Свеж
Стенд за магнетски чадор на Нароте, цврсти држач за магнетски чадор за магнетски чадор

Стенд за магнетски чадор на Нароте, цврсти држач за магнетски чадор за магнетски чадор

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Прилагодување на висината : Магнетниот чадор штанд е погоден за кој било чадор и може да се прилагоди на посакуваната висина според должината на чадорот Улогата на потсетник : решетката за чадор монтиран со магнетски wallид може да игра одредена улога во потсетувањето на видливиот изглед за да можете да го земете чадорот навреме на дождлив ден. Модерно и без удирање : Целиот штанд за чадор за магнетски wallидови усвојува модерен и едноставен дизајн, кој може да одговара добро со декорацијата на вашиот дом. Плоча со јаглероден челик : Магнетниот wallид поставен чадор штанд е изработен од јаглеродна челична плоча и магнетна вшмукување, што е тешко да се деформира и е силен и издржлив. Лесен за инсталирање : Магнетниот wallид што виси чадор е лесен за инсталирање, може да се инсталира зад вратата, погодна за хотели, влезна сала, ресторани, итн. до посакуваната висина според должината на чадорот. Модерно и без удирање : Целиот штанд за чадор за магнетски wallидови усвојува модерен и едноставен дизајн, кој може добро да се совпадне со декорацијата на вашиот дом. Улогата на потсетник : решетката за чадор монтирана со магнетна wallид може да игра одредена улога во потсетувањето на видливиот изглед за да можете да го земете чадорот навреме на дождлив ден.

Основни својства

Item Type:
Magnetic Umbrella Stand
Material:
Carbon Steel Plate
Fixing Stand Size:
Approx. 200 x 65 x 60mm / 7.9 x 2.6 x 2.4in
Base Stand Size:
Approx. 200 x 65 x 80mm / 7.9 x 2.6 x 3.1in
Weight:
Approx. 800g / 28oz
Package List:
1 x Base Stand:
1 x Fixing Stand:

Тие исто така купуваат со овој производ.

Карактеристики : системот За Звучници на Компоненти вклучува два вуфери 5"х7", 2 високотонци, 2 надворешни

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Исчистете го маркерот за акрилно суво бришење и решетката за бришење што може да се користи како самост�

Компактен, лесен, пренослив дизајн не е потребна инфлација Ја штити тешката опрема од излевање при полн�

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

Градска Убавина : МАТЕРИЈАЛ ОД ВИСОКА КЛАСАЛуксузна надворешност од синтетичка кожа+кадифена постава+в

Спецификации : за електрични и ударни вежби Големина : Дијаметар 0,5 инчи (13 мм) Коса : КОМЕТАЛ Најлон...

●Заштита Од паѓање ● Иако овој случај опфаќа само мал дел од телефонот, мекото тело НА ТПУ е доволно сил

①Компатибилност е компатибилна само СО i Pad 10,2 инчи (9Та Генерација 2021, 8ма Генерација 2020, 7ма Генерација 20

ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ SG TZH завртки за Заостанување изработени од висококвалитетен Нерѓосувачки Челик 188(304

Американски Сребрен Орел Legal 1 Законски Тендер САД Доаѓа во мека пластична заштитна флип футрола...

Трикратен хромиран финиш за умирање Одговара на приемници од 2 инчи Dodge Amblem го опфаќа основниот метеж...

Големина : 1 пар 8,9 х 0,3 х 0,3 инчи (22,5 х 0,9 х 0,9 см) Материјал : Полибутилен терефталат Земја На Потекло : Кина...

●480v Висока Заливска СветлинаНова Верзија ● САМОдизајн НЛО ПРЕДВОДЕНА од високо заливско светло широк�

Qu8 N8 2 Во 1 Паметен Часовник со Слушалки : елегантен дизајн, СО TWS слушалки внатре паметна нараквица Тенок �

120 г / 0,26 фунти 120 пси / 8 бари Преста / Шредер Со Механизам За Извртување Единствена Акција Тип : Мини Пумп

Скица ракачудак молив острилка Автоматско хранење со олово, лесно се сече олово постојано Продолжената

СпецификацијаМатеријал : Манган Челик, Пластика, Финиш : Никел Обложен, Вкупна Должина : 305мм / 12,01 инчи, Ш

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Категорија : Прицврстувачи Користи Подлошки Заклучување Мијалник, Спирален Редовен, Нерѓосувачки Чели�

ДЕН НА МРТВИТЕ / ЧАШАТА ДИА ДЕ ЛОС МУЕРТО ЦРНОТО СО ЧЕРЕПОТ ПРЕД И ЗАДНИОТ ДЕЛ НА ЧЕРЕПОТ ИМА ЦВЕЌИЊА НА

Заштита : нашата кутија за ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР е дизајнирана да го чува вашиот уред безбеден од гребнатини,

4 Пакет Славина Поздравниот Фаќач : микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 х 5,5 инчи, дијам

УСБ 20 Тип А / Б Адаптер Нарачката Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Рохс, УЛ, АДС, ИСО 9001 : 2000 производител ОВОЈ USB тип а

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна декоративна чинија е изработена од ко�

€КОМПАТИБИЛЕН fits за Tineco A11 Херој Мајстор, Одговара За A10 Херој Мајстор; Одговара за i FLOOR S3 3 серија безжич�

Директна оем одговара замена Во согласност СО FMVSS108 / ТОЧКА / SAE Подобра видливост и побезбедно возење Евр

[МАТЕРИЈАЛ] Изработен Од бакар со отпорност на корозија, обработливост и еластичност Може да се обработ

Scroll