Свеж
Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот Karbonn A11 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот Karbonn A11 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1078.40

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Karbonn A11 ја зголемува издржливоста и точноста на врвовите! Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување компатибилно со таблетот или телефонот на екранот на допир. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку вашиот екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 стилули пенкала со должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна! *. Како да пишувате искуство компатибилно со таблетот или телефонот на екранот на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ вашиот екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 стилус пенкала во должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. ☝ Premium Stylus компатибилен со вашиот пакет за капацитивно пенкало 3 Carbonn A11!. (Црвен) Врвот против гребење - Врвот на игла е изработен од мека и гума отпорна на гребење. Отпорен на отпечатоци и анти-стап на екранот, одличен за пишување на пишување и сл. Ние ги ажуриравме врвот и иглата, врвот нема да се исклучи и иглата нема да го гребе екранот повеќе. Specifications : ● Нема повеќе големи прсти затоа што овој стилус има подобра точка на допир од врвот на компатибилен со прстот, давајќи подобра точност, малку допир се фокусира како клучеви на конзолата. Непобедлива цена наместо молив со висока цена или молив на Samsung. Можете да го споделите овој игла со компатибилен со вашите пријатели или семејство. ● Лесно носење и многу лесни и компактни. Дизајнот на клип е одличен за клипинг во компатибилно со вашиот џеб, i Pad, дневник, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Карбон А1 Плус Двојно ја зголемува издржливоста и точн

? Силиконскиот панел исто така може ефикасно да го заштити задниот дел од телефонот или телефонскиот сл�

USB порта или приклучок за полнење анти прашинаПогоден за сите производи На Apple со Молња Пристаниште, как�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ го користи овој заштитник на екранот само компатибилен со Серијата apple watch 8 серија 7 4

Конектор : FME машки Импеданса : 50 оми Должина : 17 инчи Надворешен кабел за адаптер за антена со FME машки кон

Нова верзија на грациозен држач за паметни телефони со вертикал со понизок профил е отпорен на гребење,

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Големина : 1,3 инчи x 1,6 инчи (3,2 см x 4 см) Класификација : Носител на телефон Функција : Дизајнирано во тркале

? [УНИВЕРЗАЛНО] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Acer Chromebook 311 (CB3119 HT) Работи одлично на Вашиот Chrome

⭐hegher квалитетот носи подобро искуство ⭐ : Како професионален производител на штанд, направивме истраж�

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и ечит

Материјал : Акрилна леќа + АБС школка Големина на екранот : 12 инчи Модел на батерија за поддршка : 18650 (не е

5 W безжично полнење е најжешката нова технологија! Одете без кабел со едноставно поставување компатиби�

Оем задната врата служи како совршена замена или резервна врата за вашиот мобилен телефон Чувајте го ва

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Thinkware X1000 Најдоброто само што стана под

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со Вашиот Зен Мобилен 303 Елита 2 е уникатен и супериорен сите дру

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

? [ВКЛУЧЕН] Полнач За Боксови Компатибилен Со Gionee K30 Pro ВЕ МОЛИМЕ запомнете : микро УСБКабелот вклучен со В

Прецизно прилагодена со 100% точност на монтирање Супер тенок и висок пренос на светлина Максимална тран�

【Специјално за Samsung Galaxy S22】 : Прецизен процес на сечење, 3Д целосна покриеност го штити целиот екран, пог�

Компатибилен за сите Apple Watch Series 7, 6, 5, 4, 3, 2 & 1, Apple Watch Nike, Sport Edition Type Лесна премија смола, издржлива и мала те

[Дизајниран за Apple Watch 40mm] : овој случај одговара За Серијата Apple Watch SE / 6 / 5 40mm, висококвалитетно куќиште TPU �

Издржлива монтирање на зафат на автомобилот : попрактично монтирање на телефон со исклучителен изглед �

Ултракомпактен преносен полнач на моден дизајн : мазно лице и подобра текстура го прави елегантен и уни�

Совршено за вашиот телефон да фотографира на роденденски забави, семејни вечери, прослави на компанија�

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало Со Пенкало Компатибилно со Acer Concept D 7 Pro Активното Игла Не бара никаква форма На с�

? [Напредна технологија] Полнач за полнач Boxwave компатибилен со порталот Bang & Olufsen Beoplay Направено со GAN Technolog

Доаѓа во должина и ширина на зглобовите на децата 1x Силиконски Часовник бенд Компатибилен Со часовнико�

Направено За Apple Watch : официјално сертифицирано за да обезбеди безбедно и сигурно брзо магнетно полнење �

Специјално дизајниран За Samsung Galaxy A14 5 G ултра тенкадебелина од 0,33 mm е сигурна и еластична За Вашата Samsung Gal

2 Различни стеги на големиниСовршена поддршка на кој било уред помеѓу 3,56 инчи и 78 инчи (дијагонала) Компа

Затворање на бравата S : 38mm / 40mm / 41mm Големината одговара на зглобот 5,1"7,1" (130мм180мм) L : 42mm / 44mm / 45mm Големината

【PD 20 W + QC30 Адаптер за полнач за автомобили】 Брзиот полнач за автомобили може да наплати повеќето телефо

Bzybel Рокенрол Панк Пајак Модел Мобилен Телефон Држач Прстен Електроника Држач Прстен Прстен Kickstand Компа�

Scroll