Свеж
Fasterfull AD115120 Discosed Fiber Disk 115mm x 22mm x 120g

Fasterfull AD115120 Discosed Fiber Disk 115mm x 22mm x 120g

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Абразивен алуминиум оксид Тешка поддршка на влакна. Екстремно издржлив. Погодно за низа работни места, особено метал. Наменето за употреба со меленици за агол. Алуминиумскиот оксид на верата е поврзан со тврда поддршка од влакна, давајќи исклучително издржлив диск со широк спектар на апликации, особено метални обработка. Дизајнирано првенствено за употреба на меленици за агол, кои мора да бидат опремени со соодветна подлога за поддршка. Дијаметар : 115мм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Најмногу повеќенаменски четки и пенкала со фини линии, двојно врв едно пенкало,нетоксично, аксично бесп

Погледнете ја втората слика за детали Црна база нулаземја бакарна лента база Изолатор дистрибуција на �

СТОЕЧКИ ФЛИП БИРО КАЛЕНДАР дизајнот е свеж и концизен, и цврст и издржлив и може да го украси вашето биро

●Компатибилен со Airpods Случај Од 3Та Генерација Со прилично симпатичен приврзок ЗА клучеви ОД 3 D ПЕПЕРУТ�

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

МоќАRealtreeКамуфлажаПроПакетМиниПлусКонтролерЗаWiiWiiЦрна МоќАRealtreeКамуфлажаПроПакетМиниПлусКонтролерЗ�

Мултифункционалниот и паметен дизајн може да ја заштити вашата електронска опрема во различни средини

●Компатибилност●Поврзете звучници на сабвуфер со аудио компоненти, како што се стерео приемници или з

Димензии : Акцент на Домашен Декор Изработени од висококвалитетен материјал Тежината на пакувањето е 32

Забелешки : оваа ставка вклучува само закачалки, не сите додатоци освен закачалки Нежно повлечете ја ра�

Мала Тежина И Преклопување овој организатор на пазарни жици може да ги замени вашите хартиени и пластич

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Заштитен : Изработен Од Неопренови со Врвен квалитет, Ракавот За Таблети е прецизно дизајниран да обезб�

* * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : нашата големина на торба за шминка за патување е : 9, 4х5, 1х4, 7 инчи, го

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Големина на знакот : Мери приближно 10 "х8", соодветна димензија за да одговара на различни области во канц

Професија ув гел четка за дизајн на детали за ноктите Недеформација и некородирање, издржлив за подолга

Прекрасно гостопримство и едноставни задоволства ги чекаат патниците Во Њу Бранзвик Од големите реки д

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGB916 BEK6 BBB Ултра издржлив, висококвал�

Изработен од врвна Пластика, железен материјал, безбеден, здрав и издржлив за долготрајна употреба Ткае

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ Точна Замена За Стандардниот PS3 Контролер...

€Премиум Челик Q нашиот нож за резба Huusk е конструиран од врвен јапонски високојаглероден челик, што го �

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

РазноврснаТегови нудат можност за насочување на одредени мускулни групи или постигнување тренинг за ц�

Пристапност До Портата За полнење : Прецизен прекин за USBC кабел за полнење Сепак, наполнете со овој случ�

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

€Тешки Патент Врски}Пакет од 50 31 Инчи (760мм) Долги Црни Кабелски Патент Врски Тешки Кабелски Врски со под

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Анис Илустрација Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

● Висококвалитетни ѕидни висечки неонски знаковни светла, висока осветленост, долг работен век, побезб

МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА : 100% Водоотпорен материјал и лен Мека, издржлива и издржлива, торбичката се чувству

Ве молиме погледнете го насловот за да го потврдите конкретниот модел Дебелината од 0,26 мм ја одржува ор�

Филтер Прочистувач нашиот филтер за вода сламата може да отстрани 99,9999% од најмалите честички и нечисто

(Сет од 2)Високо осветлување : секоја база НА БА15 7506 1156 LED светилки свети до 1500 лумени, вкупно 3000 лумени за �

Перници за гушкање на животни широк спектар на апликации, може да биде како уметнички занает, украс за б�

1 десктоп ѓубрето може да се отвори рачно 2 тоа е мал и може да се инсталира, дневната соба бинџу јаде семе

Нерѓосувачки Челик Тамблер 18 Часа Ладно Со Мраз, 10 часа от Двоен Ѕид Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамбл�

Scroll