Свеж
Бебе Девојка Принцеза Туту Фустан Пеперутка Слоевит Тул Фустан Здолниште Доенче Девојче Свадба Роденден Сарафан

Бебе Девојка Принцеза Туту Фустан Пеперутка Слоевит Тул Фустан Здолниште Доенче Девојче Свадба Роденден Сарафан

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 111.84

80% Тул, 20% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : мали девојчиња самовила принцеза туту фустан изработен од памучна мешавина. Мек и дише, мала тежина, слоевит тул, без никаква иритација за здравјето на кожата на вашето бебе. Вашето малечко ќе го сака !. Карактеристика : фустан за девојчиња принцеза туту, Летен сарафан од тул, елегантен фустан од самовила за девојчиња, фустан Од пеперутка, повеќеслојно предиво со здолниште од тантела, фустан за забава со крилја на пеперутки, широк трегер, возбудува тело, со слоевит фустан од тул туту, полн со пеперутка, го прави Вашето мало слатко Шармантно и Убаво. Прилики : новороденче симпатичен туту фустан костум за повеќето секојдневни дневни лифтови и свечена пригода, затворен или отворен, свадбена забава, Празник ,Натпревар ,Церемонија, Крштевање, Матурска, Изведба, Карневал, Туш За Бебиња, Фотографирајте.Исто така, спарете ги хеланките/чорапите и палтата во Ладни Денови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

2 T / 90 = Должина на врвовите : 15,35 ” Биста : 1259” Должина на ракавот : 12,79 ” 3Т / 100 = Должина на врвовите : 16.14 �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер, памук, спандекс Материј

Материјал : Памучна капчиња, ткаенината е водоотпорна За време на пријатно и топло чувство, стилски дево

Мојот Базен Пелени За Пливање За Возрасни се специјално прилагодени за возрасни кои бараат пелена доде�

100% памук Затворање на привремено Сет за миење машини вклучува координирање на телесни тела со долги рак

Забелешка : „Официјална продавница на Греарт“ е нашата единствена продавница, ве молиме, не купувајте �

100% памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Дебел кадифен памук (тежина 180 gms, 5,4 0z)...

Спандекс, бамбус, рајон, органски памук Затворање на патент Меки и издржлив материјал : 67% бамбус рајон, 28

Мешавина од памук Затворање на копчињата Миење на рацете и машината за миење Материјал : Новороденче де�

100% Полиестер ТРИМ, ЛЕСНА И УДОБНА ПЕЛЕНА ЗА ПЛИВАЊЕ ПОТТИКНУВА пливање—Бебето слободно ќе се движи за в

100% памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материјал : Летна облека за девојче е изработена

100% памук 100% Ringspun Combed Potton Contlock Затворање на три метални копчиња Слика направена со високо квалитетен ист�

100% памук Затворање на копчето Машинско Перење ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1 х Момчиња Фустан кошула + 1 х Шорцеви + 1 х О

95%памук, 5% полиестер Предвремено затворање Машинско Перење, Миење Раце Материјал : Мешавина Од Памук...

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ●ДИЗАЈН на РЕШЕТКА што ДИШЕ} нашата бебешка капа за сон

Памук Направени во САД или увезени Затворање на привремено Тргнете суво, не пеглајте Ние ја дизајнираме

Платно ●Удобен и висококвалитетен горен Дел Од Мека кожа што дише за удобност и флексибилност.Со еласт�

Свила Велигденски подарок лето секојдневен фустан лента за шиење на плажа макси фустани плетени изврше

Бренд : Попшион Пакет : 1 х Девојка Фустан Материјал : 100% Полиестер Сезона : Пролет, Лето, Aut Шема : Еднорог, �

?? Eoailr продавница Нови зделки Голема дозвола (Ноќта на вештерките / Божиќ / Нова Година)? ✈ ✈ ✈ ????? ???????? За

Мешавина од памук Затворање на без_пол Материјал за миење Материјал : Висококвалитетна мешавина од паму

90% памук и 10% други Затворање на копчињата Само миење на рацете Ова момче за кратки поставувања на момчињ

75% памук, 23% најлон, 2% спандекс Повлечете го затворањето Свртете ги чорапите за манжетнинејзиниот одмор �

75% памук, 20% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето 75% памук, 20% полиестер, 5% спандекс Симпатични и

100% памук Еластично затворање 100% памук, мек и удобно Добра идеја за подарок за роденден за бебе Погодно з�

Затворање на привремено 100% Комбинирана памук со рингпун Засилено три затворено затворање...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Повлечете го затворањето...

【Меки ткаенини】 Симпатична облека за прв роденден Девојче лето кратки ракави ромпер каросерија фуста�

100% Полиестер; поставата : 100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Останетеставете ремен за врат

90% памук, 10% полиестер Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : Romper на бебето е изработено

100% памук Повлечете го затворањето Материјал : Бебе девојки симпатични фустани изработени од висококвал

100% Памучна Мешавина Машинско Перење Девојки Големина 12 Месеци Девојки Пижами 1012 Јагода Облека Комбинез

100% Полиестер ТРИМ, ЛЕСНА И УДОБНА ПЕЛЕНА ЗА ПЛИВАЊЕ ПОТТИКНУВА пливање—Бебето слободно ќе се движи за в

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење ЕКСТРА ФИН памук : Нашите Маици Со долги ракави за мом

60% памук 40% акрилик Опремено затворање Само миење на рацете Мателијална : Бебе Зимско руно обложена капа

[Дише] : Материјал за дишење на материјали брзо по долги момчиња на отворено чевли за бебички момче фуста

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Таа е подготвена да лебди во земјата на соништата во �

Полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете ❀❀ [Симпатична дизајн] Декор без ракави и полк�

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Графичка маицакласичен, удобно вклопување со графика шт�

60% Памук, 40% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење МОДЕН РЕЗЕРВОАРнајслаткиот резервоар за да ја

Мешавина од памук Затворање на копчињата Само миење на рацете ? 【Супер пријатна материјал】 : Овие летни

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Печатено на 100% меки памучни каросерии и кожи за за

Scroll