Свеж
Комплет за модел на соларен систем 55 вклучуваат пигменти во боја, палета на фиоки за боја, четки, топчиња од стиропор, балон за надворешни работи, знаме за чепкалка з

Комплет за модел на соларен систем 55 вклучуваат пигменти во боја, палета на фиоки за боја, четки, топчиња од стиропор, балон за надворешни

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 367.84

[55 пакувања Вреден научен комплет] : 12 пакувања разновидни големини топки од стиропор, 12 пигменти во боја во боја, 1 пакет палета за садови за боја, 2 четки за сликање, 1 пакет астронаут вселенски балон, 1 пакет ракета миларна балон, 1 пакет сребрена балон, балон, балон, балон со сребрена starвезда, 1 пакет златен балон со starвезди, 10 пакувања знамиња за чепкалка за заби, 12 пакувања бамбус стапчиња, 1 парчиња воведување на соларен систем, вкупно 55 пакувања Научен образовен комплет : Нашиот недовршен модел на соларен систем им помага на децата да воспостават основно признавање на просторот-колку планети соларни системи се состојат од, како се организираат планетите . погодни за проекти за училишни науки, совршени за занает за моделирање на соларен систем занаетчиство Набавки и декорација на просторијата со простории во просторот. Сигурен материјал за квалитет : топчињата од пена се прават во полистирен со висока густина, кој е многу лесен, а со мазна површина за сликање на лесно, природен бамбус стап и акрилна боја пигмент безбеден за употреба на децата, различните големини на топки од пена одговараат на различни планети. Подобрување на вештините : Цртежот или сликарството на празни топки од пена поттикнува повеќе можности за имагинацијата и им помага на вашите деца да развијат посилна координација на рацете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Отпорност на висока температура лентата за смола на пиксис е многу отпорна на топлина и нема да се стоп�

Цврст заварен челик 0прстени стотици употреба! Тешка должност! 1 / 4 "дебела жица, секое парче тежи околу 2,3

За белешки, картички и изработка Романтична Божиќна колекција Stamperia Божиќ, гроздобер За белешки, картич�

Легура на цинк : Заврзниците на черепот се изработени од легура на цинк, што не е лесно да се кородира и 'р

Меки помпом : Направено од квалитетен полипропилен, добра форма, меки и допира удобно, костум за да напра

Цврсто јадро златно жолт картон капакот од 65lb лесен за постигнување на гол чисто и набори чисто Лигни�

DIY сликарство, оригиналност, сликарство и смола од смола, заслепувачки од смола, заслепувачки, уникатен �

Платното на ова дијамантско сликарство е крпа од хемиски влакна Инцидентни додатоци се : 1 Пенка за вежб�

MFR Точка# : 1940550 Единици по случај : 576 МФР ставка# : 1940550 Единици по случај : 576 Тапи совети за безбедност на д

? 【Големина на платно】 ☛ 50x70cm / 20 x 28 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамк

Направете материјали за лигите и врските како хартија, ткаенина, дрво, керамика, кожа и многу повеќе Без�

Поништување Со убаво значење и слоеви на детали Допир на ретро светски шарм на вашите букви Компактен и

✅ 9 / 10 мл (3,64мм) Тежина на дебелина на кожа : Бик Скриена кожа Не е слаб како кравјо Погодни за сите кожни з

Боја : калап за нож Алатката за калапи за калапи за ножеви само ја користат оваа алатка за да ја прободат

Мулти титаниум боја Виножито Безбедност на носот мустаќи ножици 35 "директен не'рѓосувачки челик...

Дијаметар на капаче : 15мм, должина на пост : 10мм, базен дијаметар : 12мм Мерка конверзија : 1мм = 0,0393 инчи 1 ин�

【5д голема големина】 5d со голема големина на дијамантска слика, подобро украсете го вашиот дом Сликарс�

Материјал : Купола стакло, рамни не безбедносни очи, а не контактни леќи Receiveе добиете 10 пара мешано око, �

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

Шуга Водечката хартија за тешка категорија во тешка категорија, кој е издржлив и разноврсен Овој труд е

За да направите топење и истурете сапун, за да направите свеќи Завршена големина и тежина : 2,7 "× 2,7" × 1,1 ", 3

Ознаки за подароци за срце Оваа висечка декорација во форма на срце ќе биде најромантичниот украси за д�

Елизабета занает умира ќе даде дополнителен допир на кој било проект за хартија Тие се компатибилни со �

Боја : 1,5мм Материјал од не'рѓосувачки челик, не 'рѓа, многу тешко да стане оксидација, способен да го задр

Табелата исто така може да се напише и има широк спектар на употреба Може да се користи како меморандум,

Без киселина и лигнин 12 од 12инчен текст од 80 фунти ултра премија Живописни мастила за квалитет на архива

Шаблон со висок квалитет, врежан за занаетчиство на хартија Шаблон се вклопува во популарни машини за �

Сет од 2, минијатурна стаклена кукла од 4мм или накит што прави стаклени очи Првично дизајнирани, рачно и�

Подготвена рачка Удари 9 / 32 "дупки Водич за позиционирање и отстранлив фиока за чипс 113 / 8" W x 21 / 2 "D x 2" H Дуп

Материјал : Акриликолор : Транспарентстичка дупка Растојание : 4mmsize : 70x80x140mmleather Тип Потребно : Дебелина о�

Информации за големината : должина : 12cm / 472inch; ширина : 10cm / 3.94inch; боја : светло сива Лесен за употреба : капа

Оставете блескави метални или живописни тонови слични на накит на овие иновативни декоративни незатем�

Високи перформанси : Висока еластичност самостојно лепило за паметни телефони таблети електронски ком�

【Широка апликација】 Добро за покани за венчавки и коверти, постери, фотографии на wallидот, белешка за кн

【Она што го добивате ќе добиете 3 парчиња силиконски мувла доволно количина за вас потреби за DIY 【Матер

Оваа ждрепка : 1 пилиња, сосема нови, 25 континуирани дворови, оригинална кожа од кожа од кожени велур како

Материјал за лента за поправка на кожа Користете кожа со висок степен, со класика на модели и бои Можете

Специјални дизајнирани мали бради со тркалезен и шарен дизајн Овие Brads во различни бои се привлечни...

Координира со колекцијата „Еј ти“ на Basic Grey Совршена ставка за изработка на неутрален проект за кој бил

DIY HOLE PANCH : Создадете свои картички за еден вид, покани, страници за записи и многу повеќе Додаток за проби

Scroll