алатки Комплет за декор

Поништување Погодни и прекрасни за некои loversубители на DIY, со тоа, можат да ја искористат својата занает�

Што е многу погодно за исклучителни подароци за семејства најблиски Може да се користи како домашни укр

Scroll