Свеж
Длето микисио Хамоно [Длето во Форма На Птица, тип Камакура ] 9мм 435095

Длето микисио Хамоно [Длето во Форма На Птица, тип Камакура ] 9мм 435095

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Земја на производство : Јапонија Ширина на сечилото : 9мм. Материјал : сина хартија супер. Микисио Хамоно Хонпо Ко., Оод Е Јапонски производител на прибор за јадење. Ширина на сечилото : 9 мм. Земја на производство : Јапонија. Материјал : Сина хартија супер. Микисио Хамоно Хонпо Ко., Оод произведува скулптури, градинарски сечила, кујнски ножеви и материјали за скулптури од дрво, вклучувајќи ножици. Името На компанијата Микисио Хамоно ја содржи желбата да се шири добриот Хамоно Од Мики Сити," градот Хамоно", во светот. Ние испорачуваме производи на национално ниво со доверба од 1927 година до денес. Длето на микисио ја испорачува најдобрата острина со најдобрите материјали како производител на прибор за јадење. Покрај тоа, нашата компанија постојано произведува од делот на сечилото до делот на рачката во нашата сопствена фабрика, ние произведуваме и планираме материјали за скулптури од дрво со целосна употреба на таа технологија. Микисио Хамоно Хонпо Ко. Оод е основан во 1919 Година Во Акира Нагаике, основач На Мики-чо, Мики-ши, Префектурата Хјого, како производител на мечеви. Основачите кои се мали мечувалци беа добри во слободно деформирање на железото, како што се фалсификување и ковање заварување, така што многу ножеви беа произведени според потребите на клиентот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Приколката За Скара И Чилин има голема предна палуба со тенда, корпа за отпадоци, ТВ антена за забава во �

[Големина] : 25см (98 инчи) Хатсуне Мику кадифен [Материјал] : Кадифената кукла Хатсуне Мику е изработена од �

Употреба : Сарафани Материјал : Пластика Употреба : Сарафани Функција : ЕкоПријателски ЕкоПријателска Ф�

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Micro Switch Electric Geater Rotary Switch AC 250 V 16 A 3 PIN 5 PIN 3 5 PIN SWITCH SELCOR SELECTOR ИМЕ НА ИМЕ : �

Продолжена рачка на вртење на вртење : 4 дел од рачката на МОП, секој дел со мерка 15,7 инчи, може да биде пог

Цврст и издржлив животен век Запознајте ја вашата побарувачка за сликање Применливо за обработка на ум�

Нема сива боја во областа на гледање Супер тенок гледач од 0,5 ' Извор на напојување со струја Запечатено L

Повеќе за парите со овој квалитетен производ Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда Одличен произв

Високата јасност на овие полипропиленски поли торби го подобрува изгледот на производите Отпорна на вл

Компактниот засилувач на Gohawk е првиот водоотпорен дизајн од ваков вид, во кој има перформанси 2канален з

ГИ КУПУВАТЕ СЛИКИТЕ МАЗЕН ОБИЧЕН ПРСТЕНПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛ

Употребата на високо квалитетни материјали преку повеќе процедури и прецизна обработка, со голема јачи

Убава комбинација : Пакетот содржи 12 парчиња ѓердани од 4 јули, 12 парчиња хавајски ленти за глава и 12 пара

Направете алатки лесно достапни се користат за да се организираат клучеви во плитките фиоки за алатки S

► 【Дизајн】 : Керамички тегли на Jingdezhen, рачно изработено порцелански прашок порцелански тегла, уникатн�

Овој екран на проектор е одличен избор за домашно кино, филмови на отворено, конференции, забава, игри, с�

Овој прекинувач за вклучување исклучителна изработка, обезбедување на квалитет за 2 години Ако има проб

Нето содржина : 15g Боја : пенкало за линија за влечење злато, пенкало за линија за влечење Тип на ставка : Ч

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Seyas 65 W USB C полначот е компатибилен со најпопуларните протоколи за брзо полнење, вклучувајќи QC 30 (PPS, FCP / SCP

За завршна обработка и" конечно " полирање на злато и полускапоцени метали Екстра долготрајни Омилен за

Материјал : 100% Полипропилен Изградба : Плетенка Име На Боја : Сенка Димензии на производот : 18"W x 18"L x 12" H...

СИМЕНС НИЗОК НАПОН VBII ТЕШКИ БЕЗБЕДНОСНИ ПРЕКИНУВАЧ ДОДАТОК Име на брендот : СИМЕНС Број на модел : ХА161234

Аниме Уметност Убава Девојка е флексибилен и тенок магнетски лист кој го максимизира површинскиот конт

Карактеристика : Два ЈОНИ СКРИЕНИ 4, 300 Боја Темпо H3 Една Фаза Светилки Со Приклучок N Игра Жица Темпераме�

Материјали со смола и добра технологија за производство и трајни за долго време Може да се користи како

плус дуксери со големина за жени Симпатични дуксери за увезени жени За големината : Ве молиме изберете ј

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Тие се дизајнирани да настапат на идентично

Производот е изработен од пластика и има добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издржли

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI FPM / FKM заптивки на нафта се дизајнир�

[Материјал] ОВАА заштитна ткаенина ЕМФ е изработена од Сребро,Ширина : достапни Се 60" повеќе континуиран�

Приклучува директно во слушалката и автоматски се врти со телефонска слушалка, така што жиците никогаш

Врвен совет : Засилениот врв е исто така одличен за стимулацијата на клиторисот, што го прави суперверас

Се користи за да се спречи случајно олабавување на сврзувачки елементи 316 Не'рѓосувачки челик е отпорен

♔ Список на пакувања : Мерач на длабочина на табелата 2 x рутер; Опсег : приближно5 ~ 36мм / 0,2 ~ 1,4in / 5,5 ~ 36,5мм

Не удирајте или кршете ја топката за да избегнете кршење на топката Изработен е од стаклен цемент, ве мо�

Безжичната мрежна картичка AX201 NGW е применлива само за Windows 10, 64 бит *, оперативен систем на Google прелистува

Пакетот вклучува : Секој пакет содржи збир на несклопена кутија за дипломирање и реследник и 6 навртки К�

Содржи 4 делови : горе + дно + тастатура + околу тастатурата Прецизна форма и мазна удобна текстура против

Жица Минди Банана Големина на производот : Ширина 15,7 x Длабочина 11,8 x Висина 31,5 инчи ( Уредно складирање с�

Scroll