Свеж
X-DREE 5pcs 1 25mm Dia Бела Пвц Цевка Цевка Црево Фитинг Делови Стеги Предвремени Во Тип Клипови (Las piezas de conexion de la manguera de la tuberja de agua de pvc de 5mm 1 '25mm de diametro' 5 ' encajan

X-DREE 5pcs 1 25mm Dia Бела Пвц Цевка Цевка Црево Фитинг Делови Стеги Предвремени Во Тип Клипови (Las piezas de conexion de la manguera de

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 710.40

Главен Материјал : ПВЦ; Содржина На Пакетот : 5 х Стеги За Цевки Име на производ : Стегач За Цевки; Тежина : 39гр. Одговара За Големината На Цевката : 25мм/1"; Главна Боја : Бела. Вкупна Големина : 32 x 28 x 17mm/1.7"(L*W*H) (тамањо вкупно : 32 x 28 x 17 mm / 1. Големина На Дупка за монтирање : 7 х 4мм/0,28 "х 0,16" (Л*В) (Тамањо дел орифио де монтаје : 7 х 4 мм / 0,28 ''х 0,16' (Л * В). Главен Материјал : ПВЦ; Содржина На Пакетот : 5 х Стеги За Цевки. Име на производ : Стегач За Цевки; Тежина : 39гр. Одговара За Големината На Цевката : 25мм/1"; Главна Боја : Бела. Вкупна Големина : 32 x 28 x 17mm/1.7"(L*W*H) (тамањо вкупно : 32 x 28 x 17 mm / 1. Големина На Дупка за монтирање : 7 х 4мм/0,28 "х 0,16" (Л*В) (Тамањо дел орифио де монтаје : 7 х 4 мм / 0,28 ''х 0,16' (Л * В). 5 парчиња 1" 25мм Диа Бела Пвц Цевка За Цевки За Вода Делови За Фитинг Стеги Се Прицврстуваат Во Тип Клипови Лесни за инсталирање и долги за употреба.Без тип на капак, специјално дизајниран за брановидни канали, флексибилна цевка, држејќи го каналот безбедно на место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

[Модели : ] Компатибилен со Humidifier на испарувачката серија Bemis Space Save 800 8000; И компатибилен со : Essick Air Carre EP9500,

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Муслиманска молитва килим за дец

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ФИЛТЕР за ВОЗДУХ што може да го замени Вашиот Дисон Што Може Да Се Пере И Повеќекратно

Автентично домородно Американец Навахо Нумерирани и потпишани за автентичност Рачно изработено Рачно

Земја Како Што Е Означено 100% Сосема нов и висок квалитет Специјален дизајниран конектор, лента За зглоб

[Врвни божиќни подароци за деца возрасни 2022] Секој фантазирал дека може да лета, особено малите деца Бес�

Високо ефикасно и брзо ладење : Во кој има 8000 моќен капацитет за ладење BTU, овој преносен климатик ја лади

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

Облик на лицето за да го направи помал Зашивањето е прецизно и јасно Лесната сенка не ја избира формата �

Верувам дека ќе додаде убавина на работата и животот каде и да се постави Повеќенаменски : оваа разноврс

Center Center to Eye Center Растојание : 78мм / 3inchshock СПОДЕЛУВАЕ НА АБСОРБЕР : 15мм / 0,6инч ✔ Подготвен навистина добро...

Кутија за складирање на големи капацитети : околу 17 "во дијаметар со висок и 19" Може да складира 1620 капи...

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

Стрип за заптивка на прозорецот : Временските ленти за вратите се изработени од PE, погодни и отпорни на а

Употреба : Алатка За Внатрешно Вртење Обложување : ЦВД Материјал : Тврда Легура Број на модел : CCMT060208PS TF925

36140000 Hansgrohe Thermostatmischer Aufputz Axor Citterio E chrom für Wanne Merkmale · Ausladung 185 mm · 2 Verbraucher · es kann nur ein Verbraucher genutzt werden · Thermostatkartusc

Професионални бамбус голф маици : Инженерски од природен бамбус за да се обезбеди посилна, подолг и пос

Прецизна врска Задниот дел на модулот е цврсто поврзан со фарот на автомобилот на кој е поврзан, овозмож

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

① Супер меко, топло и чувствувајте се удобно Може да биде лична облека, студена зима за да ја создадете н

Организатор на суштински ставови за сонце на сонце организаторите на Рикава Сунвизор се специјално ди�

Марк Книбхилер, мајстор литограф, направи серија од 39 литографии откако Анри ТулузЛотрек го нарече " Цир

Капакот на капакот на леќи Sigma (LC 747 E) Сигма 1 година ограничена гаранција Компатибилен со Sigma 150600mm f / 56.3 DG

ПРОЦЕСОР : 10Та Генерација Intel Core i510210 U, 4 Јадра (Четиријадро) 160 GHz Процесор База Фреквенција до 4.20 GHz Макс Т�

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Купете 3 Заштедете по 20% секоја од нив Andе ги ажурираме стилови се

Вентилацијата на воздухот во лагер за седишта со 3Дмрежи ги одржува бебето и новороденчето ладно во лет�

? [ЧЕТИРИ ИНТЕРФЕЈСИ] Паметен Гаџет Со Боксови Компатибилен Со Стилски Q5010 Fujitsu Читачот На Allreader Sd Картичк

ДИА X Арбор Дупка : 4 "x 5 / 8", дебелина : 1,5мм Грит : 50 / 60 / 80 Пакет : 3 парчиња / 1 пакет1 пакет Абразивното тркало

18 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Тип : Магнетни врти балерина танцув�

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

Материјал : Печатење знак за дрво, трајно и силно, не е лесно да се пробие Тоа е добар избор за декорација

Замена за NEC NPPX750 U LAMP & HOUSING Projector TVламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за NEC NPPX750 U LAMP & HOUSING Projector TVл�

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

Материјал со премиум одделение : Оваа скала за јаже за деца е изработена од цврста пластика и најлон јаж�

Машки патнички елек Менс кинеска туника бела сопруга резервоар на врвови патриотски резервоар со долг �

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 6 ширина : 6,75 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, под�

Големината на заштитникот на екранот одговара за 2023 година тојота Корола 8инчен дисплеј мултимедијален

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Точка Пакет Димензија : 14 Точка Пакет Тежина : 1 Земја На Потек

Scroll