Свеж
ЛЕПСЈГЦ Телефонски Синџир Мобилен Телефон Приврзок За Клучеви Анти-Изгубени Јаже Виси Кабел Накит Приближно 30см

ЛЕПСЈГЦ Телефонски Синџир Мобилен Телефон Приврзок За Клучеви Анти-Изгубени Јаже Виси Кабел Накит Приближно 30см

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Случајната комбинација на разни монистра може да ги исполни барањата за совпаѓање на боите на вашите различни телефонски кутии и лесно можете да ги усогласите со вашата облека Како исклучителни подароци за вашите пријатели или семејство, сопруга, девојка, ќерка итн. Нанижани со цврсто најлонско јаже, не е лесно да се скршат. Употреба : ременот за раце е доволно силен за да држи мобилни телефони, паричници, камери, приврзоци за клучеви, клучеви од автомобил, лесни електронски додатоци, чанти и други предмети. Клучниот јаже е исто така прекрасен секојдневен додаток кој може да се совпадне со облеката за да ве натера да ја покажете својата младост. Прилика : Годишнина Шема На Шапел : Тркалезен Материјал : Тип На Акрилен Синџир : Синџир На Телефони : Класичен Пол : Женски Тип На Метали : Тип на легура На цинк : Ѓердани Деликатен синџир на мобилни телефони со различни модели.Случајната комбинација на разни монистра може да ги исполни барањата за совпаѓање на боите на вашите различни телефонски куќишта и лесно можете да ги усогласите со вашите clothes.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вклучува иновативен, комплет за инсталација на автоусогласување за примена без напор Темните стакло из

Компатибилни модели : Google Pixel 7 Pixel 7 (есен 2022) Материјали : ПУ кожа, поликарбонат Структура на производот : �

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО на Вашиот Zenbook Flip UX360 CA и

Затворање на бравата НАЈКВАЛИТЕТНА КОЖА СО ПОЛНО ЗРНО Овие ленти за Apple Watch се 100% кожа Некои од боите се п

Искуството на клиентите нè мотивира да обезбедиме квалитетни производи и услуги Ако сте автомобил и lуб

Не го повредува телефонот, има мека силиконска подлога, телефонот е многу стабилен Поврзете го кабелот �

Ивоч Злато Обичај 24к Злато Ивоч Серија 7 Ограничено Прилагодено Издание 5 години гаранција за позлата...

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

【40 W двојна порта USB C i Phone Car Carger】 Опремена со двојна USB C испорака на електрична енергија Брзо полнење по�

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Hp Spectre x360 15t Допир (4hg39av) Активното Игла Не бара

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Acer E380 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! О�

Флексибилен држач за мобилни телефони : Ротирачки 360 степени, флексибилната рака го олеснува фиксирањет

? [Телефонски зафат] Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со енергијата Energizer E12 Намалете го заморот на п

Апс Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна монтажа на телефон со автомобили е изработено о

Iwatch Gold Custom 24 K Gold Iwatch Series 2 Ограничено сопствено издание 5 години гаранција за позлата Прилагодено од Де Б�

100% Сосема нов и висок квалитет За Samsung Galaxy Watch3 45mm, Galaxy Watch 46mm и gear S3 модели, Gear S3 Frontier, Gear S3 Класична Големин�

Широко користејќи : Наменети за уреди кои поддржуваат USB C порт полнење Мулти безбедност : Обезбедете пов

€Мултифункционален q : дигиталната кутија за складирање има функции на складирање, полнење, складирање

Нанижани со цврсто најлонско јаже, не е лесно да се скршат Употреба : ременот за раце е доволно силен за д

пластика Направени во САД или увезени Стенд за преклопување на мобилниот телефон Достапно во црна, бел�

[Компатибилност] Заштитникот На Екранот На Uolo shield е компатибилен со i Phone 14 / i Phone 13 / i Phone 13 Pro / i Phone 12 / i P

45мм 41мм опсези компатибилни со новата серија на Apple Watch 7 (2021) 44мм 40мм опсези компатибилни со Apple Watch SE & Series

【Компатибилност】 Овој случај на браник на Apple Watch дизајниран за Apple Watch Series 8 / 7 45mm (само браник / рамка, бе�

♫ Материјал : пластика ♫ Широка компатибилност : Малиот држач за телефонски прстен е скоро компатибиле�

`+Модели и Големина 3 Пакет Еластична Соло Јамка Бенд Компатибилен За Ивоч Серија Ултра / СЕ / 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 3

Апс Затворање на привремено Bluetooth верзија : v5.transmission Растојание : 15 M3.Bluetooth Протокол : HFP / HSP / A2 DP / AVRCP4 Напон

?Поддршка ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Отпечатоци На Екранот што нуди издржлива заштита На Вашата Галаксија С21

Замена Делови За Паметен Телефон Совршен Додаток За Поправка Сите Делови За Замена ќе бидат тестирани и

Изработени од материјали од микрофибер кожа Заштитната Обвивка на Телефонот цврсто одговара на телефо�

[компатибилност] Дизајниран За iphone 11 Pro објективот на камерата Висококвалитетен материјал, заштитник на

Уникатен дизајн Овој силиконски опсег е најновиот во дизајнот, со тока за засилување, што го прави мног�

Изградена цел : Нашата професионална слушалка за безжични Bluetooth е редизајнирана со вашите потреби во ум�

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Дојдете Со Чист Бришач со "ЕПОПРАВКА" Компатибилен Со Samsung Galaxy S8 G950 и S8 Плус G955 Поправете ја секоја испука

Рачен ладилник во стил на ураган го одржува телефонот ладен при 4000 вртежи во минута и ја одзема топлинат

Ослободете ги рацете : Оваа штанд за телефонски биро го држи вашиот телефон или таблет додека се полнат,

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

Scroll