Свеж
Н/А 11-26 Парчиња Професионални Нерѓосувачки Челик Ножици Нокти Сет Машина Ножици Ножици Ножици Ноктите Алатки Постави Патување Случај Комплет

Н/А 11-26 Парчиња Професионални Нерѓосувачки Челик Ножици Нокти Сет Машина Ножици Ножици Ножици Ноктите Алатки Постави Патување Случај Комплет

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Сосема Нов квалитет од Висока класа и многу издржлив Овој комплет за нокти за нокти го прифаќа дизајнот против прскање со пријателска стп кожа, која може да се помести нагоре и надолу за да се складира машинка за нокти. Лесно за чистење и нема лесно да ' рѓосува. Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење. Совршен и за професионален салон и за домашна употреба. Сосема Нов квалитет од Висока класа и многу издржлив. Овој комплет за нокти за нокти го прифаќа дизајнот против прскање со пријателска стп кожа, која може да се помести нагоре и надолу за да се складира машинка за нокти. Лесно за чистење и нема лесно да ' рѓосува. Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење. Совршен и за професионален салон и за домашна употреба. 11-26 Парчиња Нерѓосувачки Челик Ноктите Професионални Ножици Нокти Сет Машина Ножици Ножици Ножици Ноктите Алатки Setfearts : Сосема Нов висок квалитет класа и многу издржлив овој комплет за нокти за нокти го прифаќа дизајнот против прскање со пријателска стп кожа, која може да се поместува нагоре и надолу за да се складира машинка за нокти.Лесно за чистење и нема лесно да ' рѓосува.Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење.Совршен и за професионален салон и за дома use.It погоден е за сите возрасти и унисекс. Совршен подарок за вашите семејства и пријатели.Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни барања вклучуваат нега на раце, грижа, нега на стапала.

Основни својства

Item Type:
Nail Clippers Set
Material:
Stainless Steel
Color:
Black,Pink,Coffee,white
Size:
as the picture shows
Features:
Curve Edge, High Hardness, Corrosion Resistant
Package Included:
1 x11 Pcs or 1 x21 Pcs or 1 x26 Pcs Nail Clippers Manicure Set
Note:
Please understand there may be mild deviation exist.
Due to the lighting and monitors, there are slight difference between the picture and the real item.:
by Personal Luxury Gift Husband Boyfriend Parents Women Elder:
Patient Beauty Tool Suitable Home, Workplace, Outdoor Travel :

Тие исто така купуваат со овој производ.

ПОКРИТИЕ ПЛУС ПЕРНИЦА ПАКЕТ! Навлака За Куќиште За перница Со скриен патент и Кадифен Неткаен Влошка со

Големина : 12x12x02 "Куката е поставена зад знакот, подготвена за виси, вклучени се сите хардвер Совршен за с�

Дијаметар од 1,75мм, нето тежина од 1 кг, влакно на апс Заокруженост на филаментот : + / 0,07мм...

Име на производот : клешти за сечење дијагонални; модел : АБ2д Ширина на отворање : 5мм / 0,2 "; отворена голе�

Иновативна ламба за магнетна рамнотежа : Оваа табела за ламба користи уникатен дизајн на магнетски прек

Големина 20cmx30cm (7,8inch*11,8inch) Висок квалитет долготраен овој знак е изработен од калај / матал, отпечатен с�

Производител : LMG (Laser Model Graver) Сериски број : MA04 Скала : 1 / 72 Материјал : изшкуркана иверица 4 мм Комплет Опис

Содржи 30 картички за покана во стилот на разгледница, за сите прослави, како што се детски родендени, тем

1 четка за миење (3 / 4 "), 1 аголна четка (1 / 4"), 2 четки за засенчување (големини 4 и 8), 3 четки (големина 3, 5 и 10) А�

ДијаметарТеренот На Конецот : М61,00 / Должина Од Под Главата : 45ММ Груб Конец / Делумно Навој 188 шестоагол

студио или област за прикажување медали дома во фоајето спална соба или плакарот детски спални соби куј

UL наведен за 3 часовна оган врата Помалку заклучен цилиндер Опсег на вратата 15 / 8 "21 / 8" за сите функции ос�

【3 / 8inch заварувачка кука】 Тешката кука на Кливис е изработена од фалсификуван челик од одделение 70 Трет

【Димензија】 Вид на Шанк : 1 / 4 инчен хексадецимален крст ; Површински третман : Електроплат; вкупна долж

1 заграда за регистарски таблички предни браник (вклучува хардвер за завртки) Конструиран од трајна теш�

Висок квалитет : CNC машински 6061 T6 Billet Aluminum Heatsink Can Намотките со висока чистота на бакар ја зголемуваат ефи

? Не бели Доколку е потребно, исушете на ниска температура, железо на ниска температура и машина измијте

Универзален сензор за пламен Универзален сензор за пламен Универзален сензор за пламен Универзален се�

Cars Cover Прилагодено Вклопување 20062019 Доџ Полнач Автомобил Покрие 5 Слој Ултрашилд Црни Капаци (SE, SXT, R / T, Dayto

Овој кабел е за USB трансфер на слика на вашиот компјутер или Mac, или полнење на батеријата преку USB СукC3 / Su

Кутија за бонбони за бебиња направено од материјал за употреба со исклучителни детали Кутии за бонбони

ИЗВЕСТУВАЊА : кога ќе ставите 2 Парчиња 18650 Батерии во куќиштето, прво треба да го извадите делителот,а по

Големина : A5 142x210mm / 5,6 "x82", стандардни 6 дупки за лабава лисја; Продажба на дупка : 30мм19мм19мм69мм19мм19мм30мм, д

Проектор стил Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги исполнува или надминува ба

Духовната енергија претставува фино занаетчиство на природен лечен камен Материјал природен скапоцен

Елегантна квадратна вазна : Оваа елегантна вазна е совршена за додавање на допир на класа на кој било ам�

Конус на хартија Превртен валани раб од пена 5 Wallts @6 оми Конус на хартија Превртен валани раб од пена 5 Wallt

Рачно изработени и рачно украсени во Венеција, Италија Доаѓа со ознака за автентичност Црни Сатенски Вр

✅ Точно одговара за мијалници на Samsung ✅ Број на дел : DC6600343 A го заменува PS4212140, AP4206413, 2072263 ✅ Пакетот вклуч�

Тој е многу подебел од другите екрани и отпорни на брчки Исто така, овој екран на проекторот се пее, мног�

€Компатибилност : Дизајниран специјално За Samsung Galaxy S23 Плус 5 G (6,6 инчи) Совршено се вклопуваат Во galaxy S23 П�

Scroll