Свеж
Американски стандард 7420.801.295 Портсмут широко распространета тапа за мијалник за бања со висок лак, сатен никел

Американски стандард 7420.801.295 Портсмут широко распространета тапа за мијалник за бања со висок лак, сатен никел

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Инстали едноставно со ексклузивен мозоци за поврзување со брзина, со помалку делови и не се потребни прилагодувања Конструкцијата од месинг е издржлива и лесна за одржување. Елегантен шарм со рачки со високо-лакови од тапа и метална рачка. Касетите со керамички диск вентил обезбедуваат живот на перформанси без капе. 1,2 галони во минута (1,2 gpm/4,5 l/min.) Максималната стапка на проток помага да се заштеди вода. Леани тела на месинг вентил со флексибилни врски за црево за инсталации од 6 инчи до 12 инчи (152мм до 305мм). 1/4 вртење мијалник помалку керамички касети за вентил на дискот. Долгиот флексибилен кабел за одвод од не'рѓосувачки челик од 20 инчи (500 мм) е пред-собрани до плунка. Метална брзина Поврзете го телото на одвод со 1 -1/4 инчи (32 mm) парче опашка. Фрли месинг полумесечина. Метални рачки на рачката. Метална брзина Поврзете го одвод. Бесплатно олово : тапа содржи 0,0,0,25 проценти вкупна содржина на олово со просек пондерирана. Координира со славини и додатоци во Портсмут. Тапа за бања со високи лакови во Портсмут има иконични детали од вековите минатото, со посебна полумесечина и извајани кривини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Попогодно за вас при чистење особено за оние кои имаат проблеми со грбот, коленото ● Четка за тенџере со

[Компатибилен модел] За i Pad Mini 4 A1538 A1550, ова е само замена што мора да го потврдите моделот на вашиот уред, �

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Надворешен дијаметар : 52,8мм / 208 инчи; Внатрешен дијаметар : 47,5мм / 1,87 инч; Дијаметар на жица : 2,65мм / 0,1 и�

TAL450 со сензор за фото ќелија е нашиот најчесто користен диспендер Сензорот на фото ќелијата ќе открие к�

Количина на пакет : пакетот доаѓа со 20 парчиња картички за патки, 20 парчиња гумени патки и 20 жици, кои се ф

Пакетот вклучува : Пилот24 Lite CPAP батерија за Resmed Airmini и Air Sense 10, Medistrom 50 W соларен панел, кабел за полнење за �

Прилагодлив за висина : Лесно е да се прилагоди висината на седиштето со хидрауличниот лифт, помага во п�

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме Продад

Големина : 12 "x9", направено во нас 3м висок рефлективен филм (рефлексивен инженерски степен) нуди осветле�

Оптимално решение : Овој премија ¼инчен челичен кабел беше дизајниран да ви помогне со широк спектар на

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

Додава суперефикасен слој за намалување на отсјајот Забележително супериорна јасност на Екранот На Мр�

Хекс оревите се користат за многу апликации за прицврстување Овие ореви често се користат со завртки и �

Влез : 100 V240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напо

Затворање на вратоврска 【Индивидуално пакување】 Овој производ е индивидуално спакуван, пакет од 10 пар

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Оваа ставка се продава со случаи на : [6] Предмети Грејт на отворено 1942 година Форд Пик, 3 дизајни Услуга за

Тестирано пред испоракаПАНЦАГ РЕФЕРЕНЦИЈА ♥ Референтна тежина : 0,05 кг (0,11лб Обично проценето време на и

Chrome Cross All Metal Hitch Cover 5 "x 3,5" Покривањето со капакот на прикриените приемници на приколката 2 "(не вклучува п�

UI AC 440 V UE AC 440 V / 240 V Позиции 3 (1О2) Терминален број 4 UE AC 440 V / 240 V Позиции 3 (1О2) Терминален број 4...

„Производите на еволуирани новини се дистрибуираат во повеќе од 25000 продавници ширум светот со пазари �

Тоа е држач за картички Тоа е телефонски штанд Тоа е држач за картички Тоа е телефонски штанд.5cm, погоден

Засилувачи : 78 Тип : Реле, термичко преоптоварување Број на дел : 888614001879 Дел : ABB TF9678 Термичко преоптоварув

Stic 200 Брои Коктел Стапчињаќе добиете асортиман на 200 брои 2 видови на 4,7 инчи дрвени коктел зема во вкупно

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

✈ [Вграден паметен IC чип] : Вградениот во паметен IC чип му овозможува на овој универзален адаптер за напо

Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика за детали Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е л

Модерен и елегантен дизајн на домашни додатоци Уметничкиот стил дизајнира убави и импресивни лустери...

GLCBXD40EB 100% Cisco компатибилен 1000 BaseBXD TX1490 / RX1310 NM 40 KM BIDI SFP модул за предавател Висок квалитет со CE, FCC...

Дизајнирани За Деца нашите слушалки беа дизајнирани имајќи го предвид вашето дете со меки материјали и

Направено од трајни челични материјали, обоени главни делови има голема јачина на затегнување за долго�

Материјал : Метал+пластика; пластична рачка за максимален вртежен момент и удобност Големина на главата

●Применливи Модели●Компатибилен со i Phone 13 Pro Max 2021 5 G 6,7 инчи, Поддршка За Безжично Полнење €Надградени �

● ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД на БРАДАНашиот филер за моливи за брада ќе ви ја даде најдобрата форма на брадата и не

Scroll