Свеж
Замена на јаглеродни четки Uxcell за замена на електрични мотори 18мм x 17mm x 7mm Поправка на дел, 2 парчиња

Замена на јаглеродни четки Uxcell за замена на електрични мотори 18мм x 17mm x 7mm Поправка на дел, 2 парчиња

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Четки за јаглеродни мотори се вклопуваат за митра пила, вежба, вежба за чекан, пила за сецка, мотор на вентилатор, отсечена пила Големина на јаглеродната четка (приближно) : 18мм x 17mm x 7mm (l*w*h), должина на пролетта : 28мм (1,1 "), нето тежина : 12g;. Оваа големина може да се направи за да одговара на повеќето алатки со заменливи четки. Поставете ги четките за заменливи. Вклучува 2 четки, заменете ги четките на секои 60 часа. Материјал : јаглерод, метал; главна боја : сив, златен тон. четки за јаглероден мотор се вклопуваат за митрата пила, вежба, чекан за вежбање, пила за сецка, мотор на вентилатор, пресечена пила. Јаглеродна четка Големина (приближно) : 18мм х 17мм x 7мм (l*w*h), должина на пролетта : 28мм (1,1 "), нето тежина : 12g ;. Оваа големина може да се направи за да одговара на повеќето алатки со заменливи четки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% памук Јакна од машка мерка, темно црвена јакна, машка постелнина и јакни, машка кадифена палта и јакни

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Womenенски долг ракав за вртење на ја

Направено од пп пластика отпорна на топлина од храна Одговараат на се, рохс стандарди Два прегради диза�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Ткаенина : 92%памук и 8%спандекс Пов

Голем дел за кафе за кафе за еднократна употреба : getе добиете 150 пакувања за да одите сет за кафе, вклучит

[Автоматско наводнување] Целосното автоматско градинарско водач може да ви помогне брзо да водите голе�

进口 Најлонска обвивка Затворање на патент Отфрлање на вода : Генерално, ранецот е изработен од висококв�

100% полиестер Направени во САД и увезени Единствен дизајн : задолжителен летен врв жени плус жени против

Боја : бела+сива Материјал : пластика Големина : 90х51мм.Содржина На Пакетот : Боја : бела+сива Материјал : пл

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук / постелнина на врвови...

Име на производот : Пролет Мијалник; Содржина На Пакетот : 3 парчиња х Пролет Мијалник Главна Боја : Сребр�

Кох И Нур е познат по огромниот избор На Бои, Креда, моливи, шаблони и геометрија ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ЧЕШКА СО

●Правосмукалка + осветлување + пумпа за надувување + тест притисок во гумите ● Втората генерација на фи�

▼ Кофата за внатрешни работи лесно може да се отстрани за удобно отстранување на отпад Тип : корпа за ха�

Лесен и компактен дизајн Специјалниот дизајн на овој статив со глава гарантира дека вашиот фотоапарат �

Д30 амортизирање Напредно апсорпциско апсорпција на влијанието на TPU Surefit Airliner Титаниумски листи...

Добро се вклопува во бањи или секаде каде што просторот е ограничен "Дизајнот на ѕид монтиран без удар б�

Изработено е од 43% оброк на коски и се отпушта двапати на висока температура Порцеланот е добар и трансп�

100% Сосема Нови, Висококвалитетни Ретровизори За Влечење; Изработени од Лесна Црна Издржлива Текстура А�

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетно стакло и материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, не бледне лесно Повр

Усвојувајте беспрекорен и целосно затворен процес, заштитувајте од вода, капки, гребнатини и нечистоти�

Се чувствува подобро без Цевка ! Значително намален ризик од издувни гасови Подобрено ракување, помала �

Температура : 75 Серија За Употреба Со : TMT2000sP, TMT2000 SPM, Mfr Системи Совет Стил : Микро Парична Казна...

Рамен Дизајн И Заштеда На Простор : овој етернет кабел е рамен дизајн за да може да работи под тепих или т

Долготрајната батерија со 15 часа континуирана употреба на целосна кутија за полнење со целосна полнење

Опсегот на стегање на чак е 0,810мм со користење на специјализирано лежиште против потисок за претворање �

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

100% памук Нашиот 3Д печатен дизајн на кошула со кратки ракави со вратот што одговара на детето подобро...

Комплети за замена Компатибилни Со Dyson V6 DC59 SV03 SV073 Четка За глава На моторот, Споредете со делот # 96383002, че�

Мрежа, Оксфорд Крпа Полиуретанска обвивка Затворање на патент ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ЗА 9,7" IPAD : има многу прегр

38 големини четки за бои со различни совети ја олеснуваат бојата на мешањето и исполнете ги вашите разли�

Тежина : 50g Големина : 57мм, 79мм, 912мм, 1218мм Може да се користи за метапот во затворен простор, сценска плоча

Направено од алуминиумски материјал што е отпорен на алуминиум, притоа земајќи ја предвид практичноста

Широките отвори по должина ги прават овие картони лесни за пакување Произведени од професионално оддел

Направено во САД Придобивки од облогата ZRN : Создава потешка и поцврста сечење на работ овозможува продо

①Преместете Ги Датотеките Брзо● Префрлете музика, филмови или цели сезони НА ТВемисии за неколку секу�

Дупчалката со должина на работното место има длабочина на дупчење со среден опсег за апликации за општа

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалифи�

● Светлината на приврзокот е изработена од ковано железо+кристал, површина на ниска заштита на животна�

Компатибилен за Chevrolet Equinox 20102017; GMC Terrain 20102017 со OEMстранична железница Дизајнот за стегање со тешки должни

Bellвоно дно панталони за жени Црните хеланки Controlенска контрола на стомакот се увезени За големината : Ве

стакло Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Дизајн : Пеперката е

12цифрен LCD дисплеј, добро распоредени копчиња и тастатура за допир на компјутер; Печати 2,7 ЛП во 2 бои Еко�

Scroll