Свеж
Џангарден Т5 ХО Увб Осветлување Комбо Комплет, Рептил Светлина Тела СО УВБ 5.0 Флуоресцентна Цевка Совршен За Гуштери Змии Желки &засилувач; Желки Во Тропските Дождо?

Џангарден Т5 ХО Увб Осветлување Комбо Комплет, Рептил Светлина Тела СО УВБ 5.0 Флуоресцентна Цевка Совршен За Гуштери Змии Желки &засилувач;

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 799.84

Симулација на сончева светлина увб рептилната светлина Џангарден е погодна за врзување со калциум во прав, предизвикувајќи активирање на витамин Д3, со што се промовира конверзија на калциум во коските и крвта и ефикасно се спречува метаболичко заболување на коските Заштеда на енергија и заштита На Животната средина џангарден рептил светилка има помала потрошувачка на енергија, одлична заштеда на енергија и заштита на животната средина. Светилката За влекачи со умерена големина Џангарден Т5 увб е разумна по големина, што е попогодно за инсталирање и употреба во Аквариум За Влекачи Во Џангарден, така што вашите влекачи можат да добијат поудобно искуство. Опсег на примена увб светлината е погодна за сите тропски и суптропски влекачи со умерени ув барања, КАКО ШТО СЕ ИГ, Тропски Гуштер (Гуштери Со Зелен Јазик, Гекони За Сонце, Аноли, Водни Змејови), Водни Желки, Желки Од Кутии И Желки, камелеони од Стариот свет (Камелеони од Пантер, Прикриени Камелеони, Камелеони Од Аскѕексон, итн. Лесно вчитување и истовар џангарден рептил увб светилка со сијалица е опремена со детални упатства за склопување и расклопување. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите. Ние детално ќе одговориме на вашите прашања. Обезбедување квалитет џангарден терариум светлината има пластични заштитни капаци на двата краја, што ја прави побезбедна за употреба и безопасна. Висококвалитетна услуга по продажбата џангарден u увб рептил светлина скрши во транзит, можете да ја контактирате услугата За клиенти На Џангарден за процедури за враќање или размена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Земја На Потекло : Сад Број на модел : БСГ1305 тип на производ : МЕХАНИЧКИ КОМПОНЕНТИ Тежина на пакетот : 2,4 м

60% Лен, 40% Памук Ве молиме запомнете : АДУВОАНСКИТЕ еластични товарни панталони за половината за жени го �

Ламба за ламба за ламба, декоративна стаклена ламба, сенка за сенка, може да ја направи светлината блага

✨rustic знак Плакејдрвен врамен семеен wallиден уметност со инапитивна изрека значајни зборови, декоративн

Ладно формираната горна плоча, јаремот и копчето се термички обработени за да се спречи бринирање, да се

10 единечни држачи за акрилни рамки Достапни бои : во црвена, портокалова, жолта, зелена, сина, виолетова, �

Име : Сет од 10 најлонски четки за коса Спецификација : 10 парчиња Материјал : Најлон волна + алуминиумска ц�

АВТОПАЛПАЛ, НАЈДОБРИОТ ДРУГАР НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПАЛПАЛЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ СЕКОГАШ ОБЕ�

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Приврзоци Pendantswelcome во нашата продавница Среќни трговски жени мажи голем природен камен меркаба нишало �

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

Die Cut Decal направена од премиум оракал 651 винил оценет за 6 годишна надворешна апликација Исчистете ја лент

LED Лиценца Плоча Светла Одговара На Сите Мотоцикли, Камиони Ролна Тава Ултра светло бело предводено све�

Голем 3 Фаза А / Ц Мотор производство 8 КС! Ова е најтрајната неблагодарна работа на пазарот Ортоодделени�

Декалот е приближно 8,3 "x 3,5" Се применува само делот што се појавува во бело Ова им дава на нашите решениј�

Увезени Затворање на копчињата Цветен, тимски дизајн Структура на копче Лев џеб на градите Затворање на

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Тие се дизајнирани да настапат на идентично или

Погодно е за дома, обичен, шопинг, кампување, настан на отворено, патувања, пешачење итн Овој вентилатор �

?①Вовед во производот розите се најпознати и најпопуларни од сите цвеќиња и најчесто се поврзуваат со :

[Компатибилност и Прецизно Вклопување] Куќиштето BERFY i Phone 13 е дизајнирано само за iphone 13 6,1 инчи (2021), а не з�

Создадете уникатни, живописни уметнички дела со овој акрилен медиум за истурање Одлично за сите возрас�

ВИСТИНСКИОТ ЗОБАРНОСТ : 1710 MHz; Детали за меморија : 8192 MB GDDR6 Реј во реално време трага во игри за врвни, хип�

Материјал : ABS+2cr13 легиран челик Боја : розова, сина, бела Големина : 6 4 см 4 парчиња Висококвалитетно сечил

елек за мажи Трчање маица мажи смешна везена туника црна маичка плус замав туничен предниот резервоар з

Сечилото на карботитаниум е 8x потешко од челикот Се сече до 10 листови од 20lb хартија Уникатен дизајн на р�

? Најдобри подароци за жени / мама / девојки? Топла продажба големи зделки? Купете 3 Добијте 5% попуст, купе�

стп кожа QuightКвалитетни Материјали Que кутија За Накит е изработена од стп кожа и еколошки лесонит, со мек

Пренасочувачите на протекување на Drip Nest обезбедуваат непосредно дивертер на инка за пренасочување на к

Прилики лентата од пена е леплива со двојна страна, лесна за лепење и солза Добар избор за дома, канцела�

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

Повеќеслоен диск, извонредна изработка и елегантен уметнички дизајн, совршен за декорација на ресторан

Врвот на алатката за прскање е усвоен квалитетен материјал од волфрам челик, цврст и издржлив за употре�

АСМЕ Груб Конец / Делумно Навој 26мм инчи Конец Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800

Сите наши напори треба да датираат, нè направија еден од најголемите меѓународно оперативни производит

100% полиестер Направени во САД или увезени Оваа маица со кратки ракави за мажи е изработена од висококва�

Компатибилен со : 1 / 10 Arrma 3 S Senton, 3 S Granite, Old 3s Big Rock, New 3s Big Rock, 3 S Typhon, 3 S Vorteks, Brushed Senton, Brushed Granite, Brushed Typhon ; Замен�

Стакло Овој пепелник е изработен од стакло, кристално чист, без меурчиња 3 те степени дистрибуирани на р�

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

РАНЕЦ ЗАКАЧАЛКА ЗА ЅИД Задоволете ги вашите различни потреби за складирање Погоден за јакни, палта, кап�

Табела за ламба : 3Д елени рог песок за сликање ноќна ламба, приклучок и играјте мобилен песок за сликање

?? Големина : Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре 【Услуга за испорака】 Стандард : 715 д

3Д игла за чистење на млазницата за печатач со дијаметар од 0,4мм , 1 сет вклучува 5 парчиња игли со големин�

Премиум Материјал : Меки И висококвалитетни полиестерски завеси со предности од 7585% блокирање на светли

Itе е удобен ѓубре, затоа што не мора да се грижите за отворање на капакот дури и кога рацете ви се полни Т�

Scroll