Свеж
Смешно ретро силуета со меки за спиење мека капа за очи за спиење за слепите совршени блокови светлина со прилагодлива лента

Смешно ретро силуета со меки за спиење мека капа за очи за спиење за слепите совршени блокови светлина со прилагодлива лента

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1129.60

Материјал : Печатената маска за спиење е направена од полиестерска ткаенина, која може да дише, може да се пее, удобно, лесен, мек и лесен за носење, ефикасно засенчување, мал асистент за спиење, помага во спиењето и олеснување на заморот на очите Блокирајте ја светлината : Печатената маска за очи е совршена за црна светлина за блажен ноќен сон или пријатна дремка што ви треба длабоко да спиете насекаде. Блокира дизајн на светлина за да се обезбеди целосен темнина, ви нуди животна средина во средината на ноќта. Маската за еј ви овозможува целосно да ја елиминирате светлината. Прилагодлива лента : Маската за очи за спиење е дизајн со прилагодлив опсег, што е костум за жени жени, ви овозможува да ја затегнете маската за спиење доколку е потребно за понатамошно отстранување на светлината, да обезбедите удобна околина за спиење за вас. Прилики : Прилагодено покритие за око може да се користи во широк спектар на прилики, како што се дневен ручек, хотели, авиони, активности за проширување, канцеларии, итн. Совети за чистење : Маската за спиење за жени жени е предложена миење на рацете. Материјал : Печатената маска за спиење е направена од полиестерска ткаенина, која може да дише, може да се пее, удобно, лесен, мек и лесен за носење, ефикасно засенчување, мал асистент за спиење, помага во спиењето и олеснување на заморот на очите. Блокирајте ја светлината : Печатената маска за очи е совршена за црна светлина за блажен ноќен сон или пријатна дремка што ви треба длабоко да спиете насекаде.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

20% толеранција на капацитет Аксијално олово 20% толеранција на капацитет Аксијално олово Алуминиумските

Секој сет вклучува четири глобуси и четири 9 инчи столбови, без столбови На База Користете ги сите три гр

[Отпорен на вода и прашина] има рејтинг на временската отпорност на IP68, истиот рејтинг што се наоѓа на не

ГОЛЕМИ ЅВЕЗДЕНИ МАТРИЦИ за СЛИКАЊЕНаправете свои ѕвезди од 5 точки со овие пластични шаблони за сликање

Облека уредна линија, убава и удобна, нека движењето за бебиња не е врзано Топла облека, убава дизајн, не

Модел на производ : 12Х26 Зголемување : 12х дијаметар На објективот : 26ММ агол На гледање На полето : 8...

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Топли хеланки џебови породилни хеланки со џеб с

●Батерија На полнење € Вградена 4000 m Ah батерија со голем капацитет, која може да трае повеќе од 12 часа со

Принцип на работа : јонскиот генератор користи анјонска технологија, со максимална моќност од 32 милиони

Најлесен начин за изградба на поврзан проект на Ардуино Работи за Wi Fi и Bluetooth апликации со ниска енергиј�

Најдобри перформанси во класа : Со супериорен проток на воздух, капацитет за ладење и тежина, климатик з�

Копче и кофа со клуч за пресврт, кофа со две простории, чистење и сушење, стружење нечистотија од простор

~ 【Две големина за сите】 : вклучително и : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од држачи за

Големина : 4,7 х 10,6 х 15,4 инчи (12 Материјал : 188 нерѓосувачки челик Земја На Производство : Јапонија Професио�

Име на производот : ПЦБ Терминален блок; Модел : HB95002 P Оценета вредност : 300 V 30 A; ПИН Број : 2 Пич на теренот :

Пеколен Ѓердан Од Алукард Пентаграм, Ѓердани Од Приврзок Од Стаклен Пекол Пентаграм Фестивал подарок; п

Надграден Адаптер За Камера : со дупка за грамофон во основата, ротирачки 360 степени, фиксна Брава за Клу�

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Стенд на лаптоп биро : Овој таблет вертикален тип држач за складирање на десктоп е направен од материјал

Битови за вежбање на топење Скалата на неговата структура, малку може да отвори различни спецификации н

Висока Точност : инцизивниот врв не обезбедува лизгање за време на резбата, исто така има висока точност

Димензија на пакетот на артикалот : 4 Тежина на пакет на артикли 3,48 фунти Количина на пакет на артикли 6 �

Екопријателски материјал : Направено од висока густина ЕВА и 1680 D материјал, премиум тврда Ева за да се о�

Пакет Вклучени : 2 хкутијасерија и контролер кожи1 х хкутијасеријаи конзола кожата Највисок Квалитет, Ц�

Dynarex povidone iodine подготовки за подготовки пакет од 100 влошки Одлично за комплети за прва помош; Лесната теж�

Предмет : Пролет на гас Тип : Азот со тешки работи Материјал : Јаглероден челик Заклучување : Бр...

【Висок квалитет на материјал】 : Нашите модели се изработени од легура на цинк, пластични делови, гумени

Дизајнирано, инженерство, тестирано и гарантирано за ГМ возила Прецизно вклопување за леснотија на инс�

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Дебелина на плочата за оценување : 0,19 0,25 инчи (4,8 6

[Широко користено]USB Загревање ќебе е меко кадифен ќебе што ја опкружува подлогата за греење Може да се к

Тестер за отпорност на дигитална изолација Ламва за предупредување со висок напон Макс дисплеј : 1999 го�

€Широка Компатибилност Q : овој контролер е компатибилен Со Xbox 360 И Компјутер Windows 7 / 8 / 10 / 11, со овој контр

Скапоцени камења за духовна велнес Сет од 6 камења Презентирано во мала кутија за приказ...

Гумени приклучоци за дупки комплетот RGRommet одговара за заштеда кутија, свинче банка и фигура на гипс Зат�

Scroll