Свеж
ГМ Вистински Делови 84998797 Држач За Дебеломер На Предната Сопирачка

ГМ Вистински Делови 84998797 Држач За Дебеломер На Предната Сопирачка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Помага во усогласување и обезбедување на дебеломер на диск сопирачката на вашето возило Помага да се обезбеди структурна поддршка и усогласување на влошките на сопирачките со роторот на сопирачката. Некои Гм Оригинални Делови можеби порано се појавиле Како Оригинална Опрема ACDelco GM (OE). Гм Оригиналните Делови се дизајнирани, конструирани и тестирани според ригорозни стандарди и се поддржани Од Џенерал Моторс. Гм Инженерите дизајнираат и потврдуваат делови за ОЕ специјално за вашето возило Шевролет, Буик, ГМЦ или Кадилак. Гм редовно ги ажурира дизајните на производствени и услужни делови за интегрирање на нови материјали и технологии. Диск Сопирачка Дебеломер Заградата. Гм Вистински Делови Диск Сопирачка Дебеломер Загради Се дизајнирани, инженеринг, и тестирани на ригорозни стандарди, и се поддржани Од Страна На Џенерал Моторс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Конструирани како прогресивни мултилеални пакувања Капацитетот на оптоварувањето ќе биде еднаков или

Тешка конструкција за екстремни услови Вентил против бекбек (каде што е применливо) ги елиминира сувите

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Ако имате некое прашање,испратете

До 10,6 GPM проток 1 : 5 Пумпа за нафта е погодна за масло до 240 вискозност на SAE За пренесување на масло со голе

Како преработен оригинален Дел Од Опремата, оваа единица гарантира совршено вклопување на возилото Кли

Прифатлива цена Сите приноси или размени се постапуваат со нашата '60ден без прашања поставувајќи гаран�

? 2022 Нов стил : Кристален ентериер прстен со 2 реда дијаманти, Супер Блинг! Пакетот вклучува 2x црвен прити�

Грубо трчање / погрешна работа на моторот Бел чад од цевката Губење на течноста за ладење што резултира �

Делови ЗА Багер Sb40 Надворешна / Внатрешна Черупка за Хидрауличен Чекан Делови ЗА багер SB40 Надворешна / В�

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Ако имате некое прашање,испратете

Производител : Филтри на Baldwin Земја на производство : Соединетите држави Тежина на пакет : 6,77 фунти Вклуч�

Совршено усогласени ротори и влошки заедно со надграден хардвер од нерѓосувачки челик и керамички лубр

Системите за сопирање на сопирачките и центричните сопирачки нудат значителни подобрувања во перформа

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

①Користете ја директната замена, За леснотија на инсталација Се враќа е прифатено 12Месечна гаранција...

Супериорна конструкција за одлична спроводливост, високи температурни перформанси, потиснување НА БУЧ

ПВП Тежина на пакет : 1,814 килограми Компатибилен со типот на возилото : приколка Димензии на пакетот : 7,62 L

[ Опрема за возила] : Компатибилен Со Понтијак Г8 ГТ 20082009 В8 60 Л, Г8 ГХП 2009 В8 6.2 Л Напред Лево, Страната На В�

Замена на комплетот за сопирачки на ситевоеден, : R1 концепти Елине серија Предна и задна сопирачка компл

Серија CB223, Type III, ATC Blade Style Automotive Circuit Circuit се совпаѓаат со стапалото на Fuse ATC Ултра тенкиот дизајн се вклоп�

(ОЕ бр) : MR526974 MR526974 Филтер за гориво Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со п�

Тип на производ : Филтер за воздух на моторот Димензии на пакетот на артикалот : 6 Тежина на пакет на арти�

Крст референца : Baldwin PT676; Donaldson P173042; Purolator PEL286 Примарни апликации : AvelingBarford ABP3001585; Кларк 4303429; Коли 724896; Coopers

【Име на дел】 Филтер за масло за пренос 【Број на дел】 AM120916 M806848 AM103181 【Модели на апликација за】 компати�

Филтер за замена на кабината за кабината за 2011 Hyundai Sonata, 2013 Hyundai Sonata, 2015 Hyundai Sonata, 2013 Kia Optima, 2012 Hyundai Sonata, 2014 Kia

Обликот на ова возило е различен од другите, универзалната главна лента не може да се вклопи Ние ја прил�

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

Понтијак, Сатурн, Шевролет Г5, Јон, Кобалт Центрик Нуди целосно тестирање на лице место и контрола на ква�

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

Директна замена Ова капаче за филтрирање на моторното масло е дизајнирано да одговара на вклопувањето

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Универзална замена во линиските филтри за гориво компатибилни со филтрите, 6,35 мм, 7,93 мм и 9,52 мм Транспар�

Модел : Стандардни и мини осигурувачи Оценка за прекинување : 1000 A @ 32 VDC Материјал : легура на цинк...

[Вршење на возилото] : Компатибилен со Chevrolet Silverado 1500 GMC Sierra 1500 20072008 V8 40 L; Компатибилен со GMC Sierra 1500 20072008 V8 4...

Одлично за : Дневни, улични перформанси Замена на комплетот за комплети за сопирачките на ситевоеден : К�

Сигурен квалитет нашиот врвен филтер за кабини се вклопува во О Проверете го системот за греење и ладењ

Идеална замена : Ова склопување на вентилаторот на радијаторот е направено од истите материјали и компо

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ Хар

1 Custom Fit : Кликнете на "Прилагодете сега", внесете го вашиот модел на автомобил и поставете ја сликата за с�

Компатибилен за LexES300 30 L 19972003 / За LexRX300 3.0 L 19992003 / За Toyota Avalon 3.0 L 19972004 / За Toyota Camry 2.2 L 19972001 / За Toyota Camry 3.0 L 1

Делови за замена на филтерот за нафта, погодни само за професионална инсталација Направено од квалитет�

Формулации специфични за полицијата за да се избегне избледување на високата температура Дупчиња и зао

K1 AUTOPARTS Течноста за ладење на течноста за закрепнување на резервоарот за обновување на шише за проширув�

Електростатско Палто Во Прав Со Висока Топлина помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија ВИСОКА темп

? ? ? Стабилен и стабилен ? ? [Инсталација] Нема упатства вклучени во овој комплет Професионалната инстала�

Scroll