Свеж
Ферако лимфни детоксични магнетни нараквици за мажи тројна јачина за болка во артритис и олеснување на карпалниот тунел чист титаниум и 99,99% чиста нараквица за маг?

Ферако лимфни детоксични магнетни нараквици за мажи тројна јачина за болка во артритис и олеснување на карпалниот тунел чист титаниум и

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Магнетна нараквица за мажи : Бакарната нараквица е поставена со силни магнети од 3 редови (3500 гасови) за максимална здравствена ефикасност Магнетите можат да помогнат во намалувањето на артритисот, заморот, напнатоста на мускулите и статичката електрична енергија исто така. Нараквицата со магнетна терапија е корисна за болки во спортските зглобови и промовира релаксација. Бакарна нараквица за мажи : Една од лимфните магнетна нараквица е направена со титаниум челик од медицински степен, другата е изработена од титаниумски челик од медицински степен без олово и никел, хипоалергичен, лесен, сјаен, водоотпорен, отпорен на корозија и трајно. Може да се носи удобно долго време. Премиум титаниум челик : Лимфната магнетна нараквица е направена со титаниум челик од медицински степен, без олово и никел, хипоалергичен, лесен, сјаен, водоотпорен, отпорен на корозија и издржлив. Може да се носи удобно долго време. Лесно за прилагодување : Секоја магнетна нараквица доаѓа со алатка за отстранување на врската. Можете да ја прилагодите големината каде и да сакате и да го направите совршено да одговара на вашиот зглоб. Ние исто така би можеле да обезбедиме дополнителни врски на вашето барање. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе дадеме се од себе за да излеземе со решение за вас. Специјален подарок : Бакарната нараквица и магнетната нараквица од титаниум челик е преполна со луксузна и елегантна кутија за подароци. Тоа е добар избор за некој што го сакате како подарок на Денот на вineубените, годишнината, Денот на таткото, Божиќ, роденден, Денот на благодарноста. Магнетна нараквица за мажи : Бакарната нараквица е поставена со силни магнети од 3 редови (3500 гасови) за максимална здравствена ефикасност. Магнетите можат да помогнат во намалувањето на артритисот, заморот, напнатоста на мускулите и статичката електрична енергија исто така. Нараквицата со магнетна терапија е корисна за болки во спортските зглобови и промовира релаксација. Бакарна нараквица за мажи : Една од лимфните магнетна нараквица е направена со титаниум челик од медицински степен, другата е изработена од титаниумски челик од медицински степен без олово и никел, хипоалергичен, лесен, сјаен, водоотпорен, отпорен на корозија и трајно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ергономска рачка на алуминиумска легура, поудобна и поудобна за употреба Битовите се изработени од мат�

Лесно претворете ги безжичните или кабелските вежби во поставувачи на орев за напојување Вклучува 8 ман

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Земја на производство : Кина; Материјал : Електронски компоненти Нето тежина : 14g; Содржина на пакет : 100 па

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Пневматски фитинзи за црево и спојки Производител : Speedaire Земја на потекло : Кина Пневматски фитинзи за ц

Комплет за екстра долги шрафцигер од 3 парчиња Комплет за екстра долги шрафцигер од 3 парчиња Зацврстени

1010122 A21 Број на дел од америк 122 A21 ISO 24 B1 ПЛАТНИЧКИ СПОРК 21 Заби за америк број 122 Синџир со единечно влакно

Клип за спој на топката од не'рѓосувачки челик Клип на зглобот од не'рѓосувачки челик за држење на стакл�

Дизајнот на копчето Snap не е лесно да се испушти Погодно за колички, столчиња за тркала, седишта за автомо

Компресираназотниот гас пролет обезбедува контролирана сила за да помогне во ракувањето со алатки, маш

Број на сијалица : 3 Тип на сијалица : 60 W медиум Тип на ставка : приврзок Колекција на артикли : Curvalo Број на

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба ● Г�

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Име на артикалот : Рокерски прекинувач; Модел : KCD3102 N Тип : SPST; Позиција : Вклучено / Исклучено Целокупната

11 "x 14" (достапни се поголеми постери) Секое име или порака може да се направи со индивидуални букви...

? Забавен дизајн : Наменет за Божиќ / зимски фестивали и забави Постојат снегулки, новогодишни елки, мечк�

Тип на демотабла : Армиригин : копното ChinafeatureshandSize Edgeai уред изграден со модул за производство на Nvidia Jetson N

Лен Декор на табелата за ден на Патрик】 Прославете ја среќата на Ирците! Оваа мерка на тркач на пролетта

Големина и пакување : должина 28 x ширина 27x Дебелина 2 см, внатрешна самолепетка Должина на страницата 27 x �

Далечински замена на BrangNew Проверете пред испорака, враќање без проблеми, 90 дена гаранција за квалитет, б

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

? ? Се омилените елементи на есента, цената е поволна за да ги задоволите вашите различни стилови на нокт�

Памук За најсовремени информации, препорачуваме да ја посетите веб страницата на производителот за нај

【Преносно огледало за шминка】 Огледалото за суета за шминка може да се подели на три дела и да зафаќа м�

Предмет Луирани панели : Огромна решетка за клупи Број на страни : 1 Вкупен број на отпадоци : 0...

Големина на низата : М1 Тема на темата : 0,3 Должина на навој : 10мм Материјал : Одделение 12.9 легура челик црн

Можете исто така да заштедите време на облекување бидејќи ќе можете да ја пронајдете облеката побрзо и �

Подлога за полирање со дијаманти од 4инчен, 3мм дебелина, работи одлично на гранит, бетон, мермер, камења,

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика Нето тежина : 15g; Содржина на пакетот : Сензор за темпер�

Filtifers на воздухот со 4пакет со јаглерод мирис на воздухот C ; Засилено со сода бикарбона за да ги апсорбир�

Боја : 02 Пакетот вклучува : 1 торба x стакло кршен камен Големина : Мешана големина 20g Неправилен мелен ста�

Чисти груби површини, како што се не лизгање / нелизгање, камен, терацо, бетон, други текстурирани подни п

Перницата со целосна тело во форма на C j помага во поддршката на вашата рака, стомакот, нозете и колената

Екстремно издржлива : Сите наши производи за безбедност на OSHA се направени од материјали за комерцијалн

Scroll