Свеж
Maidu 10pcs 50mm S2 титаниум вежба бит хексагон Шанк не-лизгачки шрафцигер бит единечна глава PZ1 / PZ2 / PZ3 шрафцивер сет

Maidu 10pcs 50mm S2 титаниум вежба бит хексагон Шанк не-лизгачки шрафцигер бит единечна глава PZ1 / PZ2 / PZ3 шрафцивер сет

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Карактеристики : Не-лизгање Материјал : Челик од легура. Големина на главата на завртката : 50 мм. Пакет : 10-19 компјутери. Тип : шрафцигер. Комплетите за шрафцигер можат широко да се користат за поправка на домашни уреди, електронски производи и друга прецизна опрема, како што се телевизори, климатизери, мобилни телефони, таблети, компјутери, часовници, конзоли за игри, итн. Позицијата на торбата со алатки има професионален слот за картички Дизајн и разумна секвенца на дупки за да ви помогне да ја пронајдете целта брзо. Малото поле за алатки е опремено со кутија за складирање на шок, што не само што ги спречува додатоците да бидат расфрлани или изгубени, туку и е погодно за носење. Уште поважно, ние нудиме магнетна меморија за завртки за да ги собереме отстранетите завртки за да избегнете загуба. Рачката на шрафцигер усвојува ергономски дизајн што не се лизга за да ви помогне лесно да го сфатите без да се лизнете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Количина : 25 кеси по ролна, 9 ролни еднакви на 225 вреќи вкупно, црната боја ја подобрува приватноста и useет�

Крпа Контејнер за облека Со оваа практична торба за складирање алишта, можете да ви помогнете да ја чува

Таи Суи (Гранд Дјук Јупитер) се преселува на северозапад, Зодијак палата на кучето Оние чии куќи се соочу

Едноставни и убави, практични кутии за зачувување храна и кутии за складирање во кујната Свежата кутија

ТИП НА МАТЕРИЈАЛ : Водоотпорна Кожа нашите производи се изградени да го издржат абењето на секојдневна�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Пена единствена ①Меко И Удобно● : О

100% Полиестер Нема затворање затворање Машинско Перење Редовно вклопување ОСТАНЕТЕ СУВИ СО dry CELL : Натоп�

Целата Алатка Што Ви Треба1 Еез Алатка за инсталирање на влечење на стеблото на вентилот, 10 Еез ТР412, 6 пар

Расклопувањебесплатни Рк Заграда Партнери ЗА РКН1 (Надградена Верзија ) ; Компатибилен Едни со други Рас

Техничко полимерно тело за помала тежина од металните вентили Може да се монтира на ѕид или соседна пов�

Нашите Планови СЕ Дизајнирани ДА ВИ ЗАШТЕДАТ ВРЕМЕ И ПАРИ во Изградбата на Вашата Нова Куќа За Кучиња! К�

Еден Ц Д е вклучен за да ви каже се за операцијата Слободен! Вие Не Треба Да Плаќаат За Било Кој Софтвер...

Ладнофлексибилни материјалицрева формулирани да останат флексибилни на температури под нулата Лесно �

100% памук ● Удобна Ткаенина : Долна облека за операција На Кожичка изработена од 95% памук + 5% спандекс, при

Обвивките На Зглобот Ги Штитат Вашите Зглобови Од Сериозни Повреди При Екстремно Кревање Тежина Дизајн

Производ 1 : Усогласен и многу дише Производ 1 : Сигурно обезбедува преливи и уреди на кожата Производ 1 : Л

Изработени од нерѓосувачки челик Капацитет : 21оз 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење излив и 1 стандар�

Ќе можете да правите каква било активност со слободни раце додека сеуште имате лесен пристап до вашата �

ЦВРСТА ДРВЕНА КОНСТРУКЦИЈА : знакот За домашен декор има цврста дрвена конструкција за издржливост ПОТ�

Десктоп правосмукалка, отстранување прашина со еден клик, чистењето е поефикасно Десктоп ѓубрето може

Цврст материјал, прекрасен дизајн, прекрасна занаетчија : Совршен за кој било колекционер на музички ку�

Преглед на производот : овој комплет ги вклучува основните алатки за мерење што ви се потребни за мини м�

За Тип / Бренд / Модел : Факел SL60 И SL100 Рачни Факели За Сечење Плазма Специфични За Cutmaster true (52, 81, 82, 102 и 152) Се

Подготвени за Секојдневна Авантура : Секогаш бидете организирани и подготвени да одите со Возачот На Jan

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Производ 1 : Овој Комплет За замена На Премиум филтер за вода вати содржи филтри од пет, 11 инчи : два филте�

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Создава трајна заштита од елементите со само една апликација додека одржува дишење на ткаенини Безбедн

Ада Во Согласност Ѕид Плакета подготвени да помине инспекција на самото место и вклучува 3М VHB лепило за

Дизајнот со низок профил држи екран само 1,18" од ѕидот за чиста апликација 150 фунти тежина капацитет...

Обложена со најлонска ткаенина од кордура и обложена со меко полиестерско стрижење за удобност и аморт�

Димензии : Секоја ролна мери ширина од 3 инчи со должина од 110 јарди (330 стапки по ролна) Вклучува 6 ролни ле

?неткаен материјал + ПвцАрмирана Рачка : рачката е зашиена со два слоја густа ткаенина, а носивоста е дво�

●Соодветни големини● оваа големина на држачот за шолја за кафе е мала (одговара на 3032 мл) Можете да ги ч�

Scroll