Свеж
Rison Titanium Ti завртки M5x10mm Titanium countersunk Hex Socket Cap Cap Bold Black Flat Hex Hex Socket Cap Cap завртка за завртки за завртки од 5

Rison Titanium Ti завртки M5x10mm Titanium countersunk Hex Socket Cap Cap Bold Black Flat Hex Hex Socket Cap Cap завртка за завртки за завртки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 415.84

【Мерит】 Овие завртки за титаниум се направени од воздухопловско одделение 6al4v титаниум Тие се полесни и имаат многу спортски и агресивен изглед. Направени од 6 Al-4 V (Одделение 5) титаниум се 45% полесни од челичните завртки со иста големина, со што се намалува ротационата маса на возилото. Високи перформанси, мала тежина, голема јачина и стабилни и издржливи карактеристики. Полесни од алуминиум, потешко од челик и далеку супериорни во однос на органските материјали како што е не'рѓосувачки челик. 【Големина】 Постојат многу големини за да изберете, ве молиме изберете ја орев од титаниум што одговара на вашата големина. 【Материјал】 одделение за авијација Ti6 AL4 V (TC4) титаниум легура, одделение 5. 【пакет】 5 x завртки за титаниум. 【Забелешка】 Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Willе ви се вратиме во рок од 24 часа. Надоместокот за царинење ја носи купувачот. 【Мерит】 Овие завртки за титаниум се направени од воздухопловско одделение 6al4v титаниум. Тие се полесни и имаат многу спортски и агресивен изглед. Направени од 6 Al-4 V (Одделение 5) титаниум се 45% полесни од челичните завртки со иста големина, со што се намалува ротационата маса на возилото. Високи перформанси, мала тежина, голема јачина и стабилни и издржливи карактеристики. Полесни од алуминиум, потешко од челик и далеку супериорни во однос на органските материјали како што е не'рѓосувачки челик. 【Големина】 Постојат многу големини за да изберете, ве молиме изберете ја орев од титаниум што одговара на вашата големина. 【Материјал】 одделение за авијација Ti6 AL4 V (TC4) титаниум легура, одделение 5. 【пакет】 5 x завртки за титаниум. 【Забелешка】 Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Willе ви се вратиме во рок од 24 часа. Надоместокот за царинење ја носи купувачот. Рисон-Титаниум веќе десет години се фокусира на производи од титаниум. Ова е единствениот стил на завртка каде што главата е вклучена во мерењето на должината, бидејќи седи под површината, главата придонесува за целокупната должина. Направени од 6 Al-4 V (Одделение 5) титаниум се 45% полесни од челичните завртки со иста големина, со што се намалува ротационата маса на возилото.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

На раб на острина : Врвот на работ претрпел уникатен третман со фино полирање, а работ на врвот е од остри

Стабилната база го прави да застане стабилно на различна површина на бирото без да се грижи за несреќа Е

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

Создавање прекрасна нокти за долготрајни совети за нокти на искра! За цртање фини детали, цвеќиња, обрас

За нас сме фабрика длабоко во планините На Планините Кинлинг во Кина, Нанјанг, Провинцијата Хенан Приро�

Изработени од материјал, лесен, не бледнее и не деформација Големината одговара за повеќето деца и воз�

Докажана EIA456 во согласност со 60,000 часа сигурност Метализиран полипропилен филм со висок степен (дебел 5

Име На Производот : Електронски Аларм Сирена;Модел Бр : БЈ10;Тип : Континуиран Звук Номинален Напон : НАИЗМ

Опции за маникир : Ова е збир на костуми за маникир со разни обрасци, можете да дизајнирате свој персонал

Наменето за употреба во модел железничка пруга или дијамара HO Scale (1 : 87) Точна скала 1562...

1 m (фиксна должина) Приклучок за приклучок и приклучок BNC 1 m (фиксна должина) Приклучок за приклучок и при�

За работа во канали во бетон и ѕидарски без лизгање надвор од жлебот Дизајниран за сечење жлебови во ѕид

+Апликација оваа кутија за ручек е многу совршена за излети, кампување, фитнес, патувања, канцеларија ил�

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

Охрабрете ги гостите за туширање на вашето бебе да донесат книга наместо картичка! Бебето ќе има повеќ�

Овие прекрасни калапи за колачиња се одлични за подарување колачиња, други прехранбени производи или р�

Материјал од смола : Рептили за скривалиште е направено од смола, што е и, не згаснува или обезбојува, и м�

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испраќа во зависност од времето на ракување откако ќе с�

85% полиестер + 15% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете ❤❤ Фала за танцување фустан : По

Акции печатени Од Оди Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании Акциите се дел од постојано

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

AMPCOM STP RJ45 Конектор CAT6 CAT6 Плуци за прекинување на полето за етернет Робусната метална надворешна трговиј�

ладно ролна челик Десктоп Козметичка Кутија : контејнерот за складирање е изработен од материјал од вис

Гроздобер сијалици Едисон : Сијалиците за замена на светлината S14 Сончеви жици имаат основа за завртки о

Состојба : Нова Напон на напојување : стандард Моќ на дисипација : стандард QFN 16 D306 A точка специфики : Сос�

Надворешно : 600dpu Оксфордска Ткаенина Со Висока Густина, Водоотпорна, Отпорност на Абење, Мала Тежина Вна

Прекинувачи Switch Estoq563 / 2p, TOQ5100 / 2 P, TOQ5125 / 2p Dual прекинувач за напојување Ниво на компјутер, префрлете помалк

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Докажано е дека чистите белило безбедно во боја, не оставајќи остатоци во прав на вашит�

【Материјал】 Пенкало за пенкало е изработено од мека и удобна пипена кожа, која е отпорна на абење, лесе�

Отпорноста на водата е силна, пластичноста е силна, мекоста е добра, звукот е мал, прашината е мала Собле�

€ Пакет : само 1 парчиња позадина Позадина Штанд или Клипови не се вклучени.Златното не е навистина злат�

Големина : Оваа Корпа За Перење Е Со Дијаметар Од Две Големини "С" 13,8 Инчи Висока 16,5 Инчи; " М " 1 Дијаметар 5,

Име На Производот : Панел Дупка Покритие;Материјал : Пластика Погоден за : 22ммдија Дупка;Вкупна Големина

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката Двослојна облога во поста�

Висок квалитет : женски балетски балетски балетски танцувачи за танцување сетови се изработени од увез�

Употреби : Комплет за додавање на сива епоксидна жица за полици е дизајниран да се користи во комбинациј

Scroll