Свеж
Холи 108-200 Сина Асортиман Карбуратор Заптивка Комплет-Пакет на 2

Холи 108-200 Сина Асортиман Карбуратор Заптивка Комплет-Пакет на 2

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2183.84

Вклучува примарни и секундарни заптивки на садот за гориво Вклучува примарни и секундарни мерни блок дихтунзи. Изработени од сино нелепливо, материјал за влакна за повеќекратна употреба. Квалитетни материјали и изработка за создавање на крајниот дел. Изработени од најлон и еднократно. Овој комплет за заптивки на карбураторот има примарен и секундарен сад за гориво и дихтунзи за мерни блокови кои се направени од сино влакно за повеќекратна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Железо ВОДОМЕР КЛУЧЕВИ Постои перфориран прстен, погоден за врзување со јаже (не е вклучен) за лесно вис�

Примарна примена : Nugent Lube Забелешка за апликација : Касета за замена на торби Земја на потекло : Соединет�

Одлично за : Дневни, улични перформанси Замена на комплетот за комплети за сопирачките на ситевоеден : К�

ЈА ЗГОЛЕМУВА HORESOWER : системите за довод на воздух во воздухот имаат аеродинамички дизајнирана доводна ц�

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Дијаметар На Телото на Пумпата : 30�

Директна замена овој резервоар за течноста за ладење на моторот одговара на вклопувањето и функцијата

Произведено според стандардите AFBMA користејќи високо квалитетни материјали Брегот до брегот обезбедув

Направено во САД Комплетен комплет вклучува 12 грмушки за апликации од 4 врати Црната боја на уретан иден

Произведено во САД Нерѓосувачки челик изградба Цвест заварени блиску за силна, тесна врска Димензии на

Филтерот за гориво на мапата беше развиен како решение за да ги заштити вашите инјектори на гориво од ос

Филтри до 99% од загадувачите на воздухот филтри за премија за стражари на кабината, како што се фино пра�

Идеално решение Оваа алатка за инсталација на задниот дел од задното заптивка, гарантира дека капакот �

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Докажана заштита до 10,000 милји Инженерски за употреба со конвенционално или синтетичко моторно масло...

Заштитник на тепих за гребење на мачки : Кога ќе ставите заштитник на тепих на вратата на мачката на тепи

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

Достапна Е Само Опција За Метален Клип Одговара : Специфични МоделиПроверете Ја Табелата За Монтирање и

Компонентите со прилагодени прилагодени се дизајнирани да работат заедно за супериорна моќ за сопирањ�

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

19731976 Спринт 19721973 Г15 / Г1500 Ван 19751975 Аполо 19731976 Век / Кралски 19751976 Скајларк 19761976 Севиља...

Овој додаток од 12 волти може да се вклучи во повеќето возила, големината е стандардна големина на повеќе

пластика Комплет за отпадоци за отпадоци и отпадоци за складирање на предниот капак : Компатибилен со 201

Оптимизира живот на моторот до 10,000 милји (кога се користи со целосно синтетичко масло) 99% моќност за отст

Прецизната измислица гарантира совршено вклопување Држи супер маст за тивка работа Полиуретански комп

20062007 93 Со 292 Мм Диск0 Т Со 292 Мм Диск 20082008 93 Аеро Со 292 Мм Диск 20082008 93 АЕРО XWD Со 292 mm Диск 20082008 93 Турбо Х 20092009 93

Одржување на автоматско и камиони Земја на производство : Соединетите држави Производител : Филтри на Bal

● Применливи Модели на Автомобили ● 18б5045 18Б5044 18Б5046 18б5047 Дебеломер На Сопирачките Преден Заден Лев И Де

20062010 Hyundai Sonata 2 Услови на возење Зафатени патишта и области со тешки сообраќајници Автомобилските филтр�

Обложени во прав, преработени дебеломер со полуметални, надградени влошки за сопирачките Нови премиум,

Ние сме посветени на обезбедување на различни висококвалитетни и достапни производи за трошоци за клие

Gairity 1 година Гаранција Ве молиме контактирајте не ако има проблем со квалитетот, ние гарантираме најдо�

Како преработен оригинален Дел Од Опремата, оваа единица гарантира совршено вклопување на возилото Кли

100% Сосема Нова Резервна Единица Не Е Повторно произведен 6 МесециГаранција Ги исполнува Или Надминува О

1x Пред Диск Сопирачка ДебеломерВозач Страна18Б5237 1x Дебеломер На Предната Диск СопирачкаСовозачка Стран

Перформансите на печатот стареат Маслото може да протече од дното Овој проблем ќе предизвика потенција

Сигурни перформансиПрецизен дизајн на ролна форма обезбедува конзистентен и оптимален фабрички инста�

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни 1 x Електрична Пумпа 1 x Најлон Цеди�

Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето вози

Динамична технологија за амортизација Заптивка со висока јачина на протекување на клипот Супериорната

Директно замена и компатибилност на производот 100% Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваа

Појавување на производството е стандардна практика во индустријата што ги враќа деловите во употреба н

Нитрилна цевка што е спирална засилена за засилена издржливост NBRPVC капакот што е отпорен на масло и се с

Scroll