Свеж
Мебел за скулптура со бела птица градина градина куќа птица фигурина статуа декорација керамички животински украси за домашна работна површина за свадбени свадби

Мебел за скулптура со бела птица градина градина куќа птица фигурина статуа декорација керамички животински украси за домашна работна

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Големина на декорација на мебел со бела мала птица околу : 9,2 x 4,2 x 6,7 см / 262 x 1,65 x 2,64 инчи. Симпатиите за статуи на птици се изработени од висок квалитет, без олово и нетоксичен керамички материјал, тие се елегантно детални, ви носи одлично визуелно уживање. Статуите на животински птици можат да ја украсат вашата дневна соба, спална соба, кујна, бања, полица за книги, ТВ кабинет, ноќни часови, мантелпси, централен дел од таблети и прозорец итн. Традиционална рака за да го направите процесот, нежни се чисти, обични и елегантни, стабилни и дарежливи, рака -Полирана боја, чиста боја, едноставна и полна со благороден темперамент. Статуи за слатки животни се идеални подароци за вашето семејство, пријатели за Божиќ, Денот на благодарноста, домаќинството, Денот на мајката, роденденот, свадбата, годишнината и многу повеќе. Големина на декорација на мебел со бела мала птица околу : 9,2 x 4,2 x 6,7 см / 2.62 x 1,65 x 2,64 инчи. Симпатиите за статуи на птици се изработени од висок квалитет, без олово и нетоксичен керамички материјал, тие се елегантно детални, ви носи одлично визуелно уживање. Статуите на животински птици можат да ја украсат вашата дневна соба, спална соба, кујна, бања, полица за книги, ТВ кабинет, ноќни часови, мантелпси, централен дел од таблети и прозорец итн. Традиционална рака за да го направите процесот, нежни се чисти, обични и елегантни, стабилни и дарежливи, рака -Полирана боја, чиста боја, едноставна и полна со благороден темперамент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

€Fitment® : Вклопете 6 " (152,4 мм) ЦЕНТРИ за ЗАВРТКИ ЗА 40005500 LBS RIV WINCHES Компатибилен со повеќето макари кои имаат

100% памук Затворање на привремено Покажете го вашиот град / тимски дух со капакот на Flip Up City 9 Fifty Snapback...

⚡USBC USB 30 ▶ Додавање на USB 3.0 порта компатибилен со Vivo IQoo Z6 44 WUSBC опремена уред Поврзете тастатура, глувче, �

Одлично за обука за брзина и моќ Прилагодлив од 1 килограм до 20 килограми Безбедни и удобни ремени за мак

Puffer јакна жени Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за г

прилагодлив и сигурен ремен што нема случајно да се врати Дебел, но лесен појас за кревање, совршен за ма

●20x Оптика Објектив за Зумирање + 10x Дигитален Зум+ОВАА ПТЗ камера усвојува широкоаголен објектив од 54,7°

!ИЗВЕСТУВАЊЕ : ве Молиме потврдете го вашиот далечински управувач со фотографиите пред нарачката Ако н

Материјал : Неметален, Тип : Суперклип, Големина На Цевка (Во Материјал : Неметален, Тип : Суперклип, Голем�

Димензии на пакетот : 0,6 см (Л) Х 8,8 см (В) Х 16,5 См (Ч) Тип На Пакет : Алатки Количина На Пакетот : 1 Земја На Пот�

●ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА ПРИВАТНОСТ и БЕЗБЕДНОСТнашиот слајд за покривање на камерата на лаптопот гаранти

Т15ДЛ32 Т12ДЛ32 Долго Длето Шрафцигер 02 Мм Совети За Лемење Компатибилни Станици И Пегли : FX9501 FM2028 FM2027 FM2021 FX95

100% полиестер Боја кошула жени со долга ракав пливање кошула жени женски маички кошули 3 4 ракави кошула с

Без батерија : Продолжете да ја вртите рачката за да свирите музика Ретро дрвената музичка кутија со уба

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување Ка�

Играчка за бебиња за бања од гума : Овие гумени патки се омилени забави, совршена ставка што треба да ја и

ABS (акрилонитрил бутадиен стирен) 3Д печатач филаменс вакуум запечатен со десикант Температура на млазн�

✅ 【【5% кобалт пресврт на битчињата поставени】 Направени од M35 кобалт челик со молибден и кобалт додаде�

●Применливи модели ● оваа 100% Сосема нова и висококвалитетна пластична глава за монтирање и демонтирањ

Акрилична чиста музичка кутија со музичко движење „Санкио“ Бренд Санкио Голден 18 белешки Музичко движ

Продадени како 1 Секој Вклучува комплет за микро чистење од 4 парчиња : 19" флексибилно црево, алатка за пу�

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 318 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

Четка за чистење на усните : 2 во 1 дизајнпомала страна со чистач за усни Поголемата страна како масажа за

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Единица за продажба : секоја Име на трговија : ЕАРкабофлекс 3М број : 3202001 Дизајн на пар за ушни приклучоци

100% памук Црната бејзбол капа, црвена и црна бејзбол капа, црна бејзбол капа на капачето, опремена црна бе

Queer Super Cancedation € usb Stick има ултра брза брзина на пренос на податоци и голем капацитет до 64gb, што може да ги с

Usb флешуредот е изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и отпорен на прашина, приклучок и

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Завршете ги координатите лесно со водовод и осветлување П

Име на производ : Филтер За Вентилатор За КОМПЈУТЕР;Одговара за : 60мм Вентилатор за Куќиште за Компјутер

Приклучете го и инсталирајте Притиснете за да се отстрани Неверојатно силна врска : Откако ќе се поврзе

Трајни и стабилни : Конструиран со премија од врвно одделение, наши стеги за закачалка на зраците се сил�

Текстура стп кожа Затворање на вратоврската ● МЕК И СЈАЕН : материјалот е текстурирана стп кожа, мека и �

100 % Памук, Платно Памучна постава Машинско Перење ДИЗАЈН : Нашите торби се дизајнирани да ја шират радос�

Дизајн на главата на хемисферата, поддржува мазна ротација од 360° и навалување од 15° во која било насока�

Scroll