Свеж
Дешан Алатка За Компресија На Дебеломер На Сопирачките, Алатка За Притискање На Дебеломер На Сопирачките Со Челични Плочи од 2 парчиња/Закачалки за 2 парчиња, Алатк?

Дешан Алатка За Компресија На Дебеломер На Сопирачките, Алатка За Притискање На Дебеломер На Сопирачките Со Челични Плочи од 2 парчиња/Закачалки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 303.84

Вклучени : клипни клешти на сопирачките опремени со 2 големи плочи за притискање и 2 куки за дебеломер на сопирачкитеКуките можат да висат дебеломер, цевки за сопирачките и други делови за да се олесни прегледот на другите делови од автомобилот додека се поправаат сопирачките.Поголемите плочи се држат на место со вградени силни магнети и цилиндрични иглички за брза инсталација и отстранување. Висок квалитет : компресорот за дебеломер на Сопирачките користи плочи за ширење со висока јачина со челик со дебелина од 1/6 инчи, што не е лесно да се деформира и е издржлив. Designedономски дизајнираната армирана рачка е ефикасна, удобна и не се лизга. Широк спектар на апликации : нашата професионална преса за дебеломер на сопирачките е погодна за сите прескокнувачи на дебеломер на диск сопирачките. Погоден за повеќето големи камиони и комерцијални возила. Се користи за фиксни дебеломер со двоен клип и четири клипови и пловечки дебеломер со еден клип и двоен клип.Поголемите повеќе се вклопуваат за некои клипови за секступлети фиксни дебеломер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

? Оваа 7 R подвижна светлина на главата 230 сијаличка става голема осветленост со својот излез од 11000 лумен�

Одличен материјал : капакот на палењето на автомобилот е изработен од метален материјал кој е издржлив,

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе раб

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Дијаметар На Телото на Пумпата : 3,8

【Заменува OEM】 Whindsthield Wiper Arm & Wiper Blade замена OEM Број : 28780 JM00 A 【Fitment】 Замена на бришачот на шофершајбната и �

Апликации за возила : 20022006 Acura RSX (20 L); 2006 Acura CSX (2.0 L); 20022005 Хонда Цивиќ (2.0 L); 20032006 Honda Element (2.4 L); 20022006 Honda CRV (2...

【Квалитет】 Произведено во овластени објекти ISO / TS16949 2009, секој вентил на гасници е строго тестиран за д

Електростатско Палто Во Прав Со Висока Топлина помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија ВИСОКА темп

Крајна долговечност : Ограничена гаранција од 10годишна / милиони милји штити за животот на вашето возил�

Замена 2013 Хјундаи Акцент Кабински филтер за воздух Активираниот филтер за јаглероден воздух ги намалув

BMC Direct Fit Air Filters Филтри за воздух Собранието на системите за внесување на BMC резултира во значително згол�

【Кабел за електрична енергија】 7 жица приколка е изработен од висококвалитетен чист бакар и има подолг

Овозможува голем обем на чист воздух за ефикасно работење и намалено абење на моторот Мултивлакна, меди

✅ Нов чистач на елементот за филтрирање на воздухот со висок квалитет на воздухот Фабрички филтер за во

Заменете го бројот на дел : 17211Z07000 Fit for Honda EU2000 I EB2000 I генератор Пакетот вклучува : 2 филтер за воздух + Пред

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни 1 x Електрична Пумпа 1 x Најлон Цеди�

Докажана заштита до 10,000 милји Инженерски за употреба со конвенционално или синтетичко моторно масло По

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

Тип На Производ : Авто Дел Димензии На Пакетот : 11 Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакетот : 11,84 Килограми..

Компатибилен со Honda Civic 20012005, CRV 20022006, Element 20032011 Acura RSX 20022006, EL 20042005 Ги заменува Acdelco CF110, Fram CF10135, Honda 60292S5 A003, 8029

Коњските сили и зголемувањето на вртежниот момент ќе варираат во зависност од возилото Инјен Црн Водоо�

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

Тип на производ : Автоматски дел Димензии на пакетот : 10 Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 5 Упатств

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни 1 x Електрична Пумпа 1 x Најлон Цеди�

Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето вози

【Подготовка】 Додатоци за внес на филтрирање на воздухот компатибилни со Tesla Model 3 2021 2022 【Висок квалитет

ЗАШТИТА ОД 'РЃА ОД ПРЕМИУМ ОДДЕЛЕНИЕ : Дебеломерните Диск Сопирачки На Raybestos RLine се дизајнирани со комерц

Квалитетот, прецизноста и перформансите се клучните фактори за кои се стремиме кон иновативни Понудете

Комплетот за Поправка на Дебеломер рејбестос е дизајниран да ги максимизира перформансите и да ја згол�

Новите гумени заптивки и чаши спречуваат истекување и сите гумени ги исполнуваат спецификациите на САЕ

Идеална замена Овој склоп на куќиште на термостат на течноста за ладење на моторот директно го заменув�

МерцедесБенц МЛ320, ГЛ550, ГЛ320, Р350, ГЛ450, Р500, ГЛ350, МЛ350, МЛ550, Р320, МЛ450, Р63 АМГ, МЛ500, МЛ63 АМГ Центрик Нуди целосн

Еден нов замена Кубота радијатор Fantech Податоци : 8 ФАН за пластика на сечилото, ОД : 15,59 "(396мм) Кубота Дел # 34

Сосема нов сет на 6 парчиња филтри за замена Висок квалитет за лесни промени во маслото Направете си кор�

Керамички влошки за керамички сопирачки со ниска прашина дизајнирани да ги одржуваат тие тркала чисти �

Примарна примена : Атлас COPCO 16158928 Земја на потекло : Соединетите држави Дуралитските средства за чистење

Ги чува лубрикантите во и загадувачите надвор Оптимизираните соединенија вршат сигурно во екстремни у�

Висока максимална работна температура за елиминирање на избледување Одлично активирање, модулација и �

【Одличен приход】 долг животен век на услугата, капачињата за заклучување на горивото се изработени од

Идеална замена ова куќиште на термостат за ладење на моторот директно го заменува оригиналното куќишт�

Заптивка на пумпа за вода Ги исполнува или ги надминува сите спецификации на оригинална опрема Специфи�

Примарна примена : Hydac 0850 R Примарна примена : Hydac 0850 R Дуралитските средства за чистење на воздухот на Дон�

Димензии на пакетот : 3382 W (сантиметри) Земја на потекло : Соединетите држави Тежина на пакет : 0,15 фунти Ко�

Компатибилен со Geo Tracker 16 L 19941997 Suzuki Sidekick 1.6 L 19921998, X90 1.6 L 19961998 Chevrolet Tracker 1 Заменува Acdelco A1340 C, Fram CA7617, Purolator A14869

Scroll