Свеж
ШЕФ Аудио Системи Елита БЕ7АЦП Автомобил Мултимедијален Плеер Со Apple CarPlay Auto-7 Инчен Lcd Капацитивен Екран На Допир, Двоен Din, Bluetooth, Без Цд/ДВД Плеер, USB, SD, AV In, Am/FM Радио

ШЕФ Аудио Системи Елита БЕ7АЦП Автомобил Мултимедијален Плеер Со Apple CarPlay Auto-7 Инчен Lcd Капацитивен Екран На Допир, Двоен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Apple Car Play-пристапете До Иконите На вашиот i Phone со активирање на гласовните контроли На Siri или Преку Капацитивниот екран на допир Достапните функции вклучуваат Телефон, Музика, Мапи, Текстуални пораки, Радио, Подкасти, Аудио книги. Android Auto-само кажете "Добро Google" за да разговарате со Помошникот На Google за помош во текот на денот. Добијте предупредувања во реално време на Google Maps и Waze. Остварете повици, проверете ги вашите пораки, одговорете назад, користете музички апликации, сето тоа додека ги држите рацете на воланот. Пораки-Со Сири на ваша страна, можете да ја замолите да ви ги прочита вашите пораки, да одговори, како и да ги испрати. Сири ви овозможува да се концентрирате на она што е најважно. Мапи-треба гас? Гладен? Пребарајте по вашата рута прашувајќи ја Сири, А Карплеј ќе ве насочи на секој чекор од патот и ќе ви го каже и ограничувањето на брзината. Достапни се и апликации за навигација од трети страни како Google Maps, Waze и Baidu. Bluetooth-Одговори/остварете повици и бидете без раце без одвлекување на вниманието. Вградениот микрофон го зема вашиот глас и звучниците на вашиот автомобил ви дозволуваат да ја слушнете личноста од другата страна. Репродуцирајте и контролирајте ја вашата музика и апликации Како Spotify/pandora безжично. АПЛИКАЦИИ-Преуредете како сакате вашите апликации да се појавуваат Во Car Play преку поставките на вашиот i Phone.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Челична Глава На Сечилото : мини главата на шрафцигерот со кратка рачка е изработена од челик, со челичн�

Промастер 82а Филтер72мм ПРОМАСТЕР 82А е филтер ЗА балансирање на светлината што се користи за малку зголе

[МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] овие книжни затворачи можат да се користат не само за книги, туку и како декоративен

【Разновидност до задоволување на вашите различни потреби】 : Комплет за додатоци на ротационата алатка

Ладилници за метални КонзервиТенки 12oz (слаби високи лименки), Стандардни 12oz, 16oz, Шише Со Пиво Шишиња со в�

Преклопен екран на проектор користејќи полиестерски материјал, премија и, може да се брчки Екран за фил�

€Соодветна Големина : козметичката кеса е долга 10 инчи (25,4 см) и широка 8 инчи (20,3 см), што ја прави преносл

Име на производот : Мерач на проток на типот на панелот; Модел бр : LZM15; применлив медиум : вода Опсег на ме�

Чисто есенцијално масло : Есенцијално масло од ylang ylang Карактеристики 0,33 мл / 10 ml од нашите омилени цветни

[ПРЕНЕСЕТЕ АУДИО / ВИДЕО БЕЗ ЗАГУБА] Испратете HDMI сигнал до далечинскиот монитор непречено како директн�

"Рослин, Вирџинија Број 2" (2016) е зачудувачка реалистичка слика во масло од меѓународно признатиот Соврем

Ослободете се од вашите неуредни фиоки исполнети со вреќи за складирање храна и собирајте кеси во овој �

Материјал : Акрилик, Боја : Црна, Пакување : 1 компјутер Големина : 22,7 см (8,9 инчи)x5cm(2 инчи)x5mm (0,2 инчи) Здрав, �

Име на Tmodel : Mini360 (Ultra мала големина DCDC синхрони исправувач на модул) Модул Карактеристики на модулот : Не �

Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност Ги исполнува специфик

●Ефикасна Дисипација На Топлина ● дисипацијата На Топлина не е само на горниот дел од телото, туку долн

Сосема нов и Поддршката За Помош за Држење на Телото е дизајнирана да помогне да се повлечат рамената на

Чувајте ја површината на соларни панели чиста, прашината ќе влијае на ефикасно полнење Бидејќи ефектот

Материјал : Овие кадифени кеси се изработени од издржлив материјал од типот Кадифе со врвки и златен раб

Фитинг за апликација за ладење на вода НА КОМПЈУТЕР Продолжувач фитинг Висококвалитетен Месинг обложе�

КРАЈНО СРЕДСТВО за чистење 2во 1Органско Перење беше формулирано за чистење и на силиконските менструа�

Не Се користат Лажни Кожи или Синтетички материјали, вклучувајќи вегански, ВЕШТАЧКИ, ФИЛЦ или СТП Класи�

[Дизајниран за] i Phone 12 Pro Max 6 Цврсто се вклопува над копчињата за јачина на звук и прецизниот исечок...

Едноставен за Ракување комплетот за чистење оџаци поддржува моќно метење и рачно бришење Само прикаче�

Откако инсталацијата е точна, звукот се репродуцира кога има светлина Снимениот звук може да се репроду

Синтетички материјал Алатки за готвење за пикник : Нема да ги изгребате прибор за јадење или да ги оштет�

Совршени реквизити за украсите на забавата на фармите за животни, тоа ќе додаде забава на вашата забава

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Табела на врвни диспе�

Долго подготвеност : литиумската батерија со Висока густина има силна моќност, стабилна и побезбедна, в�

Воздушни цилиндри Air Cylindersair Пневматски цилиндер со магнетни прстени SDA12 X5S SDA16 X10 S SDA20 X15S SDA25 X20 S SDA32 X25 S SDA40 X

Нова бронзена боја, алуминиумска фото рамка со вистинско стакло Секоја рамка вклучува душек во боја на �

Scroll