Свеж
Трепки Виткач Со Чешел Пластични Виткачи За Трепки Делумни Трепки Виткачи За Жени Поставете Заштитни Розови Трепки Сепаратор Мини Трепки За Очи Виткачи Алатки За ?

Трепки Виткач Со Чешел Пластични Виткачи За Трепки Делумни Трепки Виткачи За Жени Поставете Заштитни Розови Трепки Сепаратор

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 95.68

Користете пред да нанесете маскара или да носите лажни трепки, проверете дали трепките се чисти, држете ја главата и рацете фиксирани и не користете ја во турбулентна средина Отворете ги очите и погледнете исправено, така што виткачот на трепките и очниот капак се на 90°, а виткачот на трепките се држи до очниот капак. Прилагодете го виткачот за трепки во соодветна положба, завиткајте ги сите трепки,а потоа подигнете го виткачот за трепки 5-10 секунди, а потоа можете да ја зајакнете положбата што треба да се зајакне по потреба. Откако ќе нанесете маскара, користете чешел за трепки за да го отстраните вишокот паста и одделете ги трепките што се лепат заедно. Направете трепките да се виткаат природно. Делумен виткач за трепки со четка изработена од ЕКОЛОШКИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и мек еластичен силикон, полесен, издржлив , без влечење, без скршени трепки. Комплетот за виткање трепки вклучува мини делумно виткање трепки и преклопен чешел за трепки, лесен за складирање и носење без да зафаќа премногу простор. Преклопливи трепки чешел, совршен за одвојување на трепките, чешлајте ги трепките за да ги направите трепките различни и да изгледаат поприродно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Виолетова атлетска шорцеви мажи пократки пливање шорцеви сини мажи пливање шорцеви за надворешни рабо�

Пакет : 1 парчиња црн и златен банер за дипломирање (72 "* 46" / 180см * 120см), 12 парчиња црвени и златни балони, 1 �

Ограничено Трчање #414 : Зомбите Ги Јадеа Моите Соседи И Патрола На Духови (ПС4, 2022) Регионот Слободен...

Клучот за млазницата Ивата е совршена алатка за безбедно отстранување на млазницата за хоби воздушна ч�

Димензии : 30 х 1,5 х 24 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

Барбазол по Лосион за Бричење помага во смирување на изгорениците од брич Чувство мазна, свежа Свежо и з

Екрантирана заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот телефон Безбеден зафат и намал�

Комплетна комбинација на божиќни честитки : getе добиете 8 парчиња Божиќни картички за дијамантска уметн�

За чиста, уредна работа и едвај секакви работи за чистење потоа лесно ракување : Удобна врска со мелница

џемпери за жени качулка пуловер 【Големините на испорака работат мали, 12 големина нагоре, внимателно пр�

Пренесување на податоци без напор : Беспрекорно поврзете го вашиот Handycam со вашиот компјутер за лесно пр�

**Комплетот Вклучува 3 Литри Вистинско Масло Од Кавасаки, 1 Филтер За Масло, 1 Мијалник За Дробење, 1 Филтер

630nm бранова должина филтер за апсорпција микроплоча читачи за клинички, биотехнолошки и фармацевтски а�

Прилагодлива осумканална микропипета со избирач на јачина на палец за транспорт на измерен волумен на �

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

Замена за kodak easyshare v603 зумирање со техничка прецизност Единица по продажба : 1 Замена за kodak easyshare v603 зумир�

Нашите рамки за сликање со дијаманти се изработени од природно цврсто дрво Дрвото е повеќе еколошки за �

Системот за повици за нега на Retekess T114 вклучува 15 копчиња за повик за предупредување за итни случаи; Може

FXClear Protector Film : Ултрачист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Trotec BT40 Овој кристално чис�

Удобно складирање и едноставен дизајн; Стабилен, заштеда на простор и стабилно складирање Неговиот мат�

Nemco 14TKW Опис Собрание на сечилото, 1 / 4, 11 лопати, одговара на Линколн Редко домат Кинг, принц Nemco 14TKW Опис Со

Дрво Направено од висококвалитетно дрво, оваа музичка кутија е убаво врежана и музиката внатре е одличн

[ Rg505 Ретро Игра Рачна Конзола За Игри] : Нова 2022 андроид 12 рачна конзола за игри! Достапно во сива, жолта и

Придобивки за есенцијални масла : Секое растение има различна функција, може да мирисате добро додека с�

€ СТИЛСКИ ДИЗАЈН ИЗРАБОТЕН СО ПРЕМИУМ ПЕНА & МНОГУ ЉУБОВДа! Душеците СЕ дизајнирани ЗА вас и вашиот дом �

Нема повеќе напуштање на сигнали од лабави HDMI кабли Обезбедуваат HDMI кабли за да се елиминираат наизмени

Боја : Rainpop 3x10mm Материјал : стакло Број на парчиња : Комбо Потекло : Кина на копното Тип на ставка : Rhinestone & De

49162679 4 "Панч Производот е лесен за употреба и лесен за ракување Производот е многу издржлив 49162679 4" Панч...

Сите пипети имаат еднообразен повлечен врв и се чисти, приклучени, стерилни и подготвени за употреба По�

Основна кожа ВИДОРОФОР ТЕРМОТЕК 3 слој руно топло, дише, ветерно изведба Дураклад засилен зафат 8x потра

10102052 B9 Број на дел од америк 2052 B9 ISO 10 B2 HUB челик Sprocket 9 заби за америк број 2052 ланец со двојно влакно со, 15.875

Внатрешни димензии : 13,97 x 10,63 x 1,57 инчи (L X W X H); Надворешни димензии : 14,76 x 11,22 x 1,57 инчи (L x W x H) Хоризонтални д

Scroll