Свеж
G&засилувач;J Сала Алатки L0254TCT Revo TCT Прстенест Секач, 2 Длабочина На Сечење, 1 Дијаметар

G&засилувач;J Сала Алатки L0254TCT Revo TCT Прстенест Секач, 2 Длабочина На Сечење, 1 Дијаметар

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 790.56

Погоден за дупчење поцврсти материјали како што се нерѓосувачки челик, одлеаноци и челици отпорни на абење од повисок степен 2 " Длабочина На Сечење. Земја на потекло : Кина. Алатките G&J Hall revo tct прстенестите секачи се погодни за дупчење поцврсти материјали како што се нерѓосувачки челик, одлеаноци и челици отпорни на абење од повисок степен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Coro Turn rc алатка носителот Носители за негативни основни вметнувања во форма Изработени од челик Надворе�

ЧикагоЛатроб Машина Вежба, Тешки, Серија : 159, Империјал, Ј Вежба Писмо, 0,277 Во Вежба Децимален Инч, 211 / 16 В

Подобрен живот и перформанси Го одржува работ подолг од стандардните секачи, особено на потешките чели�

Скалести Секачи За Мелење Заби За Алуминиум Со Спирала Од 20 Степени Дијаметар : 6Ширина На Лицето : 1 / 4Дуп

Индустриски Дупчалки Прстенест Секач познат и како основна вежба, магнетната вежба главно се користи з�

Големина : Дијаметар На Главата : 5мм / 0,19"; Дијаметар На Стеблото : 3мм / 0,11"; Должина : 45мм / 1,77" Цилиндрич�

Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред �

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

Тежина : 100гр; Материјал : Хсс; Содржина На Пакетот : 1 Х Индексабилна Крајна Мелница, 1 х Т15 Клуч Име на прои

Специјална нишка за метричка рака 52милиметри со 1,50 големина на чешма Стил на дното, челик со голема брзи

Напредни формирани геометрии дизајнирани за супериорни перформанси на чешма во челик и не'рѓосувачки ч

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

Светла обвивка ISO 2568 DIEDAND Standard Материјал со голема брзина ISO 2568 DIEDAND Standard Материјал со голема брзина...

Погоден за сечење стврднати и високолегирани челици, леење челик, леење студ, податливо леано железо, Цр

Прстенести СекачиЧелик Со Голема Брзина Метрички Големина на инчи : 25ммЧелик Со Голема Брзина2" Длабочи

M24 x 1,5 метричка нишка Допрете Ние ќе испратиме од Fed Ex, клиентите можат да добијат за 4 дена RH (десна рака), �

Запад 10 T897 Тркалезна прилагодлива материјал за умирање со голема брзина на челик, насока на челик со дес

Категорија : машинска обработка навој Формирање на конец, големина на конец 3 / 4 in.10, UNC, целосна должина 4

Битови за вежбање на топење Челик со голема брзина, висок квалитет со добра издржливост за да ја користи

Централно сечење Една алатка за груби и завршни операции Длабочини на дупчиња до 1 х д и периферно мелењ�

Клучот е во битот : Додека Компјутеризираните машини За сечење метали Контролирани со бројки ги прават �

Придобивки од семејството на овој производ : Безбеден и сигурен процес на сечење Високи стапки на пенет�

Пакет листа : 1 х 1 / 2" држач за жлебови со дијаметар На Стеблото 10 парчиња СП200 жлебови инсерти...

Материјал : Челик со Голема Брзина; Вкупна Должина : 40мм; Дијаметар На Стеблото : 3,175 мм, 1 / 8 инчи Чист блиц,

Со голема отпорност на свиткување и отпорност на абење, тој специјално се користи за голема цврстина, ап

€ Директно Флејта Допрете, 1 / 4 " 20, Приклучок, UNC, 2 Флејти ● Допрете Шамфер : Приклучок ● Број На Флејти : 2

Директно, централно сечење Мелење Алатки Цврст Карбид, стандард Солидна Карбид Крајот мелници...

Мелницата за навој произведува спирална, внатрешна или надворешна нишка Карбид се спротивставува на но

Со 60 степен вклучени агол Изработени од прецизен зацврстен челик за алат Два специјално дизајнирани ви�

Eco Pro Spiral Point Tap 832 Големина на допрете, стил на приклучок 2 флејти, граници на мелење H3 Спречува затнување с

Индустриски ДупчалкиИздржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока температура.Рачката из�

Дизајниран за мелење умре празнина Многу различни агли на централната линија се достапни на вашите бар�

1 Направено од висококвалитетен челик HSS, идеален за употреба за да се намалат дупките во најразлични ма�

Серија Е2051 четири крајни мелници за флејта се двојна верзија на е2031 четири алатки за флејта и се користа

Сосема нова метричка HSS лева рака допрете Материјал : челик со голема брзина (М2) Ако има нешто што треба и

Пакувајте PF 10 Fishtail 2,5 mm со дијаметар на карбид рутер Крајни мелници и гравура 4 флејти, дијаметар на сечењ

Конусна Точка Вежба Битови Шуплива дупчалка, Дупчалка, Алатки Конусна Точка Вежба Битови Шуплива дупча�

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД М НОСАТ НА ЏЕБ, СТЕБЛО, АЛАТКА ENDSHANK ГОЛ�

ВИДИЈА 6372044 Врвот Сече Четири Вметнете Врвот Сече 4 Вметнете 8,6 Мм Должина, Тиб2 Карбид TCFV36 Врвот Сече Чет�

Дијаметар на стеблото : 8мм / 0,3"; Дијаметар На Сечење : 7мм / 0,28" Флејти : 2Флејта; Вкупна Должина : 62мм / 2 Д�

Придобивки од семејството на овој производ : иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

Scroll