Свеж
Торбичка за складирање на санитарна салфетка, торбичка за менструална чаша, преносни санитарни салфетки за чување торби за складирање женствена менструација од п?

Торбичка за складирање на санитарна салфетка, торбичка за менструална чаша, преносни санитарни салфетки за чување торби за складирање женствена

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна. ♥ Трајната и висококвалитетна торба за складирање дизајнирана специјално за санитарни влошки. ♥ Може да се користи како преносна козметичка кеса, погодна за патувања и деловни патувања. ♥ Затворањето на патентите Обезбедува дека влошките остануваат безбедно складирани за време на транспортот. ♥ Одделот одржува различни големини и видови на влошки.6 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна. ♥ Трајната и висококвалитетна торба за складирање дизајнирана специјално за санитарни влошки. ♥ Може да се користи како преносна козметичка кеса, погодна за патувања и деловни патувања. ♥ Затворањето на патентите Обезбедува дека влошките остануваат безбедно складирани за време на транспортот. ♥ Одделот одржува различни големини и видови на влошки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Оваа подготвена за употреба на боја е задолжителна во вашиот комплет за снабдување со уметност Можете д

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

Оваа цврста бакарна треска со финиш на систоx, има 6 магнети кои содржат минимум 2400 гасови, трепките можа�

Материјали со висок квалитет : Направени од висококвалитетни материјали за смола, не лесни за оштетувањ

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа тркалезна торба за перење има дијаметар

【Способност за висока температура】 Откако целосно се излечи, нашиот метален лепак е тврд како железо и

Size : 20x65in, соодветна големина за возрасни или деца дневна употреба, за учениците да ги носат стационарнит

Брзите прицврстувачи на аголот и стегите на кабинетот, лесен начин да се држат споеви со џебни дупки на 9

Овој пакет содржи 2 пакувања од 5x7 рамки за слики + 7 пакет рустикална рамка од дрво со различна големина (1

Светилките за топлина на храна се совршен начин да ја покажете вашата топла и подготвена храна Издржлив

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна ТочкаНаправено од висококвалитетен хсс.Може да сече различни ма

Истегнат материјал : Направено од 80% полиестер + 20% спандекс Мека и пријателска за кожата е за бебиња, тка�

【Моќни чисти пукнатини во тротоарите или патеките; 15º Употреба на бетон, тула и други тврди површини со

Камериер застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како тие се отвори тој подар�

DIN Rail Mount Io T модул за реле за напојување за Arduino UNO / MEGA2560, со модулот можете лесно да ги проширите проекти�

Сечилото на вентилаторот на авионот се претвора во мал климатик, а ладното чувство доаѓа со ветрот Вете�

Бродови директно од Европа со 34 дневна испорака до САД испорака и сите должности вклучени во цената На �

? Најсебен подароковаа уникатна кутија за сенка прави одличен подарок за вашиот омилен сениор Младожен�

? ДЕЦАТА САКААТ! Светли, шарени гуми за бришење ги прават децата возбудени да учат! ? ТОП ОТЦЕНЕТИ КАНЦЕЛА

Материјал : Нашите држачи за тенџере се изработени од водоотпорна полиестерска ткаенина и антискалинг �

Сечила со висок квалитет : Снимките за замена од 25 мм се направени од челик SK5 за јачина и издржливост Дол

Голем Капацитет : 11, 5х8х16 / 29, 4х20х40см, тежи 445ГРВнатрешниот делител одговара на таблетот А4, книгите за акт

Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и �

Ново хоби RC Quadcopters Drone 10+ паметни карактеристики : Дрон со 6 K камера , EIS антитресење, 5 G FPV во живо во живо,

Лесно за работа : Колекционерот на прашина за вежбање доаѓа со прстен од гума, кој може да биде цврсто пр�

Капа 3003918Т020 Капа Произведено во Сад Димензии на пакетот : 1" L x 1" W x 1 " H Сите наши полиетиленски капачиња з�

Пакет за масажа за тонирање од величествена чиста за релаксирачка масажа Болно масло за масажа на муску

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ овие чинии за натопување со соја сос се изградени од меламин, кој е високок�

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристи�

Scroll