Свеж
3drose 3drose - розета - смешни фрази за храна - кога капките од репка - ringsвони телефонот

3drose 3drose - розета - смешни фрази за храна - кога капките од репка - ringsвони телефонот

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1443.20

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Го покрива целиот дисплеј Заштитува од шок и оштетување од гребење Облога отпорна на дамки Заштитник за

? [ПРЕДНОСТ ЗА ИГРИ] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна со Почесна пчела Технологијата за брзо актив�

1> Обезбедува извонредна универзална компатибилност, одговара за какви било телефони / GPS со ширина поме

Заштита на објективот : може ефикасно да одолее на пукање, пржење, вибрации, гребнатини и отпечатоци од п

Надградени 3 нивоа на осветленостземете селфи на кое било место, темни ноќни клубови, забави, кампување �

Вклучува Блинг Мултишарм Нараквица И Буква Ј Шарм за apple watch 38mm 40mm 41mm Поставен со суптилни и светкави кри�

+Засилувач на екранот со Bluetooth Звучник : HD акрилен лупа на екранот со стерео звук,зголемувајќи го екранот

Направено За Магсафе : Вградени, самостојни магнетни ленти за лесна и сигурна компатибилност со Магсафе

Вклучувајќи Чист Бришач СО ЛОГОТО" ЕПОПРАВКА" Компатибилен со i Phone 8 (4 Се користи за фиксирање на неработ

Совршен заштитен случај со заштитник на екранот дизајниран Само За Смисла 2 И верса 4 (не За Верса 2 / 3,Вер�

1 Не сите мобилни телефони имаат премногу големи екрани Може да се користи во која било клима! Редефинир�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Потфат Со Видра Кутиј

Сите наши лцда се тестираат пред испорака и 100% работат Може да го поправи / замени стариот, скршен,испука

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

【Дизајн за монтирање на телефон со ретровизори】 држачот на телефонот на автомобилот е поставен на рет�

Компатибилен Со : Oppo A7 N AX7 N PCDT00 PCDM00 Забелешка : Замена / поправка на стари, скршени, испукани, оштетени, до�

●Го штити вашето око : Користете оптичка технологија со висока дефиниција за да зголемите 3 пати на екра

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Епошта : ainope 48w Iphone автомобил Полнач брзо полнење е опремен СО 30w (MAX) pd порта, 6 X побрзо ОД 20w полнач, може бр

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Карбон а4+ ја зголемува издржливоста и точноста на врв�

? [Двовоеден] Пенкало за стилот на Boxwave, компатибилен со таблетот Sgin Android 12? E10p (10 in) Со два различни совети �

Пренос НА податоци 5 GBPS : напојувањето е доволно и не е лесно да се испушти Вградениот паметен чип обезбе�

[Специјално за i Phone 13 Pro Max / i Phone 13 Pro] ве Молиме идентификувајте го моделот на вашиот телефон Само Компат�

1 Потпирач за глава специјално дизајниран За oculПотрагата 2 виртуелна реалност VR слушалки Оваа перница з�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ OPPO Најди 7 ја зголемува издржливоста и точноста на врв�

5d B магнетна антена со 5ft кабел Адаптер за антена за Net Comm NWL25 4 G LTE LIGHT INDUSTRIAL M2 M рутер Фреквенција : 690 ~ 960 MHz, 1

Вшмукувачки чаши против лизгање : за безбедно држење на телефонот додека се полни, вшмукувачките чаши м�

€éx апликација quectically дизајниран За Apple Watch Case 41mm, Iwatch Серија 7 (2021), ве молиме проверете го типот на часовн�

€Компатибилни Модели jaxin Тенка Чипка Силиконски Замена Ремен Специјално Дизајниран За Fitbit Верса 2 / Вер�

● Висококвалитетна Замена На Екранот За Samsung Galaxy S10 6 Тестирано пред испорака и работи 100% ...

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Дрво рачно изработен телефонски штанд овие држачи за мобилни телефони изработени од високо квалитетно

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Design Дизајн на Pefect : МАТ е направен од силиконска заштита на животната средина, мек и елегантен дизајн, ха�

Stand Стоп за бесплатни мобилни телефони со раце】 Апсолутно ослободете ги рацете! Со овој штанд со таблет�

【Двоен докинг станица】 Компатибилен со какви било телефони Овозможува полнење 2 телефони истовремено.

Затворање на бравата ●Компатибилен Со Серијата Apple Watch 6 / 5 / 4 (40mm); [i WATCH НЕ Е ВКЛУЧЕН] ●Убав Дизајн : ① нар�

Компатибилни Модели : бисексуалните ремени За Знаме На Гордоста се компатибилни со Apple Watch 38 / 40 / 41mm и 42 / 44

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашата Чест слава 6 ја зголемува издржливоста и точноста на в�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Должина : 9 инчи Префект подарок : овие шарени срцеви мониста телефонски храмови можат да ви дадат толку �

Scroll