Свеж
Пренослив Вентилатор за Вратот, Ihoven Личен Мини USB Вентилатор за Вратот Без Сечила 20 часа Играјте 9000mah Рачно Обесени Вентилатори За Вратот Без Раце, Без Ѓердан За Нос?

Пренослив Вентилатор за Вратот, Ihoven Личен Мини USB Вентилатор за Вратот Без Сечила 20 часа Играјте 9000mah Рачно Обесени Вентилатори

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 319.84

20 ЧАСА РАБОТА : 9000 MAH USB вратот ВЕНТИЛАТОР батериите со голем капацитет обезбедуваат времетраење на работното време од 9-20 часа Многу погоден за гледање игри, градинарска свадба, кампување, настан на отворено, патувања, канцеларија итн. ДИЗАЈН И БЕЗБЕДНОСТ БЕЗ СЕЧИЛА : вентилатор за вратот без сечила. Тоа е многу безбедно и нема да се фати во косата и детските прсти. Не грижете се за опасноста што постои во секое време. ПРИЛАГОДЛИВ И МЕК : моторот на вентилаторот за вратот што се носи е изменет, Иновативен метод за излез на воздух. Прилагодливиот силикон одговара на секоја големина на вратот и е многу мек. ПРИЛАГОДЛИВ ВЕНТИЛАТОР за ВРАТОТ : со флексибилна конструкција. Аголот на употреба може да се прилагоди произволно за автоматско прилагодување на големината на вратот. Погоден за употреба од деца до постари лица. БЕЗ РАЦЕ : овој иновативен Вентилатор За Ѓердан е дизајниран да се носи околу вратот. Не заземајте ги рацете во секое време и одржувајте го најдобриот агол на ладење. 20 ЧАСА РАБОТА : 9000 MAH USB вратот ВЕНТИЛАТОР батериите со голем капацитет обезбедуваат времетраење на работното време од 9-20 часа. Многу погоден за гледање игри, градинарска свадба, кампување, настан на отворено, патувања, канцеларија итн. ДИЗАЈН И БЕЗБЕДНОСТ БЕЗ СЕЧИЛА : вентилатор за вратот без сечила. Тоа е многу безбедно и нема да се фати во косата и детските прсти. Не грижете се за опасноста што постои во секое време. ПРИЛАГОДЛИВ И МЕК : моторот на вентилаторот за вратот што се носи е изменет, Иновативен метод за излез на воздух. Прилагодливиот силикон одговара на секоја големина на вратот и е многу мек. ПРИЛАГОДЛИВ ВЕНТИЛАТОР за ВРАТОТ : со флексибилна конструкција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Голема Количина : во пакувањето ќе добиете 100 парчиња облачни салфетки, доволна количина за да ги задово�

Димензија (Б*Д*д*Л)7 Проводник 46 мм⊃2; / 1210 А.Материјал месинг Име таб 0, 8Х6, 35 мм, 5,5250димензија (БДддЛ)7.5 мм бо

Тенок, лесен и компактен дизајн за преносливост Дизајн на горниот / долниот слајд за подобра безбедност

Ѕидарски чекан 680гр Американски хикори рачка Суртек Не се лизга хикори рачка Глава изработена од високо

Поддржува пристап до компјутери или сервери опремени со оперативни системи Виндоус, Линукс, Мек и Сан Ј�

❈+Висок Квалитет и Еко Пријател】 садовите се направени од тешка хартија,доволно цврсти за да се корист�

Украси За Маса За Туширање за бебиња : Додадете ги овие салфетки за забави за бебиња во тушот за бебиња и�

Клештите од Серијата Про 75 " се изградени од 304 фалсификуван нерѓосувачки челик што ги прави 40% посилни о�

Неопренови Земја Како Што Е Означено Овој костум за сауна е најбрзиот и најбезбедниот начин за слабеење

Секој плик е запечатен од три страни и има пригоден засек на врвот за да помогне во вчитувањето и отстра�

Тегови и рачки покриени со пена обезбедуваат сигурна удобност за време на долгите тренинзи тегови за до

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

За чистење риба и живина Остра точка и тесен нож Рачка отпорна на лизгање Издржлив додаток на секој сет..

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Надворешноста на ткаенината обезбедува ефикасно греење во конфигурација за заштеда на простор Внатреш

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Продадени Поединечно Точка# : 110483 Јасните капаци се економичен избор за запечатување во свежина и обезб�

Слободен Прва Класа Пошта Превозот на сите наши производи! 8х10 инчи (20х25 см) фотографија на сјајна вистин

Линеарното лежиште без подмачкување(Р) се заснова на принципот на "лизгање наместо тркалање" Во комбина�

Се препорачува за употреба со рутирачка табела Сите битови мора да бидат вметнати во целата должина на �

Димензии на пакетот : 6,13 L x1, 5 H x4, 75 W (инчи) Тежина на пакетот : 0,25 фунти Земја на Потекло : Сад...

Марка : Луксси, Големина : дијаметар 18мм ~ 29мм Луксии (12 парчиња) Црево Стегач Постави ' рѓа Отпорни На Нерѓ

Големина : 15 Х 18см Класификација : очила крпа Материјал : Велур Ткаенина Количина на пакетот : 2 х очила кр�

Цена За : Секоја Вкупна Ширина : 5" Hz : 60 Прилагодлив Циклус На Одвод : 1 мин До 14 дена Вкупна Висина : 57 / 8" Ста

фустани за женски партија Направени во САД и 715 Дена Испорака Белешки За Големина!!! : Ве молиме проверете

Се лизга на затворање 12 Години Рефлекс Сина И Позлатена Med Медалјон Со Спокојство Молитва На Грбот Подиг

ЕКОПРИЈАТЕЛСКА КОРПА ЗА СКЛАДИРАЊЕ МАЛИ ПРОИЗВОДИ : ги одржува производите свежи подолго и го продолжу�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Scroll