Свеж
Мелење на секач Бит ротирачки бит два 3. 175мм 3А со врвен квалитет на левата страна на два спирални флејти парчиња, скратено исечено мелница за карбид, лева рака на сп?

Мелење на секач Бит ротирачки бит два 3. 175мм 3А со врвен квалитет на левата страна на два спирални флејти парчиња, скратено исечено мелница

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

Материјал : Има предности на висока цврстина, отпорност на абење, добра цврстина и отпорност на корозија Исто така, има посилна отпорност на топлина, така што може да ја задржи цврстината дури и при високи температури. Дијаметар на рачката на алатката : 3,175мм. Дијаметар на сечилото : 3. Вкупна должина : 38-45мм. Материјал : челик од волфрам. Материјал : Има предности на висока цврстина, отпорност на абење, добра цврстина и отпорност на корозија. Исто така, има посилна отпорност на топлина, така што може да ја задржи цврстината дури и при високи температури. Дијаметар на рачката на алатката : 3,175мм. Дијаметар на сечилото : 3. Вкупна должина : 38-45мм. Материјал : челик од волфрам. Детален дизајн : сечило со висока прецизност со соодветен негативен дизајн на предниот дел, земајќи ја предвид јачината и острината на сечилото. Во исто време, голем дијаметар на јадрото се користи за подобрување на ригидноста на алатката и стабилизирање на сечење и отстранување на чипови. Дијаметар на рачката на алатката : 3,175мм Дијаметар на сечилото : 3,175мм Вкупна должина : 38-45ммматеријал : Волфрам Steelfeature : Овој сет на зацементирани секачи за мелење на карбид е совршена замена за вашата машинерија CNC, што ви овозможува да уживате во прецизно и лесно искуство со сечење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пластика ? ЏУНГЛА САФАРИ ПАРТИЈАЏунгла Животни тема партија маса покритие е исклучителна оригинална на

Ø150mm Бамење и полирање на главата на пена M14 x 2mm Среден Бамење и полирање Произведено од европска пена со

Дизајниран за систем со низок профил висок 58 мм Проток на воздух 40,2 ЦФМ Ниво на бучава 28,3 децибели Чети�

1 Електричен екран на проектор, мотор со низок бучава, мазен пренос Безжичен далечински управувач слобо�

Ова ретро радио звучи неверојатно побогато и погласно Јасен и светла, богат и избалансиран глас кој е по

КОМПАТИБИЛНОСТ НА ПЕЧАТАЧОТ за употреба Со Hp Печатачи : Deskjet f4480 ЗАВИСТ 120 ЗАВИСТ 114 Deskjet f4210 Deskjet d1660 Deskjet f44

Хонда Центрик Нуди целосно тестирање на лице место и контрола на квалитетот Центрични производители кв

Воздушни цилиндри Воздушни цилиндри Air Cylindersair Пневматски цилиндер со магнетни прстени SDA12 X5S SDA16 X10 S SDA20 X1

Име на производ : КАСЕТИ со мастило СО висок принос замена ЗА HP65 XL Компатибилни Дескџет Печатачи : HP Desk Jet

Ssd heatsink усвојува 20x20 независен вентилатор за дисипација на топлина, 8500 ВРТЕЖИ во МИНУТА ладилник со висо�

Од најлон отпорен на удар Име на бренд : Гедор Земја на потекло : Германија Gedore се залага за универзална, �

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

ОДОБРЕНА ОД ТСА Изработена од проѕирна пвц ткаенина, тоалетната торба ВАНДФ строго ги следи правилата

Искуство со зголемена Реалност : овој сет на маркери со мирис на еднорог е за разлика од кој било друг! Пр

Овозможува прилагодување на висината од 12 инчи на една заграда за да се приспособат на различни барања �

Богат ПигментВајсбрант Ултраколор акрилната боја носи живост и професионални резултати во боја на ваш�

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Количина на пакет : 1 Димензии на пакетот : 6 Земја на потек

Компатибилност : САМО Компатибилен со Iphone 11 Pro, ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да �

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата ко�

Касетата со црно мастило 65 xl е дизајнирана да обезбеди непречен висок квалитет на печатење Траеше чип о�

Игра преку магија обврзувачки наратив на бајка опашка аниме и манга серија Од" Гранд магијата игри " При�

100% Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење €®Водоотпорен И Ветроупорен Q : 100% Полиестер, користе

Забележано : оваа ставка комбинира две врски на производи, можеби нема да добиете две ставки истовремен�

Боја : Чад Модел На Сијалица : H13 Сијалица Со Висок И Низок Зрак (Не Се Вклучени Светилки) Тип На Зрак : Рефл

11 in (1) Црн прашок обложен со челик, кој стои 8,5 ин (2) Исчистете ги акрилните инсерти за да држат хартија во

16 дигитални влезови Поврзување на сензорите во 2 и 3 диригент технологија Максимална дозволена струја н�

Ден 1 издание вклучува : 100pg 5 25" softcover artbook и 2диск саундтрак спакувани со играта во сопствена кутија Совла�

Прилагодете Го Опсегот : 1 до 2,5 бари5 " Три Стегач, Обрач од : 50 Материјал : нерѓосувачки Челик 304 Работна те

Овој производ е пониска машина користејќи 32битен развој на чипови со високи перформанси, развој на комп

Вклучува Skylanders SWAP Force Starter Пакет, Skylanders SWAP Force Scorp Карактер, Skylanders Swap Force Троен Карактер Пакет (Хипер Зрак П�

10 парчиња 85mm 6 пински натопи за вклучување / исклучување на вклучувањето на прекинувачот за прекинувач н

РЕЗЕРВИ ЗА ХРАНЕЊЕ РИБИ ? Добро нахранете Ги Миленичињата : Дали Се борите со тоа како да го нахраните ва�

Scroll