Свеж
Комплет за почетници за почетници на Xixian Starter Kit со сензори со сензори Stepper Motor Breadboard Jumper Wire LED електроника компонента

Комплет за почетници за почетници на Xixian Starter Kit со сензори со сензори Stepper Motor Breadboard Jumper Wire LED електроника компонента

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Основен комплет за стартување-Тоа е многу практичен, лесен за употреба и сигурен за почетен комплет, кој е дизајниран за почетниците да го започнат патот на учење електроника брзо и лесно, погодно и за почетниците и за ентузијастите на DIY Содржи сè што ви треба-во рамките на комплетот, има голем број на предмети, како што се скокачки жици, 830 дупки за леб, LED светла, степер мотори, итн., Што ја исполнува побарувачката на корисниците за различни проекти/експерименти. Практичен и висок квалитет-Компонентите за електроника се изработени од врвен материјал под високи стандарди и строга контрола на квалитетот, што ги прави цврсти, удобни и безбедни за употреба. Погодно кутија за складирање-Комплетот вклучува чиста пластична кутија што доаѓа во дизајн на мрежа, овозможува да се користи за чување на сите делови, истовремено помага да се задржат компонентите одделени и организирани. Добар подарок-овој комплет е добар избор и убав подарок за вашите пријатели, семејства и деца кои започнуваат интересно во електроника, програмирање или роботика, за да им помогнат да го преземат својот прв чекор на патувањето со електроника. Кутија што доаѓа во дизајн на мрежа, овозможува да се користи за чување на сите делови, истовремено помага да се задржат компонентите одделени и организирани. Практичен и висок квалитет-Компонентите за електроника се изработени од врвен материјал под високи стандарди и строга контрола на квалитетот, што ги прави цврсти, удобни и безбедни за употреба. Добар подарок-овој комплет е добар избор и убав подарок за вашите пријатели, семејства и деца кои започнуваат интересно во електроника, програмирање или роботика, за да им помогнат да го преземат својот прв чекор на патувањето со електроника.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Секачот за Цевки за Крцкање на робинер е дизајниран за употреба во затворени простори Уникатното дејст�

Висина 7,1 инчи (18 см) х Ширина 10,2 инчи (26 См) х Длабочина Број На Џебови : 4 (1 надворешност, 3 внатрешност) Дол

Спунбонд (Екоматеријал) Облека Торба Детска ГолеминаОдлични мали деца виси облека торба, И Детска Облек

ПАПКА СО ХАРМОНИКА 【€Лесно да се организира најди брзо таму се повеќе слоеви на организаторите на дато

●ДЕКОРАЦИИТЕ ЗА ЗАБАВИ ВКЛУЧУВААТ 1 * Банер,18*Балон,1*Топер За Торта, 24*Топери За Кекси, 6*Пластични Вител,

1 Специјално дизајниран за употреба на линиите за инјектирање Приклучокот За Навртки за Одблесокот се к

Дијаметар од два инчи Цврст месинг со емајл и УВ печатење Прави одличен подарок за полиција,воена, медиц

Природен Безбеден ДизајнИзработен Од Челична Рамка и Природен Бор Секој Раб Е Доволно Добро Полиран Со

Димензии (W x d x h) : Прибл 4,7 х 6,4 х 1,5 инчи (119 х 163 х 37 мм) (вклучувајќи испакнување Додатоци : индекс налепница

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

Гласовен превод : кликнете на гласовен превод, едноставна работа, нула праг, помеѓу милисекундиПрезент�

Овој ЕДНОНАСОЧЕН мотор има голем момент на сила, мала брзина и низок шум Овој ЕДНОНАСОЧЕН мотор има голе

Гроздобер И Врежан Дизајн Ги Прават Уникатна или Совршена Декорација или Одличен Подарок За Секој Наст�

Пакетот Вклучува : има 50 парчиња од 2,2 мл цврсти проѕирни чаши, доволни за пиење и одржување забави со сем

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

[1] : АПЛИЦИРАЈТЕ за може да се користи ВО ПЕКС Цевка, пвц цевки, канали, црево, водоводна цевка, цевковод, �

Оваа карпа е направена од полирезин и прави возбудлив украс во секој аквариум Натопувањето во вода долг

50мм широк х 50мм висок Направено од издржливо дрво од бреза Врежан на едната страна Држи едно јајце Миење

Карактеристика : отпорен на влага и отпорен на инсекти, запечатено складирање, лесен за употреба Лим од �

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

●Професионални Вилушки за Ескарго + 6 ПАРЧИЊА мини вилушки од 5,1 инчи со дизајн од 2 краци, професионален

?МатеријалИзработен од Висококвалитетна Абс Пластика, 100% Сосема Нов ?Големина 8 Клипови, надворешен диј

Вистинската должина на низата е секогаш 3 инчи пократка од Стандардот АМО на долги лакови 12 Број На Влак�

100% Полиестер €®Удобни Ткаенини€100% удобна ткаенина, дизајн за fall 2022 година, лесен за совпаѓање Ако наид�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Торбата за врвки е направена од памук и лен Нашата мала торба за складирање е издржлива, стилска и удобн�

ОБРАЗОВНА ТАБЕЛА ДИЗАЈНИРАНА ОД НАСТАВНИЦИ : Нашиот Атомски постер им помага на учениците да учат, да се

Прилагодлива висина : Децата од сите возрасти можат да ја практикуваат својата игра, па дури и да се чувс

Суптилен изгледВела е наменета за ненаметливи работни станици каде што нема компоненти треба да бидат �

Тип на производ : Колинг Вентилатор и Ладилник, жици=, Компатибилност : Овој Вентилатор За Ладење Со Заме�

ВКЛУЧУВА : 24 тркалезни ознаки за подароци, дизајнирани од Андаз Прес Не вклучува лента или канап...

Чист Црвен Бакарен Материјал : терминалната лента за блок Скокач е изработена од чист црвен бакар, кој и�

"Убави Модели За Велигденски Дизајн" : велигденски 3 / 8 "декор панделки се дизајн со 9 различни модели на д�

●ВКЛУЧЕН ПАКЕТ е добиете 100 12оз хартиени шолји за кафе, 100 капаци од шолја во комплет шолја за кафе со гол

Бурлап ГОЛЕМИНАМери 13" х 90 " во големина, соодветно за маса што може да собере 68 луѓе МАТЕРИЈАЛИзработен �

●Кратки Совети За Квадратна ФормаСоветите за Нокти прифаќаат мат дизајн со целосна обвивка Замрзнатит

1001НАШИТЕ 632580Б14 Аметричен Дел Број, 842765 ШКУ Бр, Motovario ТИП Nmrv 63 Големина Редуктор, 1 : 25 Сооднос, 80b14 Мотор IEC В

Мала, Висина : 60*10*88см, Средна 60*10*108см, Голема 60*10*128см Голем капацитет, прашина водоотпорен, влажност и наб

Супермазното мастило лежи без напор за конзистентни резултати Гумениот стисок удобно се вклопува во ва

Јачината може да се прилагоди, а копчето за прилагодување на јачината без чекори може да го прилагоди ин

25ММ ТРЕПКИ МЕКИ : Кмилро 25мм меки трепки, висок квалитет, рачно изработени, поголема количина, пошармант�

Работен Притисок : 05 Бари ( 071 пси) Се Затвора при Нула Притисок / Не Е Потребен Притисок на Течноста 304 Те

Многу џебови прават да има доволно простор да ја ставите облеката, чевлите, книгите, чадорот, шишињата с�

1937Д Линколн Пченица Цент Многу Парична Казна Сликите на производите се од точната колекционерска монет

Scroll