Свеж
Пловечки Светла За Базен Што Се Полнат, 3,1-инчен/8см Светлечки Топчести Светла ЗА БАЗЕН RGB Бои СО Далечински Управувач, Ip68 Led Светло За Орбита, Глобус Ноќни Светла Топ?

Пловечки Светла За Базен Што Се Полнат, 3,1-инчен/8см Светлечки Топчести Светла ЗА БАЗЕН RGB Бои СО Далечински Управувач, Ip68 Led Светло За Орбита,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Како Да Се Наплаќаат 1Притиснете го прекинувачот за светло во СОСТОЈБА НА ИСКЛУЧУВАЊЕ.Приклучете ГО УСБ-кабелот за полнење.Поврзете СЕ СО dc 4.2 V напојување (се препорачува да изберете полнач за мобилен телефон).При полнење има црвено индикаторско светло.Кога светлото за полнење е зелено, тоа значи дека е целосно наполнето. ®Рф Далечински Управувач Надграден 1. Притиснете го прекинувачот за светло на топката во положбата "ВКЛУЧЕНО", топката свети. Притиснете го копчето за функција на далечинскиот управувач, топчестото светло одговара на соодветната функција што емитува светлина. Најдолгиот далечински опсег е околу 33 стапки/10 метри препорачуваме оптималното растојание за долг дострел да биде во рамките на 10 стапки/3 метри вода за да се обезбеди подобар и точен контролен опсег (водата може да попречи некои сигнали). ●Поставување тајмер● Откако производот е вклучен, стандардно ќе работи 6 часа, а потоа ќе се исклучи. Ако сакате да продолжите, притиснете "ИСКЛУЧЕН ТАЈМЕР" за да го откажете стандардниот тајминг откако ќе го вклучите производот. Надвор од курсот, можете да изберете 2 часа 4 часа или 6 часа со далечинскиот управувач. €Ip68 водоотпорен И прилагодување На Осветленоста q топката за сјај е водоотпорна IP68, но далечинскиот Управувач не е водоотпорен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

„Diamond Art Deco Set“ : Ke Jiquan Diamond Painting Simber за кучиња, DIY сликарство сет со дијаманти за 5 D, DIY дијамантски сликарс�

LED контролорот се користи за контрола на температурата на подлогата за греење Може лесно да ја прилагод�

Идеално за давање, медитација, заздравување на енергијата, балансирање на чакра, Реики, ЕМФ заштита за м�

★ Кутија со молив со голем капацитет : Со димензија на 8,86 x 3,54x 4,33 инчи, овој естетски случај со молив може

Имајте ги предностите на неверојатна леснотија на печатење оптимизиран квалитет на печатење, висока чи

Тој е стабилен и издржлив Кога го користите, ретко дозволуваат додатоците на тоа да паднат и Изработено

3 станови се наоѓаат на Шанк 16инчен целокупна должина Риба дупка за очи Најмногу економичен начин да се �

1 : висококвалитетни материјали, висококвалитетни алуминиумски легури, со одлична издржливост, голема ј

Име на производот : (издржлив во употреба) подлога за полирање на дијаманти; Содржина на пакетот : (најнов

Мекиот материјал : Изработено од висококвалитетни топли материјали, ова ќебе отпорен на топлина е задол

Цена за : Секоја функција на трансдуцер : Тонови на аларм : Бавен напон за снабдување со пулсот Мин : 6 V нап

■ Прилагодлив дизајн Под полицата и стапалото на работната табела од не'рѓосувачки челик е прилагодли�

Површината на орев е галванизирана за да се спречи оштетување и бледнее и е отпорна на оксидација Произ�

? Ако имате доволно време и трпеливост да го завршите овој предизвик, ќе добиете чувство за достигнување

60% шифон, 20% бронзинг крпа, 20% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, тка

Замена на батеријата Panasonic KXTGA270 S Замена за батериите на Panasonic без безжични телефони Количина : 2, гаранци�

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Големина (прибл) : Максимална 2,4 Х Основа 2,4 х Висина 4,6 инчи (60 х 60 Тежина На Производот : Прибл Материјал : �

Исклучителни и трендовски стилови : Nex Press на Ноктите беа дизајнирани и изработени со убавина и удобност

☑ Народна алатка за стружење, погодна за употреба на вашето тело и многу корисна за ублажување на прити�

Корисно е да се обезбеди зголемена влечна сила во различни пејзажи и е идеален партнер за скијање и пеша

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна цигара од пепелник е изработена од кожа, внатр�

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

★ [Оптимални перформанси] : Премиум радио Ocestore Додадете сад засилувач за засилувач е сосема ново и тести

1 Додажниот материјал ги спречува ефектите од прашина, отпечатоци од прсти, вода, судири и гребнатини...

Материјал : ПП + ПВЦ Големина : приближно 7,3*5см Не го повредува wallидот, максималниот капацитет за носење н

Dachshund тркалезна пилула кутија, метално железо, метал пријателски за животната средина, мини преносен0x0,7

Со агол на гледање од 170 степени, екранот ви обезбедува потопен театар Можете да го преклопите екранот в�

Добри перформанси : Користењето на високи перформанси XL4016 E1 чип, влезните и излезните сигнали се стабил�

Scroll