Свеж
Вистински безжични уши, 30 часа време на подготвеност Bluetooth 5.0 Inearl Earpphone со меки гумени уши и кутија за полнење за спорт

Вистински безжични уши, 30 часа време на подготвеност Bluetooth 5.0 Inearl Earpphone со меки гумени уши и кутија за полнење за спорт

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 115.52

Можете да го вклучите режимот Bluetooth секој ден за да го цените шармот на безжичните уреди Меките гумени уши се удобни и дишат, и може ефикасно да го намали бучавата, давајќи му на кожата интимност. Ситно стокмено, со прецизна обработка на врежана метална метал во ЦПУ и обработка на шема на лента, тој е исклучителен и убав со извонредна текстура. Слушалките се изработени од акустичен материјал, кој е лесен во голема цврстина и одлична текстура. Со долг век на траење на батеријата, нема потреба да се грижите за батеријата не е доволна за идна употреба. Можете да го вклучите режимот Bluetooth секој ден за да го цените шармот на безжичните уреди. Меките гумени уши се удобни и дишат, и може ефикасно да го намали бучавата, давајќи му на кожата интимност. Ситно стокмено, со прецизна обработка на врежана метална метал во ЦПУ и обработка на шема на лента, тој е исклучителен и убав со извонредна текстура. Слушалките се изработени од акустичен материјал, кој е лесен во голема цврстина и одлична текстура. Со долг век на траење на батеријата, нема потреба да се грижите за батеријата не е доволна за идна употреба.

Основни својства

Item Type:
Bluetooth headset
Material:
ABS
Operating Distance:
10m
Single Earphone Battery Capacity:
50mAh (included)
Charging Box Battery Capacity:
350mAh (included)
Bluetooth Version:
5.0
Input Voltage:
DC 5V
Charging Time:
About 1-2 hours
Music Time:
About 3-5 hours
Single Standby Time:
About 30 hours
Supported Protocols:
For HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Charging Interface:
Micro USB
Package List:
1 Pair x Headset:
1 x Charging Bin:
1 xType-c Charging Cable:
1 x Instruction Manual :

Тие исто така купуваат со овој производ.

Самсунг Галакси С22 / С22 Ултра / С22+ Самсунг Галакси Забелешка 20 Ултра / Забелешка 20 / Забелешка 10+ / Забелеш�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Супер долга издржливост, лесно растојание Телото е лесно и удобно за носење Висококвалитетните леќи ви

Боја : Црна Со рамка Резолуција на екранот : 2560х1440 Тип на екран на допир : Капацитивен Екран Лцд комплет : �

【Compatible Models】Wanme 20mm Quick Release replacement Bands Compatible with Garmin Venu / Venu Sq / Venu Sq Music, Garmin Vivoactive 3 / Vivoactive 3 Music, Garmin Forerunner 645

24 W / 4 Најнови Apple Mfi Сертифициран C89 Чип ЈасПаметни Молња Целосна Брзина Полнење Умен Вграден Молња Кабел

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Продолжете со палецот Уникатниот телефон за телефон ви овозможува да го држите телефонот цврсто на рак

【Држач на десктоп Телефон】 Универзален држач за мобилни телефони, компатибилен со повеќето паметни те

Пинк 10 FT Долг USBC До ТипC Кабел Tpe Синхронизација Жица CДоC Кабел За Напојување [Поддржува Брзо Полнење] Гол

Комплетот Вклучува : 1 (Еден) Кожен Ремен за Лента за Часовници (со 2x Иглички За Брзо Ослободување и 1x Тока

【Преносен алуминиумски легура селфи стап за стапчиња за телефонски статив】 42in селфи стапит со статива

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на бравата €Компатибилн�

1 Вентилаторот од 1,9 сечила, моќна дисипација на топлина и технологија на ветер на турбини може брзо да ј�

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 591.84

Држач за монтирање на автомобили прилагодено вклопување на телефонот одговара за секој телефон што одг

Моќност 2 Уреди одеднаш, USB C & USB порта за вашите различни мобилни уреди и лаптопи 65w полнење со голема брз�

Receiveе добиете 1 сребрен не'рѓосувачки челик врежан со лента за ленти за мотив За 22мм часовници бендот доа

Направено од издржлив и еластичен материјал црн и чист Костуми за повеќето пенкала за стилови со порта �

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со Вашиот Sony C6502 е уникатен и супериорен сите други! ● [ПЕРФОРМА�

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се

●Материјал}Благородна Кожа Од Теле ●ЕВРОПСКА КОЖА●Автентична кожа од теле Благородништво од престиж�

1> Обезбедува извонредна универзална компатибилност, одговара за какви било телефони / GPS со ширина поме

【Висока компатибилност】 држачот на телефонот на автомобилот може да се стегне на ретровизорот, што се

Големина : 1,3 инчи x 1,6 инчи (3,2 см x 4 см) Класификација : Носител на телефон Функција : Дизајнирано во тркале

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Широк компатибилен држачот на мобилниот телефон Aoviho е компатибилен со 4 10 инчи, ги поддржува скоро сите

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

Затворање на тока Compatible Models Metal bands are compatible with Apple Watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm, suitable for i Watch SE Ultra Apple Watch series 8, series

Компатибилен Со : ZTE Axon 7 A2017 A2017 G A2017 U A7 G333 5 Забелешка : Замена / поправка на стари, скршени, испукани, оштет

? [ПЕНКАЛО Со Игла СО Две Во ЕДНО] Компатибилно Со Рачен ИнкЏет Печатач БТХХ6105Б3 (4 Со два различни совети �

Scroll