Свеж
С.У.Р. & R Алатки KM133LR1 Analoge SN5450 IC/Microchip СССР 15 компјутери

С.У.Р. & R Алатки KM133LR1 Analoge SN5450 IC/Microchip СССР 15 компјутери

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 216.00

Постојат повеќе од 25 000 артикли во нашите залихи Целосните списоци може да се најдат овде www./shops/a19nx3rfnsyb6r. Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, можете да не контактирате. KM133 LR1 Analoge SN5450 IC / Microchip SSSR 15 компјутери. Постојат повеќе од 25 000 артикли во нашите залихи. Целосните списоци може да се најдат овде www./shops/a19nx3rfnsyb6r. Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, можете да не контактирате. KM133 LR1 Analoge SN5450 IC / Microchip SSSR 15 компјутери. KM133 LR1 Дигитален чип од серијата TTL. Microchips KM133 LR1 2 претставуваат логичен елемент 2-2 I-2or-не, од кои едниот е проширен од Ор. Опсег на работна температура : -60 + 125 ° С Напојување : 5,0 V ± 10%.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КРИСТАЛНО ЈАСЕН БАС И ЗВУК : Напојуван Бас канал користи за дополнителен длабок бас, ДОПОЛНИТЕЛЕН бас за

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Пу Кутијата за складирање е изработена од висококвалитетна PU кожа, која е водоотпорна, отпорна на абење

Премиум обложена директна термичка хартија Постојано акрилно лепило Перфорации помеѓу етикетите Преп�

Елегантни, оригинални карактеристики на дизајнот Стои во пејзаж или портрет позиција...

Боја : како што е прикажано Потекло : Кина на копното Сертификација : Ништо Боја : како што е прикажано...

55 ° CTO +85 ° C Температурен опсег Капацитет на 0,033 μF 10 проценти толеранција Серијата MLR е голем број на ради�

ПВЦ материјал : користејќи висококвалитетен ПВЦ материјал, со голема јачина, висока еластичност, отпорн

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Преносни 2 во 1 електричен епилатор веѓи тример, женско тело на лицето кармин во форма на влакна, женски б

Тенок квад рамен пакет Програмабилен CPLD IC (3 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано в

Заштитник на екранот за ONN 116 "таблета / ONN Surf 11 Гаранција за замена на животниот век на живот без ризик 100%

★ Овој комплет вклучува 6 големини на ореви за заклучување на прирабница, 1 / 420 за 35 парчиња, 5 / 1618 за 25 пар

100% Повлечете го затворањето Официјално лиценциран производ Екран печатен тим логоа Материјал : 100% паму

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

€За Контролорот Бес Откажи Заштитник Q оваа 360° надувување контрацепција штити твое контролори од удар

Природно дрво дрвена кутија слика со слика на слика 6 x 4 декоративни штипки за перење Големина 6 'x 4' 15см x 1

Laiwei Квалитет : дијамант дупка видов јадро вежби се направени од висока јачина 45 # челик, кој е повеќе отпо

Сублизмот на сублимација празно чеша сјај, правоаголник од 4,68 "x 8,58" со црни стапала на дисплејот Мат, маз

Ремен за тајминг на гума : Затворениот временски појас усвојува засилена гума од влакна, која е полна со

Одговара На Хонда Спогодба 19861997 Фабрика Стерео На Резервни Радио Темперамент Адаптер Определување : Ед�

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 10мм / 0,39 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 5мм / 0,2"; Бес

Фосил на природни риби, долги историски врнежи, добар квалитет, секој е уникатен Текстурата е тешка, а зв

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилни модели : Xperia 5 III СОГ05 (модел Fall 2021)...

1 Енергија за сите 1250 W / 10 A со 3 приклучоци во една лента за напојување што ви овозможуваат да наплаќате н

0805 Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксен отпорник (100 парчиња многу) Нови, никогаш не

Издржлив Отпорен на гребење Лесно за чистење Заштитете Го Накитот КУТИЈА ЗА НАКИТкутијата за накит има

82% полиестер, 18% спандекс Повлечете го затворањето Женски колено должина за пливање шорцеви шпагети лен�

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

Полицата од не'рѓосувачки челик : Погодно е за лепење на повеќето површини, како керамика, стакло, мермер

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

100% органски и не е третиран со никакви хемикалии 50х20грм Сува Роза во Торба Во Кралски Стил Употреба Во Ч�

Производител Број На Модел : DFJ04 EABWH194X064 Производител Број На Модел : DFJ04 EABWH194X064 Нордиски дизајн СТИЛ ARROWSVF0

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена е компатибилен со лулката Philips Pronto TSU9600 Приклучокот одговара

АМЕРИКАНСКИ СТАНДАРДКомпактен и декоративен дизајн, алуминиумско куќиште со висококвалитетен акрилен

Nbk Јапонија MJC95WH 1 3 / 8 инчи до 45mm Jawтип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC95WH 1 3 / 8 инчи до 45mm флексибилна Спој�

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Тие се дизајнирани да настапат на идентично

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Scroll