Свеж
Jemiwa возрасни 5 слоевити туту тул здолниште класично туту здолништа за жени тинејџери балетски танц фустан ултра меки

Jemiwa возрасни 5 слоевити туту тул здолниште класично туту здолништа за жени тинејџери балетски танц фустан ултра меки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 287.84

Секој од нив мери должина од 40см/15,7inches Погоден за жени со обем на аваист од 50-100 см/19,6-39. Препорачано миење на рацете. Не исушете со вентилатор на топол воздух за да избегнете намалување. Препорачајте да носите шорцеви или хеланки под нашиот тутус за целосно покривање. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Материјали】 Тул здолниште е изработено од високо-end tulle, светло и меки, се чувствувате добро, добра пропустливост на воздухот. Постои еластичен опсег на половината. и позабележително. 【Одговара на повеќето жени】 Големина : Околу 10 "долг, појасот се протега околу 27" до 40 "ширина. Може да ја проверите големината пред да ја купите и да изберете вистинска големина за вас. Тутуто е еластично и се протега. Тул е лесна и флексибилна, удобно и убаво, погодно за повеќето возрасни жени. 【Совршена пригода】 Петслојниот тутус се совршени за одлични сценски емисии, проби, роденденски и празнични забави, козмерирање на Ноќта на вештерките, забави за костуми, трки во боја и некои други специјални настани исто така погодни како ваши Роденденски подароци на девојката, партии за забави, реквизити за фотографија, драмски училишни костуми, аудитивни костуми. 【Одличен изглед】 стил на фустан од принцеза, 5 слоја tulle tutu, еластична линија за половината, еластична прилагодлива, повеќе меки убава. Може да се спари со различни облеки. Тие можат да бидат носени со најразлични фустани или се носат со едноставна маица. Со никаква обвивка и само пет слоја на тул, фустанот е малку лесен и бара шорцеви или хеланки под туту, или пристапни и украси. , Ноќта на вештерките, танцување, трчање маратони, училишни настани, носии на принцезата, итн. 【Уверување по продажбата】 lyубезно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со здолништето на балет Туту, ќе го имате нашето целосно внимание. На оддавањето белешки : За да ги задржите меките и светли бои на тутусот, препорачано миење на рацете во ладна вода и Висат суво, без белило, без железо, без машинско миење. (Можеби има мирис по отворањето на пакетот поради долгогодишно пакување. Но, не грижете се, не е штетно за здравјето, само измијте го откако ќе го примите. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Материјали】 Тул здолниште е изработено од високо-end tulle, светло и меки, се чувствувате добро, добра пропустливост на воздухот. Постои еластичен опсег на половината. и позабележително. 【Одговара на повеќето жени】 Големина : Околу 10 "долг, појасот се протега околу 27" до 40 "ширина. Може да ја проверите големината пред да ја купите и да изберете вистинска големина за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1 СТИЛ И ЛУКСУЗ : надворешноста на куќиштето ја карактеризира нашата мазна кожа од теле со врвен степен...

Земја како етикетирана 1) DIY Напојување на електричното напојување на излез, треба само да го внесете ваш

Додадете длабочина и реализам во вашиот распоред со позадината на моделот на железничката пруга Печате

Владееше дневни блокови чувајте ги нотациите уредни Целогодишен референтен календар помага во планира

Убави и елегантни додатоци за совршена роденденска забава содржи : Една сребрена декорација на 50 ти род

Материјал : Полиестер,Челик, Пластика Шема : Крпеница Екопријателски материјал виси кошница за складира

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина Карак�

ХРОМИРАН ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ : Има женски конектор СО навој НПТ за безбедни врски без истекување БЕЗБЕДНОСНА

8 x 4 x 15 " 2 Mil Gusseted Reclosable Poly Caghs 8 x 4 x 15" 2 милји собрани поли поли торби 8 x 4 x 15 " 2 Mil Gusseted Reclosable Poly Caghs...

Компактен, лесен дизајн се вклопува во тесни области Преносот со голема брзина обезбедува две брзини (045

Карактеристики : одговара на сите стандардни водовод на САД Користете 4 AA алкални батерии (купување одде

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Изработен е од нерѓосувачки челик и нема да ' рѓосува или дамка ✌Оваа вакуумска колба од нерѓосувачки Ч�

Оригинално капаче од не'рѓосувачки челик, приклучок и завртка нема да 'рѓа или кородира дури и во околин

Пластична фабрика Лесен за чистење; Обезбедува одлично скривалиште за вашата риба; Дизајниран Со керам�

?●50 Комплети / 250 Парчиња Сет За ВечераВклучува 509" чинии за вечера за еднократна употреба, 5012оз чинии , 50

50% полиестер, 50% спандекс мрежа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалит

До 300 Инчи, нашата Серија 336 нуди поширок опсег на опции за брзина и монтирање Ребра задниот крајѕвонче з�

Мултифункционална горната покривка : Кошничката количка за колички може да се стави чешел, боја на коса

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно 360 степени бесплатно движење на тркалото,

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Направено од фланел, кадифен Големина : 21,5 x 11,5 см (приближно)...

★ Големина на случајот со молив : 26х50,5 см / 10 Лесен и издржлив Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Ра

◆ ● ◆ Почитувани клиенти, ако не сте во можност да ја примите стоката или да имате какви било прашања, в�

Делови на Спрингер чинат 20 40% помалку од OEM деловите Деловите на изворот користат исти материјали и се п�

Список за пакување : 2 ПАРЧИЊА чаршав за забави Спајдермен квалитет : Овој чаршав За спајдермен е изработ

ЛЕР стил SAE & DOT Одобрени За Улица Правни Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада Направено од произво

Продадени на 'Вежба За Машина за завртки, Стандард, Список Број 157, Број На Парчиња 1, Челик со Голема Брзи

ГОЛЕМИНА 3 3 "€ 4"(W_ L), 4"×6", 67"x9"(Мерено од отворање до дното) ЛЕСНОТИЈА на КОРИСТЕЊЕ Изработени Од Мек Сатен

【Намалете го бучавата】 Намалете го триењето помеѓу приемникот и куката, избегнувајте насилно триење, �

【Големина】 2 x 3,5 инчи, совршен за сите видови на производ 【Висок квалитет】 Високо квалитетен мат посте

Производ 1 : Совршен начин да им помогнете на наставниците и да ги замените наставниците да ги научат ими

Димензии (во инчи) : 6 H x 6 W x 1 / 4 D градежна оценка Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпечат�

Спреј боја за ткаенина Спреј за аеросолна ткаенина достапен во 1,5мл конзерви за прскањевклучува 5 коорд�

Над 250 форми на човечки ресурси НА ЦД кои имаат корист од секој аспект на вашиот оддел за персонал Содржи

Квалитетен Слој За Сублимација : стаклото замрзнато од лименки за пиво е подготвено за сублимација,со к�

Scroll