Свеж
100 ПАРЧИЊА Искривена Тркалезна Ознака За Подарок Ви Благодариме Со Жица, Врвни Ознаки За Завиткување Подароци Од Крафт Хартија Со Канап Од Јута и Канап Од Памучно З?

100 ПАРЧИЊА Искривена Тркалезна Ознака За Подарок Ви Благодариме Со Жица, Врвни Ознаки За Завиткување Подароци Од Крафт Хартија Со Канап

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

[Пакет и Големина] - Вклучува 100 парчиња ознаки "благодарам"Некогаш тагови mrasures околу 2. Дојдете со две канапчиња од јута, вкупна должина : 66 стапки/20 метри. може совршено да се спари со честитка,картички за покани,завиткување подароци итн. [Врвен Квалитет] - нашите роденденски ознаки се изработени од 300 (ГСМ) висококвалитетна крафт-хартија, нетоксична и без мирис, цврста и издржлива и тешко се кине или деформира. Канапчето е со висока јачина и лесно се врзува. Може да се користат печати со мастило, постојани маркери и пенкала во боја и нема да крварат. [Лесен За Употреба] - нашите ознаки за подароци доаѓаат со две канап од јута, претходно пробиени дупки и празна површина. Можете да напишете какви било зборови што сакате да ги изразите на ознаката и да ја закачите со канап со навој низ дупката. Обично ви требаат само неколку секунди за да поставите ознака. [Уникатен Дизајн] - Нашите ознаки се дизајнирани од нашиот дизајнерски тим. Уникатен кружен брановиден дизајн, бели зборови "благодарам" и празен дизајн на задната страна за пишување за да ја креирате вашата персонализирана етикета. Низата е поделена на два снопови, кои можат слободно да се исечат на соодветна должина за повеќе прилики. Прекрасниот дизајн и зборовите можат добро да ја изразат вашата искрена благодарност и изгледа одлично со покани, картички со желби и многу повеќе. [Совршено за Персонализирани Ознаки] - ознаки за завиткување подароци, ознаки за подароци за дипломирање, ознаки за балони, белешки за благодарност, охрабрувачки белешки, ознаки за шишиња, ознаки за облека, обесени ознаки за среќна Божиќна елка, предмети за роденден за туширање за бебиња, ознаки за свадбени услуги, картичка за подароци на фестивалот, картички за имиња, ознаки за накит, ознаки за цени, ознаки за стоки, дрво на желби или какви било други занаетчиски проекти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Микрофибер кожа Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само да се избришете с

Повеќенаменски Кабел : овој еднонасочен полнач со 9 заменливи приклучоци конектори, што го прави да одго

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Дизајн : USB блицо

Име на производот : Контролер на температура; Модел : XMT800; Напојување : AC 115285 V, 50 / 60 Hz Тип на влез : S R B K N E J T

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи Меѓународна Слава За Нашата Разновидна Палета На Н

Погоден е за ламба за атмосфера, задно осветлување, 10 функционални режими Willе ја направи вашата фотогра�

【Одлична преносливост】 санитарната торба за складирање на салфетки е многу компактен, големината е 4,7x

1 Компатибилен модел : Замена за Dell Inspiron 15 7500 2во1 P97 F P97 F001 P97 F004 ; Резолуција : 1920x1080 (не за 3840x2160) LCD конектор

Материјал : Изработен од алуминиум, лесен, но издржлив, лесен за носење Големина : 1,37*0,7 во / 35*18мм, Алумини�

75% најлон, 25% спандекс Еластично затворање ? 【Уникатен дизајн на едното рамо】 Овој секси шуплив спортск�

®Компатибилен Број На Делот : Замена За Коница Минолта Бижуб ТН321 ТН321К А33К130 ТН321Ц А33К430 ТН321М А33К330 ТН321Ј �

100% полиестер Повлечете го затворањето Womens Tall Zip Huddle Womens Zip Hoodie Fleece Oversized Fleece Hoodie Women Christmas Dress Women 3 4 Zip Pullover Ha

Function 【Функција за контрола на јачината на звукот : : Овој кабел за слушалки може да го контролира обем�

Verder Scientific Inc Brand производ Произведено од Retsch 300260001 Серијална ставка Verder Scientific 300260001 Siete Shaker AS 450, 230 V, 50 / 60 Hz..

Домашен ласерски Гравер ЗА САМОСТОЈНО Хоби : ЗБАИТУ М37 ласерски гравер може да гравира на дрво, обложен �

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

1Дазинг и луксузен газа сатен, како што е балет генерал Роден Нобл, извонреден темперамент...

Полиестер, памук Повлечете го затворањето 50% мешавина од памук / полиестер% Двоенпоставен аспиратор...

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна плоча за декорација на коски е изработен

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Вест Хем Јунајтед ФК Рачно изработена кожа к�

Ретро Тематска Торба Во Хипи Стил : нашата торба за шминка е живописно испечатена со модели на хипи стил

Исклучителни детали : Оваа високо фаворизирана колекција носи класична религиозна инспирација за кој б

Извор на светлина : Црвена / жолта / зелена 3 слој Строви кула светла, LED лепени светлосни мониста на секој

69" долго 23 " широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини Со материјал од пена со висока г

☀ Модерна златна лустер : Овој лустер има флексибилна правоаголна рамка на отворено и едноставни 5 лушп�

Увезени Повлекување на затворање Кожа од рамо на бик Официјално лиценцирани логоа со врежани ласер...

? Големина : приближно Имитација на знаци : Гроздобер стил, текстот е привлечен и лесен за забележување В�

Compatible With Skyjack SJIII 3015 SJIII 3215 SJIII 3219 SJ6832 RTE SJIII 4626 SJIII 4832 SJIII 474 SJ12 SJ16 Part Number : 159111 Compatible With Skyjack SJIII 3015 SJIII 3215 SJIII 3219 SJ

【Нов дизајн】 Светлата на вентилаторот ви даваат поприродна светлина и повеќе ветер Сите операции можа

【Издржлив и супериорен квалитет】 : Нашите восхитувачки книги на келнерка се составени од екопријателс

100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување Дабена полирана, мазна површина Проми природ�

ПРЕЦИЗЕН АПЛИКАТОР ЗА ШМИНКАмеки, двострани памучни брисеви насочени на едниот крај, заоблени на други�

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

Кожа Земја како етикетирана Материјал : Оригинална кожа, природна кожа (глава слој оригинална кожа од ку

【Совршени велигденски подароци за деца】 погодни за велигденски корпи за корпи, велигденски лов, забав�

Совршено вклопување : тврд случај за патување со Мини играчки специјално дизајн за тамаготчи пикс / за �

Scroll