Свеж
Кенко КТЛ-5102Р-ПР ЈУИ Лупе, Заменлива Леќа, Редовна Големина, 1,6 Х Зголемување, Виолетова

Кенко КТЛ-5102Р-ПР ЈУИ Лупе, Заменлива Леќа, Редовна Големина, 1,6 Х Зголемување, Виолетова

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Комунален Модел Стекнување : 2018-001519 Дизајн Регистриран : 2018-008495 1 Година Сигурна Гаранција. Земја на Потекло : Јапонија. Отстранлива Леќа : зголемувањето може да се промени со замена на објективот. Големина на рамката : Ширина : 5,9 инчи (149 мм), Должина На Храмот : 5,4 инчи (138 мм). Произведено во Јапонија со посветен лупа од типот очила што може да се одвои и одвои. Зголемувањето може да се промени со замена на објективот. Достапни во 2 леќи 1,6 x и 1,89 x (Се Продаваат поединечно за објективот) големини На Рамки се достапни во две различни рамки. Достапно во 2 типа на " редовна големина "за оние кои не носат очила или жени и" голема големина " за мажи кои носат очила. Во зависност од рамката големината на објективот може да варира и да ви даде поглед што одговара едни на други. Можете да изберете еден сет од 1,6 х леќи или еден сет од 1,6 х леќи и 1,89 х 2. Можете да го користите 1,6 пати за секојдневна употреба, како што е читање, и 1,89 пати за подетална работа, како што се моделирање и изработка. Лупата е одличен начин за покажување на основите. Чинот на гледање во рака е природно дејство што го привлекува центарот на окото навнатре.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Изработени од алуминиумски материјал, голема носивост, не грижете се дали ќе закачите премногу предмет�

Тип на производ : Прецизно мерење Димензија на пакетот на артиклите : 9 Тежина на пакет на артикли : 1,15 фун

Функција за полнач : 7,4 V 2 A 2 S USB полнач кабел што се користи за полнење на литиум полимер батерија, XH 3 пин �

Полиестермешавина ? Дозвола за продажба : ♨save 5% на 1 Изберете ставка (и) ♨save 8+8% на 2 Изберете артикли ♨save 1

Текстуриран ултраскин мастурбатор со тврд надворешен случај и дискретен неанатомски влез со визуелно �

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

Lexmark 17 G0154 тонер со висок принос, 15000страница, црн Создава остри линии, јасни рабови и мазни нијанси...

Дијамантската датотека е изработена од висококвалитетен дијамант Тој е остар, отпорен на абење и има до

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Карактеристики : Прецизно обработка со висока точна опр�

Димензии на Peyton Foyer : 29 "висока (155" максимална прилагодлива висина) x 18 "широка x 18" длабока; Таванска крошна

? Lifeивотниот век на ламбата Carsn приближно 2000 часа и 120 дена гаранција ? Тоа е лесно и брзо за вашата инстал�

Направено од трајни материјали, обезбедува одлична стабилност и безбедност Детско занишано седиште : О�

Памук Мини плишана кукла 12*7см( 50гр),Бела Каваи Мека Кадифена Големина 33*16см(240гр), Големина На Кони 35*23см(32

Леотард е изработен од полиестер и тул материјал, миење на рацете се препорачува Табелата со големина с�

✅ Ставка : Витрифицирано тркало со алатки ✅ Дебелина : 1 / 2 " ✅ Абразивен материјал : Силикон карбид...

●СПЕЦИФИКАЦИИ Секоја низа е долга околу 50 стапки со 38 знамиња (обично 30 знамиња на пазарот), секое знам

1680 D Балистичка ткаенина ✔ Поддршкадоудобност : Ременот за алатка за кадрирање има 2,5 "дебели ленти за ра

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 5,85 ширина : 7,8 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по�

Мултифункција : Секачот за пилули и дробилката е 3 во 1 што безбедно сече, крши и заштедува апчиња Совршен

€Екстра Голема големина : 29*39*42см, може да држи играчки, игри, уметнички / занаетчиски материјали,облека,

Функција за ресетирање : Релето ќе се врати во почетната состојба при обработка на терминалот за ресети�

? Kuchengerate Glass Evil Ey Eye Nazar Round Cygreette Ashtray : 11cm / 4,3 "инч 4 држач класичен стил преносен погоден за внатрешна употр

Мокливата за прашина од микрофибер лесно може да се справи со мртвите агли, миленичињата коса, прашинат�

Држачот на цревото Wahah CPAP обезбедува безбедност на корисниците на CPAP со избегнување на запленување на ц�

Материјал : високо квалитетен мек полиестер против гребење; најлонска обвивка Големина : 12,6*5*14,8 инчи (до�

Направете го вашиот број за инвестиции : Пребарај за EZAP500 ARF или B0 B18 HDQ6 W за да го пронајдете филтерот за з�

Погодно е за тврдо дрво, ламинат, керамика, плочка, линолеум, плута, бетон и друга површина Усвоени врвни

Ноќта на вештерките ноќна светлина : За време на празникот, овој TPYE на производ би можел да биде за украс�

[Единствени] Овие цилиндрични скапоцени камења (палм камен, енергетски камен, џебниот камен) се полираат

Вовлечени Шестоаголни Прирабнички Завртки Произведени во димензии ИФИ111 188 Нерѓосувачки Челик...

Дизајниран да одговара на вашиот Microsoft Surface Pro, Surface Laptop, Urcef Laptop 2, Surface Pro 7, Surface Pro 6, Surface Pro 4, Surface Pro 3, Surface Go & S

Висок квалитет : Тие се 100% рачно изработени со синтетички влакна (ултра тенки, само дебелина од 0,07 мм) се �

Поставата Картон За Кошула Круг рабови и мазна површина, безбедно да се допре и не боли вашите раце Прек�

Scroll