Свеж
Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Победа Крос Патишта / Крос Патишта Класичен / Хард-Топката 2012-2014

Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Победа Крос Патишта / Крос Патишта Класичен / Хард-Топката 2012-2014

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни. 1 x Електрична Пумпа 1 x Најлон Цедилка за Гориво 1 x 2pin конектор со жици 1 x Гумено Црево 1 x гумена Заптивка 2 x Стеги За Црево од Нерѓосувачки Челик. Ако имате некое прашање,испратете ни порака, одговорете во рок од 12 часа. Производ 1 година гаранција. 1,Напон : 12в 2,Проток : 140-160 Литри На Час - на 3,0 Бари (13,5 В) 3,Вкупна Вкупна Собрана Должина : 4 1/2" (11,5 см) 4,Должина На Метално Тело (дел Во Златна Боја) : 3" (6,5 см) 5,Дијаметар На Телото На Пумпата : 1 1/2" (3,8 см) 6,Дијаметар На Влезот : 5/16" (0,8 см) 7,Дијаметар на излезот : 5/16" (0,8 См) 8,Работен Притисок : 15-90 Пси / Конечен Притисок На Горивото Поставен Од Регулаторот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување Осигурете се да се исполна

Прилагодените компоненти се дизајнирани да работат заедно за супериорна моќ на сопирање на вашиот днев

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Замена на пумпата За Гориво ЗА јамаха 6Е5244350000 6Е5244350000, 6Е5244340200 Заптивка На Телото Спецификации Погледне�

Филтер за масло од задниот дел, директна замена за Volvo Penta 4 Направено од високо квалитетен материјал, нуд

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

Идеална замена Овој склоп на куќиште на термостат на течноста за ладење на моторот директно го заменув�

Електронски спојката на вентилаторот Директна замена на ОЕ OE перформанси, вклопување и изглед...

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Ако имате некое прашање,испратете

Спецификација : 100А осигурувач и е компатибилен со системот 12 V и 24 V Пакет : Постојат две парчиња 100А осигу

Директно куќиште на термостат на вратот на водата, направено од екстремно квалитетен алуминиум, површи�

Дизајниран и произведен за да одговара на OEM деловите Чувајте го вашиот мотор на вистинска температура �

Сопствена обвивка Ексклузивна обвивка помага да се издржи построгите запечатувачки површини завршува

Ве молиме, проверете го бројот на делот против вашиот прирачник Забележете дека броевите на ОЕ дел спом�

Во СОГЛАСНОСТ СО ФЕДЕРАЛНИТЕ / ЕПА се следат Обемни процеси на тестирање и сертификација за да се гаран�

Пакетот вклучува 2 x 9004 9007 Керамички приклучок за керамички фарови на предниот дел на предниот дел Станд�

Дебеломер Подготвен За Триење рејбестос е дизајниран да ги максимизира перформансите и да ја зголеми и�

Компатибилен со Порше Кајман (20062012), Boxster (19972012), 911 (19982015) Активираните филтри за активирана јаглеродна ка

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни 1 x Електрична Пумпа 1 x Најлон Цеди�

20172020 A4 / 20182019 RS5 / 20182022 SQ5 20172023 A4 Allroad / A4 Quattro / Q7 20182023 A5 Quattro / A5 Sportback / Q5 / s 20202023 A6 Allroad / ETron Sportback / Q5 Phev...

Ве молиме, потврдете ја точната година и точниот модел на нарачката за вашиот автомобил Овој производ е

? Што има во полето : Сетот за телефонски случаи содржи : Телефонски случај, Stand Tool и упатства за работа Бе�

Резервоар за експанзија на течноста за ладење на возилото Резервоимиран за автоматско ладење, направен

Димензии на пакетот : 12 LX 3 HX 11 W (инчи) Тежина на пакет : 2,75 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број

Компатибилен филтер за масло за замена 39329606 Производство на висококвалитетно материјал, намалувајќи г�

Шевролет, Понтијак, Буик, Олдсмобил, ГМЦ Монте Карло, Ле Ман, Век, Малибу, Крстосувач На Катлас, Кабалеро, �

Помага во спречување на протекување во различни компоненти на вашето возило Некои оригинални делови на

Директна замена Овој кабел за поддршка на задната врата одговара на специфични возила за зачувување на

● Применливи Модели На Автомобили 18Б4836 18Б4837 Дебеломер На Сопирачките Задни Лево И Десно,Возачка И Патн

Одговара На Хјундаи Соната 0510 Резервоар за воздух од 5 литри со две порти од 1 / 4 инчи и две порти од 3 / 8 ин�

Дизајниран за зајакнување на коњските сили и стапката на забрзување Може да се исчисти и да се користи п

✅Genuine OEM филтер ✅diingo Алуминиумско масло приклучок за гаснење на гас заптивка направена со материјал од

Тешка конструкција за екстремни услови Вентил против бекбек (каде што е применливо) ги елиминира сувите

353202 G720 0261520147, 0261 B11839 0261 B11839, 0261520307 0261520308, 0261520083 0261520084, 0261520307 0261520308, 0261520083 Ве молиме, проверете дали бројот

Докажана заштита до 10,000 милји Инженерски за употреба со конвенционално или синтетичко моторно масло По

Патентиран Без Беспилотно Летало, Рефлексивни Откажување На Звукот (РСЦ) Технологија Прилагодено Подес

Ги поминува сите државни и федерални тестови за емисии Произведени од издржливи, долготрајни материјал

Ве молиме чувајте доволно гориво во резервоарот за пумпата за гориво да биде потопена во гас Изберете в�

Прекинувач со висока струја на батеријата : Оценето на 200 AMPS300 AMPs Континуирана должност, 1000 засилувачи на

Пакетите Со Калеми за палење се дизајнирани за оригинална опрема и апликации за замена Секоја компонен�

Помага да се создаде триење потребно за забавување на возилото Некои Златни делови На Акделко можеби по

Број на дел : AM879740 Models Models : 4500 4510 4600 4610 4700 4710 990 сериски броеви под 290000 WF1600 WF1620 WFT1600 Проверете пред да купи�

Екранот на екранот на екранот за замена на допир оригиналниот дизајниран екранот за модул за знаци е оп

[Број на размена на дел] : 57450TA0A01 / 57455TA0A01 [Fitment] : Одговара за 20082015 година Honda Accord TSX [Лесна инсталација] : При

Scroll