Свеж
Изолиран механичар за работа на Kaygo, kg126w, зимска изолирана двојна постава, тешка должност, подобрена умешност, одличен зафат, идеален за работа на автомобили и работ

Изолиран механичар за работа на Kaygo, kg126w, зимска изолирана двојна постава, тешка должност, подобрена умешност, одличен зафат, идеален

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

3М thinsulate обезбедува голема заштита од ладна состојба Флексибилна копачка на хармоника со подлога за пена со висока густина EVA за дополнителна заштита на влијанието. Три затемнети моделирање на рацете е во согласност со ергономијата за одлично вклопување. Подготвени на совети за дланка и прсти обезбедуваат одлични перформанси на зафат. Засилени совети за прсти со 2 совети за прсти на екран на допир. Двојно зашиени синтетички засилувања на кожа на дланка, седло и прсти. Османлискиот панел на ткаенината обезбедува поголема сила од страната на прстот. ? Османлиската ткаенина странична панел обезбедува поголема сила од страната на прстот. Спеде на совети на дланка и прсти Обезбедете одлични перформанси на зафат. Механички ракавици на екран на допир. ? ️ Заштита и удобно : 3М thinsulate C40 Одлична заштита од ладна состојба. Флексибилна копачка на хармоника со подлога за пена со висока густина EVA за дополнителна заштита на влијанието. Три затемнето моделирање на рацете е во согласност со ергономијата за одлично вклопување. Повеќе : Со терито крпа на задниот дел од палецот, може да ја избришете потта на челото лесно, а овие нараквици се машини што се мијат. За ваша најдобра удобност, клиенти со долги прсти, ве молиме изберете голема големина. Идеални изолирани нараквици за зимска работа дизајнирани за : автомобилска, столарија, градежништво, магацин, операција на опрема, склопување и DIY. ? ️ препорачуваме да се мијат нараквици во калена вода што не надминува 104of или 40o C. Треба да се користи благ сапун или детергент за перење алишта. Измијте во време од 5-10 минути циклус. Исплакнете во ладна вода. Tumble суво на температура што не надминува 140of или 60o C. ? Османлиската ткаенина странична панел обезбедува поголема сила од страната на прстот. Спеде на совети на дланка и прсти Обезбедете одлични перформанси на зафат. Механички ракавици на екран на допир. ? ️ Заштита и удобно : 3М thinsulate C40 Одлична заштита од ладна состојба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Боја : црвена Случај за складирање на дијаманти за сликање, особено дизајниран за организирање на вашит�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Шема : Кралската Династија Марка : Кирк Стиф Состав : Стерлинг Сребро Шема : Кралската Династија...

Модел : RL6521 / 14 H Напон : 24 V, струја : 0,75а Енергија : 18 W Големина : 97x97x33mm Производот е тестиран пред да ја нап

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на количката е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот кап

€Bluetooth 53 ПерформансиBluetooth dongle го применува најновиот Bluetooth 5.3 Чипсет, подобрувајќи ја способноста на Ваш

Прославете ја вашата љубов Кон ХДатотеките со овој официјално лиценциран сет за пинт стакло! Комплетот

[Широки Апликации ] Организаторите Под Мијалник се погодни За плакари, кабинети, кујни, бањи, гаражи, про

Керамичка палета на акварел мери 4¾ "во дијаметар и има шест бунари во форма на ливчиња и централен дел Н

[Бакарна Нараквица За Шеќер] Ослободува бакарни јони во телото за да го регулира нивото на шеќер во крвт�

УДОБНА МЕШАВИНА ОД ТКАЕНИНАсо удобна мешавина од ткаенина, носењето гипс или завој ќе биде полесно Мате

Име на производот : Ролери за сопирачки + Изберете ролери OEM код / ​​Дел бр : PA03740K010 PA03740K011 Компатибилен с

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

● Огледало за шминка за патувања со 3 Бои ● ова огледало за шминка За суета за осветлување, интегрирано

Кикстенд Стилски стил на блинг со магнетно затворање со дијамантски лак за жени и девојки,стп кожен мат�

Рационализирајте го современиот стил го прави чистењето и одржувањето едноставно и брзо Изливот ротир�

Вуд Произведено во САД Или Увезено ✿ крајот на книгата е направен од буково дрво, кое е густо и издржл�

Држач за Таблети за перници : Држачот За Природни таблети Сел е совршен за читање книга, играње игри, гле�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Овие центри за вежбање се користат во метали за да се обезбеди почетна дупка за бит за вежба со поголема

Производител директен Излезен сигнал : 4 до 20 m A Температурни ограничувања : 32 до 122 ° F (0 до 50 ° C); Граници н

Слободен Прва Класа Пошта Превозот на сите наши производи! 8х10 инчи (20х25 см) фотографија на сјајна вистин

1 Користење на одличен метален материјал, тркалезна пластична рачка, удобна за рачка, лесна за удирање П�

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 15 UF / MFD 370 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или а

0,652 "Дијаметар (+0003" / 0 ") карбид врзан мекиран ремиер 9" Целокупна должина 9 / 16 "Дијаметар на Шанк 2 1 / 4" Долж�

Дали вашето дете постојано го откопчува појасот додека возите? Вашето безбедно и практично решение е ту

●Микро SD картичката со sd адаптер за картички доаѓа со адаптер ЗА SD картичка, можете да ја ставите микро s

●Испратете сок од ѓумбир рамките паста од три волти зимска болест летен третман традиционална Кинеска

Core51822 е безжичен модул заснован на NRF51822 NRF51822 CORE51822 2.0 Безжичен Bluetooth Multiprotocol Bluetooth 4.0 ниска енергија / 2,4 GHz RF

Трае цела година Се бори со мастило 1 тетратка за предмети има 100 двострани, широки управувани чаршафи...

МУЗЕЈКВАЛИТЕТЕН ХАРДБОРД : најстабилната подлога на пазарот за вашите уметнички дела Премиум, отпорен �

Споделете и Запомнете Ја Вашата Изгубена Сакана : нека ужалените членови имаат за што да се држат со пом�

Сите третирани, висока концентричност, се спротивставуваат на торзијата и карбид со, мазна ротација, оп�

1926 Линколн Пченица Цент Многу Добро Сликите на производите се од точната колекционерска монета (и) што с

Овој пакет вклучува две телевизори со целосно движење, едниот е PSMFK7 работи за Телевизори од 3255", а другио

Организатор на чаши : не само што може да биде како кутија за складирање, туку е и совршена декорација на

Scroll