Свеж
Hygloss 8.25 ножици за прецизни ножици, избрани

Hygloss 8.25 ножици за прецизни ножици, избрани

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 125.76

Тешки прецизни ножици-Hygloss-Armada Art е призната за нивните квалитетни ножици на национално ниво Прецизните ножици со тешки мерачи се одлична стрижење за тешка употреба и тешки работни места за сечење. Удобни рачки - Ножиците се опремени со трајни пластични рачки кои обезбедуваат ултра удобна зафат со рака со преголем лак на палецот и лак со двојни прсти за да дадат дополнителна потпора. Подолготрајно сечење-сечилата од не'рѓосувачки челик се зацврстуваат и се смируваат за долготрајниот раб и подобрените перформанси на сечење, давајќи детални намалувања со секоја употреба. Разновидни ножици - Тие се дизајнирани за десна или лева употреба, но се подобро прилагодени за десницата. Одличен пар ножици за занаетчиство, училиште, проекти во училницата, дом и канцеларија. Гаранција за доживотно време - прецизните ножици доаѓаат со гаранција за живот. Ние нудиме незаменлив квалитет по одлична цена. Ако од која било причина сте незадоволни, ние ќе го направиме правилно за вас!. 1 ножици за пар. Тешки прецизни ножици-Hygloss-Armada Art е призната за нивните квалитетни ножици на национално ниво. Прецизните ножици со тешки мерачи се одлична стрижење за тешка употреба и тешки работни места за сечење. Удобни рачки - Ножиците се опремени со трајни пластични рачки кои обезбедуваат ултра удобна зафат со рака со преголем лак на палецот и лак со двојни прсти за да дадат дополнителна потпора. Подолготрајно сечење-сечилата од не'рѓосувачки челик се зацврстуваат и се смируваат за долготрајниот раб и подобрените перформанси на сечење, давајќи детални намалувања со секоја употреба. Разновидни ножици - Тие се дизајнирани за десна или лева употреба, но се подобро прилагодени за десницата. Одличен пар ножици за занаетчиство, училиште, проекти во училницата, дом и канцеларија. Гаранција за доживотно време - прецизните ножици доаѓаат со гаранција за живот. Ние нудиме незаменлив квалитет по одлична цена. Ако од која било причина сте незадоволни, ние ќе го направиме правилно за вас!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Одличен квалитет голема рамна четка Пријателски за кожата Совршено за сите ваши посебни прилики и свеч�

Остри ножици : Со ова креативно сечење поставено од Maped, децата избираат да го прилагодат своето сечење б

4 цвеќиња од шуплина октагонални за снабдување со занаетчиство на DIY Необложување за и брза, печка и микр

Боја : Црна Тип на сет : бр Материјал : ПУ кожа Број на модел : Заштитен ракав за ножици Тип на сет : бр...

Мувла со смола од сфера Лесен за употреба калап, многу флексибилен и Со тоа, можете да направите фонтан и

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Материјал : пластика + не'рѓосувачки челик Боја : како што е прикажано на сликата Игла за килинг : 12,5 см / 4,

Вклучи пакет : getе добиете 100 парчиња метални пирамидни столпчиња Големина : 9x9mm (0,35х0,35 инчи) Материјал : Н�

100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за DIY проекти за занаетчиство, домашни украси, занаети,

ЕМТ траума ножици ножици за завој од не'рѓосувачки челик за медицински сестри Sharp Scissor е совршен за EMS, л�

★ Додадете повеќе забава во животот DIY дијамантскиот сликарство може да доживее чувство на достигнува�

43 во мали остри занаетчиски ножици изработени од не'рѓосувачки челик Осигурете се дека ножиците за шиењ

Сет од 12 ножици на мајо 7 "криви не'рѓосувачки челик Направено во не'рѓосувачки челик Одличен квалитет Ис

Висината на вистинската висина на фонтот е 0 Направено од флексибилна пластика за лесно занаетчиство...

[Во голема мерка компатибилен] (250мм х 11мм) долг 10 инчи и врели лепак со дијаметар од 7 / 16 инчи, вклопуваат �

Боја : светло сина боја *Алатка за сечење на метални резби за резба, алатка за гравура за гравура...

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

Material Материјал за печат на печат во восок : Рачката е изработена од розово дрво, марки за запечатување се

Кутија за складирање на ткаенини : Кутијата е направена материјали, безбедни и долгогодишно користење 5�

Наставник кој користи картички за учење практично Семејство занаетчија заедно со хартија...

Пакетот вклучува : 1 боја на злато тело 100мл Златна целосна боја на телото што е нетоксична крем заснован�

8715684052215 Сосема нова ставка / неотворено производ Пакет од 4 картички со предисечени октагонски рамки 3 р

Димензија на пробивање : удира прецизен 1 1 / 4 "круг со дијаметар Компактен и лесен за употреба за проекти

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Пакетот вклучува : 1 парче кожена лента за сечење 3 парчиња сечење сечилото Белешка : Ве молиме, дозволете

Користете за парчиња хартија, колажи и правење картички Еднострани чаршафи Хартија за тежина на текст...

Разновидност на дизајни Секој пакет доаѓа со 5 ролни ленти за Washi, вклучително и минималистичка основна

Мултифункционални метални бради, светли мешани бои Мини Бредс го олеснува прицврстувањето, не е потреб�

Изгледа одлично и зачудувачки Сјајна и водоотпорна завршница Произведено во САД Керамички плочки на пл

Големина : 0,1 инчи (2,5 мм) (0,2 инчи (5 Внимание : остар врв, рачка со грижа Оставете не е на дофат на деца...

Тип на производ : Прирачник за дупка Големина на удар : 1 / 4 " Капацитет на хартија : 65 lb хартија...

Име : прекинувач на клучот RaycКонтрола на ласерски ласерски серии CW Swith додатоци за поправка Аплицирајте

Производ 1 : Обврзници до хартија, картон, табла за пена, табла за прикажување и многу повеќе Производ 1 : П

Одличен процесор : Користејќи 8 основни процесори за обработка, брзината на пресметување е побрза и моќт

Формат на карактеристики : Имитација на кожа Број на страници : 1344 Димензии : 806 x 5,31 x 0,88 (инчи) Тежина : 1 фу�

Исечете ја во нашата сопствена продавница од Делукс 7 / 8 унца домашно затегната кожа од појас Две тешки �

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

Scroll