Свеж
Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со ЈАГУАР XJR 1995-1997

Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со ЈАГУАР XJR 1995-1997

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни. 1 x Електрична Пумпа 1 x Најлон Цедилка за Гориво 1 x 2pin конектор со жици 1 x Гумено Црево 1 x гумена Заптивка 2 x Стеги За Црево од Нерѓосувачки Челик. Ако имате некое прашање,испратете ни порака, одговорете во рок од 12 часа. Производ 1 година гаранција. 1,Напон : 12в 2,Проток : 140-160 Литри На Час - на 3,0 Бари (13,5 В) 3,Вкупна Вкупна Собрана Должина : 4 1/2" (11,5 см) 4,Должина На Метално Тело (дел Во Златна Боја) : 3" (6,5 см) 5,Дијаметар На Телото На Пумпата : 1 1/2" (3,8 см) 6,Дијаметар На Влезот : 5/16" (0,8 см) 7,Дијаметар на излезот : 5/16" (0,8 См) 8,Работен Притисок : 15-90 Пси / Конечен Притисок На Горивото Поставен Од Регулаторот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Висококвалитетна замена на задниот дел од марката Мотадин Филтер за масло исто како и сликата Висококв�

ХпсУлично соединение за сопирање Со Високи Перформанси Зголемена моќ на запирање Нежно на ротори Практ

Одговара на Porsche Boxster 19972004 Задното стебло само конвертибилно со задниот дел Продолжена должина [во] 7,70 К�

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година Секогаш обезбе

Преден пар дебеломер (еден лево, еден десно) Направено за замена НА ОЕМ # 5910038Ф30999, 5910038Ф31999, 5930038Ф30999 Клешти

Исполнуваат или надминуваат ое стандард Топлина и отпорни на абење Опремен со хардвер Моќна безбедност

100% Сосема Нов, Вклучувајќи инсталирајте комплети, Исто како што покажа сликата, Резервни директни пумпи

Ве молиме, потврдете ја точната година и точниот модел на нарачката за вашиот автомобил Овој производ е

Ова е сосема ново : пумпа за вода DNJ® Fits : 0608 Chevrolet, Pontiac, Cadillac / Corvette, G8, CTS 6.0 L V8 OHV природно аспириран, L76 Беле

Размена На Дел Број : 16710ДОБИЕ013 16710ДОБИЕ003 Компатибилност : 20032016 RuckNPS50 20042009 RuckNPS50 S 20022009 митрополитот CHF50 200

Димензии на пакетот : 18542 CMS (L) X 19 Тип на производ : Филтер за воздух на моторот Количина на пакет : 1 Земја н

Многу време и напор оди во истражување и развој И Кспорт има целосен тим инженери кои постојано ги подоб

▼ Специп : 866 "(должина), 7.01" (ширина), 0,91 "(висина); вклучени упатства за инсталација ▼ Апликации каде што с�

Excluse ексклузивен дизајн на комплет за завиткување на конзолата за конзоли за 2021 година Tesla Model 3 Model Y / 1 : 1 �

Натпревари на ОЕ форма, вклопување и функција Висококвалитетна гума дизајнирана да ги задржи водата и н

Дупките за дупчење ги одржуваат роторите на сопирачките до 180 степени поладни Слотови чувајте јасна кон

Трак Лок прстен опрема завртка мијалник за 8" и 9" форд диференцијали Дел број : YSPBLT068 Оем еквивалентен дел

? и патници безбедни ? Филтерот за воздух HEPA Cabin совршено се вклопува за 20162022 Model 3 и 2020 2021 2022 Model Y (сите 3 / y м

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Нова, директна размена / замена и компатибилна со HonanCrane P / N 2036 M8 Заштитете ја вашата вредна опрема со кор�

Параметар на компресори за климатик OE CO 10916 C, 977012 B250, 977012 B251 Компатибилен со возило компресор A / C со спој

Овој комплет вклучуваше грмушка од прва опрема, кабелски крај и замена на лизгачот на лостот за смена во

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Компатибилен со Cat, Man, Mini, Nissan и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригин

Пакет од 2 Чувајте загадувачи предизвикуваат оштетување, подалеку од чувствителните делови на моторот..

Замена на комплетот за комплет за сопирачките на ситевоеден : Комплетот за предни сопирачки на сопирачк

Димензии на пакетот : 7366 W (сантиметри) Тежина на пакетот : 4,4 килограми Тип на вклопување : Специфично За В

100% Сосема Нов, Вклучувајќи инсталирајте комплети, Исто како што покажа сликата, Резервни директни пумпи

Тип : АГУ Држач За ОсигурувачиТековен Рејтинг : 60 Засилувач Дијаметар : 1,7 см / 0,67 Инчи.Должина : 8,5 см / 3,34 И�

【★ ▶ Висококвалитетен материјал】 Вентилаторот е изработен од бакар, железо и пластика, што го прави о�

Како преработен оригинален Дел Од Опремата, оваа единица гарантира совршено вклопување на возилото Кли

COMPATIBILITY SCITOO Throttle Body Assembly compatible for 2013 2014 2015 2016 2017 2018 for Nissan for Altima 25 L, 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 201

Контрола на двојна патека на сите брендови на воздушни извори Тешка должност 120psi 1 03 cfm 9% должност циклус

Карактеристики : Состојба : Нов Дебеломер На Сопирачката На Дискот; Директна Замена, Лесна Инсталација; �

Загарантирано вклопување Замената на неуспешното црево OE веднаш ја обновува функционалноста на дишење

Број на дел : 4 H0616005 C, 4 H0616005 D, 4 H0616005 A Замена : 2012 2014 A6 Сите модели, 2012 2014 A7 Quattro Сите модели, 2011 2015 за A8 Сите �

Компатибилност : Замена за (Acura ILX 2013 2014 2015 L4 24 L), за (Honda Civic 2012 2013 2014 2014 2015 L4 2 Број на размена на дел : Замена �

Произведени со прецизност за исполнување на стандардите ЗА ОЕ, 100% тестирани пред испорака Произведени �

Scroll