Свеж
IOS 15 до MicroUSB OTG кабел се компатибилен со Shure MV5, MV51, MV7, MV88+ и MVI, Motion Products, 1,5M 5Feet, за iPhone 13 12 Mini Pro Max, 11, XS XR, New SE 8, AMV-LTG15 замена

IOS 15 до MicroUSB OTG кабел се компатибилен со Shure MV5, MV51, MV7, MV88+ и MVI, Motion Products, 1,5M 5Feet, за iPhone 13 12 Mini

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 415.84

[Карактеристики на производот] i OS 8 игла до микро USB OTG кабел за микрофони Shure [Компатибилност] Компатибилен за Shure MV88+, MV5, MV51, MV7, MVI. [Должина] 5 стапки / 1,5 м. [Надградба на технологијата] Има премиум паметен чип - може да го заштити вашиот уред од оштетување и поддршка на ажурирање на i OS. ❌ [некомпатибилен список] Не поддржувате други уреди што не се наведени погоре. - Не поддржуваме камера, DAC, итн. [Карактеристики на производот] i OS 8 игла до микро USB OTG кабел за микрофони Shure. [Компатибилност] Компатибилен за Shure MV88+, MV5, MV51, MV7, MVI. [Должина] 5 стапки / 1,5 м. [Надградба на технологијата] Има премиум паметен чип - може да го заштити вашиот уред од оштетување и поддршка на ажурирање на i OS. ❌ [некомпатибилен список] Не поддржувате други уреди што не се наведени погоре. ⛔ Не поддржуваме камера за поддршка, DAC, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

JDCC оценет Gem Mint 10 & сертификат за автентичност JDCC оценет Gem Mint 10 & сертификат за автентичност JDCC Овластена

★ Големина на случајот со молив : 26х50,5 см / 10 Лесен и издржлив Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Ра

Подобрете Го Приемот На Wi Fi И Bluetooth : антената ќе обезбеди посилен и стабилен прием и ќе го прошири опсего

Старборн мајстор за лекување кристал сет вклучува : една рака полирана мароканска селенитска стапче, пр

Високо квалитетен 5 PCS 5 V Mini Compate Light LED дисплеј модул, електронски градежни блокови за моделот на системот

Тежина : 0,17lb Димензии на производот : 6,00 x 4,00 x 1,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 0,17lb Димензии на производот :

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

Главна боја : црна; Севкупна големина : 100 x 8 x 1mm / 4 "x 0,31" x 0 Име на производот : сечило на сложувалка; матери�

Мрежа Само миење на рацете Ладење на торзото на школка со фрејаир, грб и раце Две фази водоотпорни и изол

Сигурен материјал Оваа M6 Hook & Eye Turnbuckle е изработена од 304 не'рѓосувачки челик, нема заварувачки јаз за кра

? 1 3 слоеви за складирање на сад за складирање, 10 решетки по слој, тотално 30 прилагодливи прегради, заштед

Направете разлика за вашиот дом да изгледа елегантно, стилски Со фината изработка, може да ви служи долг

Стандардни вежби за геометрија цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид без внатрешна течност �

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Briggs & Stratton 692011 Оригинална замена на шипката за притисок на Briggs & Stratton Ги заменува старите Бригс # 495136, 692011..

78% најлон, 22% спандекс Направени во САД или увезени [Совети] Машки кошули Ако сакате да добиете лабава / т�

Замена за Space Labs 90369 Leadwire Единица по продажба : 1 Замена за Space Labs 90369 Leadwire Единица по продажба : 1 Замена за Sp

Редовно раздвојување на разделување Ширед еластичен грб Кодиран полите на памучна боја за големина...

Метал Додатоци за судии : Спортски судии свирки суштински дел од безбедносната опрема за вас за време на

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 1501 Проширениот PTFE ќе ги запечати сите агресивни хемикалии во тек

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Име на производот : цевка за намалување на топлината; Материјал : Полиолефин; Оценет напон : 600 V Дијаметар

●СОВРШЕНО ОДГОВАРА НА MACBOOK AIR M2 13,6 ИНЧИ zСовршено одговара за 2023 2022 Apple Mac Book Air M2 chip 13,6 инчен Модел A2681 Забе�

Дизајн на отворање на печат за подобро креативно чувство Извадете ја јакна и кошула во ѓубрето што може

Висококвалитетна серија на престиж за грамофон со маг Подготвени за вклучување и играње...

Некои сметаат дека нашето есенцијално масло од мандарино е корисно за чистење на запушени пори и враќањ

【4во1 Дизајн на складирање на влажно и суво чистење】 Еден производ, повеќе функции, совршен натпревар О�

100% памук Направено во САД ? 100% гаранција за враќање на парите : Ако производот има проблем, ве молиме конт

Совети за карбид во европски стил Ласерско сечење слотови за експанзија Прецизност, тешка должност...

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

Синтетички материјал, челик SK2 легура Алатки за резба на рацете : Неверојатно ќе остане непроменети дури

Што е содржано : ќе добиете 2 парчиња експандер за прсти на гитара во црнобело, лесен за употреба и нема п�

Направено од издржлив и реномиран 3М рефлективен графички филм Скотчлит 100% направен во САД Почувствите�

[Долг животен век и ефикасно ладење] Врвниот квалитет обезбедува оптимални искуства Ефикасен дизајн на

Прекрасно издание Говорници за бебиња : Бебињата го развиваат своето слух за 20 недели и 10 недели откако

80% памук, 20% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалитетен мате

Материјал : Телото на ламбата е изработено од висококвалитетен алуминиумски материјал со умирање, кој е

Материјал за тело на ламби : Керамика Материјал за сенка : крпа Материјал : Керамика со висока температур

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Има поголема површина од навртките од серијата НМ, што го олеснува бришењето Дизајниран да се користи с�

100% најлон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Врвот на културата е изработен од најлон и ликр�

Scroll