Свеж
Алатки за бранова форма ASA M1 со претплата - за Teledyne/Lecroy WP7000

Алатки за бранова форма ASA M1 со претплата - за Teledyne/Lecroy WP7000

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Софтверски пакет за ракување со бранови со повеќе од 400 мерења, декоди на сигнали и тестови за усогласеност (вклучувајќи DDRX/PCIE/Gigabit Ethernet/HDMI/USB/etc) - сите без дополнителни трошоци Компатибилен со сите главни брендови на осцилоскопи во реално време, дигитализатори и алатки за симулација на ЕДА; вклучувајќи постари уреди што се враќаат 20 години. Вклучува напредни алатки за истражување на бранова форма, дебагирање, поддршка за тестирање на карактеризација и многу повеќе. Зголемете ја вашата продуктивност со автоматски можности за анализа и известување со 1 клик. Споделете целосно истражувачки податоци за бранова форма со вашиот тим и деловни партнери со вградена соработка со работниот тек. M1 WT ™ е единственото софтверско решение кое работи со сите ваши осцилоскопи, дигитализатори и алатки ЕДА од сите најголеми производители, без оглед на тоа колку години имаат, по цена што е секогаш во согласност со можностите на хардверот. Овој список е за употреба само со наведениот уред и вклучува M1 Waveform Tools ™ и 1-годишна претплата за софтвер. Погледнете ги нашите други списоци за други инструменти или контактирајте не ако не видите специфичен список за вашиот обем или дигитализатор - веројатно е поддржано. Алатките за бранова форма М1 обезбедуваат : масивна, софистицирана библиотека со вградени мерења, плус можност лесно да додадете свои преку MATLAB или C/C ++/C# тестови за усогласеност без трошоци и декоди на сигнали за многу популарни стандарди уникатни алатки за дебагирање, вклучени во алатките за дебагирање, вклучени во Патентирана скриена аномалија локација ™ Автоматизација на повеќе нивоа - и секвенционирање на секвенционирање на инструменти и анализи - вклучително и алатки за автоматизација на графичка автоматизација Повеќе вградени алатки за соработка M1 Reader ™ За офлајн анализа на бранови форми зачувани од M1 WT и многу, многу повеќе, по цена многу, по цена многу многу, по цена многу, по цена многу Пониско од тоа за значително помалку способните додатоци на софтвер од производителите на хардвер, фокусот на АСА е на вкупната поддршка на работниот тек-поддржувајќи сè што правите со бранови на живот во текот на целиот животен циклус на производот во платформа-агностик, бренд-агностички и возрасна агностички начин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

турбински проток сензор (во натамошниот текст како сензор), врз основа на принципот на момент рамнотежа

Подобро од стаклото : За разлика од вистинското стакло или калено стакло, овој заштитник на пластиката FX

[Едноклеточни или мултиклеточни LiIon] Комплетен контролер за полнење за единечни или повеќекратни батер�

нерѓосувачки челик Алатка За Мерење на Теренот На конецот : Извонредна изработка, разумен дизајн, стаби�

Пакет од 2 налепници 3 "x 2,4" секој Налепници за винил на временски услови Телефонски налепници, налепници

Производ 1 : 3во1 дизајн со алатка за пукања на одборот ви овозможува да го прилагодите вашиот вакуум за в�

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Димензии : 21,5х 12х 5,5 мм (0,83 '' x 0,47 '' x 0,22 '') Погодно за Dewalt 38102808 38102802 Специјализираме за производство на јагл�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Најголем од четирите шофершајбни на Switchblade, овој дарежлив екран нуди максимална заштита од ветрот и вре�

Мерки 8 Направено од стакло Парче со висок квалитет Елегантен и софистициран Отстранлив капак...

・ Отворете и автоматско заклучување со притисок за слајд Освен тоа што е направено од смола, нежно може�

100% сосема нов и висок квалитет 100% природен кварц кристален карпест камен заздравување...

【Високи перформанси】 Дискови за размавта 4 1 / 2 За мелница за агол се изработени од тврд цирконија матер

Комплет ОД 12 СТАКЛЕНИ КВАДРАТНИ ВАЗНИ високи 4 инчи х 4 инчи широк, 4 инчен горниот отвор ПРОЅИРНИ СТАКЛЕН

Канцелариски Материјали Канцелариски Материјали Елегантни цветови за да го нагласите вашиот секојдне�

Еластична Апсорпција На Удари и Дизајн На Јаглеродни Влакна Флексибилен случај на ТПУ со внатрешна шем�

● Висококвалитетни прилагодени 3д резбани неонски светла, долг работен век, побезбедни и потрајни Може

Тип на автобус : PCIe 3 Меморија Детали : 2048 MB DDR3 Меморија Малку Ширина : 128 Малку ЕВГА GT 74010x побрзо уредување

Алатка за Шиење владетел : Нашата мерна лента е со високи перформанси, но е поразумна Студентска Лента М�

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Едрво е специјализирано за производство на мобилен телефон Со искусен и професионален тим, ги извезува�

Метални паричници за мажи : Кожа е мазна, а рамката е полирана и добро изработена без груби или рабови По�

? Вентилаторот на таванот обезбедува голема / средна / ниска 3брзинска брзина на ветерот и има функција з�

Карактеристики : 14oz подготвена тежина, 8oz Сурова тежина пред подготвување, 100% памучно платно, тројно акр�

Материјал : Челична Цевка + 600д Оксла Големина : 73*48,5*90см, Погледнете Ја Сликата 2, Носивост : 60кг...

【Материјал】 Висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, пријателска за животната средина, пријателски за �

Што Добивате : ќе добиете 20 парчиња разнобојни коцки за складирање; секоја расклопена коцка за складира�

330 ом, + / 5% толеранција, вкупно 50 парчиња 5 Ват метален отпорник на филм со голема точност од + / 5% (j) Четири

☃ 【Пакет и големина】 : 12x16 инчен дијамантски сликарство Божиќна шарена шема на сцена со мушка, додатоци

Категорија : Безбедност Заштита на есен Единица^Упатство за инструкции Единица^Упатство за инструкции.

Многу погоден за кафе, торта и така натаму Достапно е да се користи во канцеларија, дома и кафе куќа што и

За големината Ве молиме, потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ги к

Цврст гел за градежништво за продолжување на ноктите : Гел за градење на нокти Buriburi е како крем што не мо�

Етил изоларат 1 литар (2 x 500ml) Мирис : сладок, дифузен, естери, овошен, остар, ананас, јаболко, зелено и порт�

Забележете дека горенаведените слики за гитара се само за илустративни цели Печен врат на јавор...

100% сосема нов и висок квалитет Доаѓа со четки од 20 парчиња, кои ги вклучуваат сите основи што ви се потре�

Завртките можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби Направени од високи материјали за специфи�

Scroll