Свеж
Нов AC адаптер 40W 19V ADS-40SG-19-3 за LG 19 '' 20 '' 22 '' 'LN4510 LCAP21B PSAB-L205C SHA1010L M2432D IPS236V LCAP16B-A IPS226V IPS226V-PN 24LN4510 24MA32D

Нов AC адаптер 40W 19V ADS-40SG-19-3 за LG 19 '' 20 '' 22 '' 'LN4510 LCAP21B PSAB-L205C SHA1010L M2432D IPS236V LCAP16B-A IPS226V IPS226V-PN

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Забележете го излезниот интерфејс на адаптерот за напојување, големина : 6,4мм × 4,4мм со пин Забележете го излезниот интерфејс на адаптерот за напојување, големина : 6,4мм × 4,4мм со пин. Compatible Part Number : ADS-40 SG-19-3 EAY63070101 EAY63128601 ADS-40 MSG-19 Fit for : LG LED 24 MA32 D LCAP21 B PSAB-L205 C SHA1010 L M2432 D IPS236 V LCAP16 B-A IPS226 V IPS226 V-PN E2351 T-BN E2351 VQ E2281 TR E2281 VR E2381 VR EADP-40 LB B E2290 V- SN E2351 T E2251 VQ E2251 VR E2251 T E2251 T-BN E2351 VR E2351 VR-BN E2281 VR-BN E2290 V E2251 S Спецификации : Влез : AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V-AC 100 V. Велика Британија , ЕУ, САД (одговара на вашата земја) гаранција : 6 месеци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

【Триаголник Тркалезната страна ви помага да ја ставите темелите на образите и челото 【Влажна и сува уп

Премиум абразивен абразивен оксид дава одлична почетна стапка на намалување Издржлива поддршка од пам�

Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држ�

Цврст, пламенретарден полиетилен Се спротивставува на 'рѓа, вдлабнатини и пукнатини Уникатен дизајн на

Големина на врвот : 5 / 16" Воздушен пропан : 0,14 @ 24 PSI lbs. / човечки ресурси Воздушна КАРТА : 0. / човечки ресурс

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз со Карбинер Со својата убава маз�

*Интегриран заштитник на леќи за леќи на Gimbal Caper за додатоци за дронови FIMI X8 SE *Направено од високо квалит

☀ Големина : Вкупна должина : 20инх; Дијаметар на круг 7 инчи ☀ Материјал : метален обрач, чипка, предиво...

Сунѓер со висока густина не е лесен за деформирање, еластична текстура и добра еластичност нема да ја по

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Плус врвови за големина за жени...

Тоа е докинг станица и компјутерски штандсо најразлични интерфејси, може да дејствува и како штанд за т�

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на влечење 715 дена испорака 【Материјал】 Изработено е

500ml капацитет и БПАбез може да се користи како дифузер за арома / кул овластувач за магла / ноќно светло И

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

Малку аголен грб и прилагодливи раце на столот дизајнирани да им обезбедат на пациентите чувство на сиг

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз со Карбинер Со својата убава маз�

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

блузи со долги ракави за жени Западните кошули за жени увоз ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја голем

Димензии (во инчи) : 8 h x 8 w x 0 inset hige сјај 6 "x 6" керамичка плочка Копче за клучеви во задниот дел на рамката о�

Пука директно и се крши на целта Одлично за шума топка и рекреативна игра Брилијантни бои на школка...

Може лесно да се чува во вашата фиока, канцеларија, работна површина и други места Добар квалитет и ниск�

Product descriptions Size : 110x67cm(434inch) Name : Metal Wall Art Creative Handmade Leaves Material : wrought iron Picture format : threedimensional Process : hand forging, antirust treatm

Сосема нов висококвалитетен генерички кабел Должина : 6 Стапки КОНЕКТОРИ : УСБ Тип А Машки За Тип Б Мини 5�

Громи на биро мулти функционални и разноврсни, можат да бидат како домашна декорација, организатор на ж�

Кошула за графичка блуза за елек за најдобри продавачи на тинејџери Без ракави екипаж вратот на вратот �

Нов комплет од 10 кутии за нараквици исполнети со памук Големина8 "х 2" х 1 "(203 х 51 х 25 мм) Теал Сина Робин Јај�

Компатибилен СО XM Или Сириус Радија Се поврзува директно со домашни или антени за возила Компатибилен с

Доаѓа размавта Ве молиме, дајте му на вашето домашно милениче поголема заштита Допи фланел кадифе слатк

1Погоден само За 2021 Година Microsoft Surface Pro 8 таблет, не е погоден за други модели, ве молиме внимавајте да не н

Безбедна употреба : Интелигентната нараквица за 'рче нема несакани ефекти, со стабилен пулс кој не се ме�

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

6 MP дигитална камера со висок комбинација0 мегапиксели; 2,5 "ЛЦД дисплеј со 285º ротација; 5x оптички зум; H.264,

Y2 K TOP TOP Врво на јога резервоарот за увезени жени ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја големината споре

Најновата лента за запечатување на пена по бројни тестови, Homewinner Новата надградена временска заптивка

【Високо квалитетен држач за чадор】 Нашиот штанд за чадор е изработен од траен и силен пластичен матери

15 4 ПОГЛЕДНЕТЕ СПОРТСКИ АТАШЕ МОТАРД 15 4 ПОГЛЕДНЕТЕ СПОРТСКИ АТАШЕ МОТАРД Ранец Мисија комбинира удобен

Вистински безжични ушни уши Бонус отпорен на вода покривка w / клип за ремен Вклучува кабел за полнење Case

100% полиестер Направени во САД или увезени Поставена памучна обвивка ♥♥ Најдобри подароци за мажи / тат�

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Вклучени : (1) Сива Корпа Во Форма На Буквата У, Слајдови, комплет за монтирање Врати, Хардвер Тип на слајд

Scroll